IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4171  
Стар 9th February 2017, 09:30
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от paolisha Виж мнението
Здравейте, дами. Най-накрая си записах дата за операцията за 18-ти април. Но тъй като живея в чужбина и не разполагам с време и трябва седмица след самата операция да се прибера, ще ми сложат лепило вместо конци. Някоя от вас имала ли е опит с това и това повлияло ли е по някакъв начин на зарастването и на белезите? Докторът ми каза, че може да остане като ръбче върху кожата. Ще съм благодарна, ако споделите мнения също.
Много от момичетата тук са лепени. Даже мисля е по-добрия вариант. А ръбче може да остане винаги. Ако е надигнато тогава се маже с кремовете против белези. Ако не е надигнато не се маже, защото може да хлътне (така да се каже) в сравнение с останалата кожа. Слушай си доктора, не се притеснявай и успех!
Отговори с цитат
  #4172  
Стар 11th February 2017, 13:03
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Здравейте момичета Оперирана съм през 2010 г. при д-р Тонев. Сложих 360 кубика подмускулно. Гърдите ми станаха много добре, но след операцията лявата ми гърда така и не се успокои напълно. Остана някак по-чувствителна от другата, усещам дразнене от определени сутиени, затова през повечето време съм със спортни такива. И така вече седма година. Ходила съм само два пъти на ехограф, уж всичко е наред, сега ми предстои отново посещение при мамолог. Но напоследък нещо станах много притеснена за лявата гърда, вече постоянно усещам дискомфорт, дори понякога и лека болка. Има ли момичета тук с импланти на повече от 5 години имали ли сте някакви подобни притеснения? И смятате ли, че наистина на всеки 10 години трябва да се подменят?
Отговори с цитат
  #4173  
Стар 13th February 2017, 09:46
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Може би има някакви сраствания... сподели опасенията си с мамолога. При КК има такива оплаквания и ако е в начален стадий е поправимо и без реоперация (със специални масажи), но не бива да се изоставя.

Не мисля, че е необходима подмяна на всеки 10 години, ако няма промяна и оплаквания.
Отговори с цитат
  #4174  
Стар 4th March 2017, 17:54
ivast ivast не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета ! Нова съм в форума . Операцията ми беше преди седмица подмускулно 440 СС мотива под гърдата висок профил . Лекаря ме уверява , че всичко е наред и мои приятелки също , но според вас нормално ли е едната ми гърда вече да е без оток и да се заформи , а другата все още да е леко по различна и с оток ? Доктора ми каза да ги придърпвам една към друга с леки движения и тази с оток да и правя отгоре лек масаж .
Отговори с цитат
  #4175  
Стар 6th March 2017, 10:36
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нормално е... 2 зизи 2 операции..
Отговори с цитат
  #4176  
Стар 6th March 2017, 15:41
NoImage NoImage не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 12
По подразбиране най накрая и аз да се включа.......

здравейте момичета, прочела съм всичко почти по темата във форума и реших и аз да си изплача болката. Реших да си сложа силикон след две раждания и кърмене две години общо. Резултата е малки и виснали гърди ако може така да се нарекат изобщо..... едната ми е по малка а другата е по голяма и по увиснала. ще кача снимка . Започнах да ходя на консултации наред.....Първо при Заякова , която толкова ме разочарова че нямам думи. Жената ме пита мен : незнам еднакви импланти ли да сложа различни ли??? Да не ги разваля повече.....това й бяха думите. Естествено отпадна като вариант. После ходих при Енчев , той каза че имам минимална разлика и ще отреже малко от кожата и ще сложи еднакви импланти около 350. След него бях при Н. Георгиев, той каза почти същото , че трябва импланта да не е прекалено малък за да напълни кожата отново с еднакви импланти но без рязане . .
След това бях и при Милко Ковачев, за него аз имам две различни гърди, асиметрия , и съответно иска да сложим два различни импланта. един 335 в голямата и 375 в малката. Притеснява ме различното мнение на всички . Забравих да кажа аз съм 165см и 50 кг . Имплантите са анатомични Nagor.
XM3-335 12.0 11.5 5.6
XM3-375 12.5 12.0 5.9
Така ....... малко дълго стана извинявам се но главата ми е компот даже незнам от къде да започна и нахвърлям набързо всичко.
Ясно ми е че това не са най добрите импланти но ги избрах заради съотношението цена качество, 10 000 при Георгиев не мога да отделя а ми е наложително вече не мога да се гледам.
Доктор Ковачев,..... да кажа че лошо мнение за него не съм прочела но и като цяло мненията не са много. До тук съм му звъннала към 200 пъти и не знам как всеки път е любезен и ме търпи .За мен видимо гърдите ми са различни но дали това не е голяма разлика в имплантите и дали няма да ми станат още по различни .? ужас !
Тресе ме нервата пия хапченца за да не мисля но все не спирам да чета и да си мътя главата. Моля по компетентните да си кажат мнението. Благодаря много и се извинявам пак за дългия пост

Последно редактирано от NoImage : 6th March 2017 на 15:46
Отговори с цитат
  #4177  
Стар 6th March 2017, 15:51
NoImage NoImage не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 12
По подразбиране ето и красотата.......

http://prikachi.com/images.php?images/780/9058780d.jpg ето и снимки.
Отговори с цитат
  #4178  
Стар 6th March 2017, 17:25
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

За мен са различни... на снимката е доста видимо. Колкото до това каква трябва да е разликата между двата импланта е най-добре да се довериш на хирурга, когото си избрала.
Отговори с цитат
  #4179  
Стар 6th March 2017, 17:39
NoImage NoImage не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 12
По подразбиране

Ами той ппредложи тези импланти като най подходящи . Това са двата поредни размера от 335 скачат на 375 ..... разликата в размерите е 0.5 . Което всеки казва че не е много но знам ли.......... Веднъж си казвам да не са ми големи после пък да не са ми малки и да ми остане висяща кожа .........и аз не знам . Трудно се доверявам на доктори по принцип , а и Ковачев ме пита мен казва ти кажи. Ами как да кажа аз не съм доктор , вярно е че си смених мнението сто пъти , но в крайна сметка няма как да знам кое ще е по добре за мен .
Отговори с цитат
  #4180  
Стар 6th March 2017, 20:08
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз нямам поглед над работата на Ковачев и не мога да кажа колко добър хирург е. Съдейки по снимката, която си приложила няма много кожа за обиране и ако имплантите са с висока проекция (т.е. да изпъкват повече) би следвало да запълнят това, което е поувиснало. Така или иначе ако има нужда от обиране е по-добре това да се случи в нова операция няколко месеца след поставянето на имплантите. Ти си ниска и слаба... едни 350 сс на твоят ръст може да изглеждат и като на секс бомба.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:39.