IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4191  
Стар 15th March 2017, 19:47
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

Здравей, според мен гърдите ти не изглеждат зле, особено като за след операция.
Но наистина за съжаление едната отново виси повече от другата. Не знам какво правят хирурзи... Но според мен проблемът ще се оправи с операция за повдигане на едната гърда. Все пак стискам палци да не се стига до там и да се оправят. Но не мисли, че изглеждат зле, напротив дори, големи и хубави са.
Отговори с цитат
  #4192  
Стар 15th March 2017, 19:50
NoImage NoImage не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 12
По подразбиране

незнам за мен това провисване няма как да се оправи , моля ви кажете защото съм готова още утре да тръгвам към болницата поне ако ще търпя още болка да е сега а не когато ми мине всичко........ това висене няма как да се прибере според мен нали така ?' дано да не съм права но ако е така просто не искам да чакам и ден
Отговори с цитат
  #4193  
Стар 15th March 2017, 21:43
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

Най-добрият вариант е да говориш с хирурга, който те е оперирал, и да му кажеш право в лицето, че гърдата отново ти е виснала повече от другата и не си доволна от резултата. Нека той да ти каже какво може да се направи.
Наистина ти съчувствам и ми се иска да те успокоя, но специално аз нямам опит с операция на гърди и не мога да ти дам обективен съвет.
Просто говори с твоя хирург или с някой друг, но не оставяй нещата така, защото все пак си дала една торба с пари. Успех!.
Отговори с цитат
  #4194  
Стар 16th March 2017, 12:29
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

При положение, че гърдите ти приличаха на печени чушки преди операцията (не го казвам, за да те обидя) е много малко вероятно да имат добър външен вид 3 дни след операцията. Трябва малко търпение.

Аз виждам много отоци и типичното при прясно оперирани недостатъчно "провисване" на импланта в долната част на гърдите. След спадането на отоците и отпускането на тъканите ще придобият съвсем различна форма.

Това, което по спомени съм писала на/за теб е, че може би ще се наложи леко обиране на кожа от по-голямата, но това така или иначе се прави с втора операция. Хубавото е, че дори да се наложи по това, което виждам от снимките може да е само обиране през ареолата.

Пий си хапчетата и се успокой . Не може да изчитате целия форум и да не обръщате внимание на останалите постове на девойки, които се филмират на 2-3 дни от операцията.

Ако беше на 3 месеца с този вид да се притесняваш... ма на 3 дни е много рано.

Дишай дълбоко и не се шашкай!
Отговори с цитат
  #4195  
Стар 16th March 2017, 15:32
NoImage NoImage не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
При положение, че гърдите ти приличаха на печени чушки преди операцията (не го казвам, за да те обидя) е много малко вероятно да имат добър външен вид 3 дни след операцията. Трябва малко търпение.

Аз виждам много отоци и типичното при прясно оперирани недостатъчно "провисване" на импланта в долната част на гърдите. След спадането на отоците и отпускането на тъканите ще придобият съвсем различна форма.

Това, което по спомени съм писала на/за теб е, че може би ще се наложи леко обиране на кожа от по-голямата, но това така или иначе се прави с втора операция. Хубавото е, че дори да се наложи по това, което виждам от снимките може да е само обиране през ареолата.

Пий си хапчетата и се успокой . Не може да изчитате целия форум и да не обръщате внимание на останалите постове на девойки, които се филмират на 2-3 дни от операцията.

Ако беше на 3 месеца с този вид да се притесняваш... ма на 3 дни е много рано.

Дишай дълбоко и не се шашкай!
За чушките съм съгласна, но се притесних , защото не очаквах отново да е така виснала, док. ме убеждаваше , че импланта ще запълни тази кожа . Днес говорих с него, каза че до месец ако все още е така ще направи раунд блок. Каза да повдигам гърдата нагоре в сутиена , но аз не мисля че това ще помогне. Не ми се мисли че пак ще мина през операция ,но и не искам да оставя нещата така.
Отговори с цитат
  #4196  
Стар 16th March 2017, 15:57
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Имай предвид, че в момента гръдния мускул е много стегнат.... това притиска импланта допълнително.... трябва си търпение и време... ще станат убави не бой се!
Отговори с цитат
  #4197  
Стар 16th March 2017, 17:08
NoImage NoImage не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Имай предвид, че в момента гръдния мускул е много стегнат.... това притиска импланта допълнително.... трябва си търпение и време... ще станат убави не бой се!
Силно се надявам Благодаря ви момичета , много ме успокоявате .
А ако случайно има момичета с раунд блок ще се радвам да се включат и да споделят опит.
Отговори с цитат
  #4198  
Стар 17th March 2017, 09:28
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Nolmage, пиши ми на e-mail anelka_a_d@abv.bg,че тук не ти е включена опцията за съобщения.
Отговори с цитат
  #4199  
Стар 22nd March 2017, 08:53
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Имай предвид, че в момента гръдния мускул е много стегнат.... това притиска импланта допълнително.... трябва си търпение и време... ще станат убави не бой се!
Напълно подкрепям казаното от Лил!
Ей, ама вие като децата - искам го сега и веднага. Ами не може. Трябва си време, доста време. И на 3-тия ден никой доктор няма да оперира пак. Честно, понякога ги съжалявам докторите - може да направят грешки заради истерясали пациентки.
И съм абсолютно убедена, че после ще си ги харесаш и то много.
Отговори с цитат
  #4200  
Стар 29th March 2017, 15:47
tanita tanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 24
По подразбиране Доц.Тепавичарова - контакти и д-р Веселин Динев

Здравейте, момичета
искам да си сложа импланти за да си коригирам изпразването след двете раждания и кърмения. Мисля да направя консултации с доц.Тепавичарова и с д-р Веселин Динев. Не виждам нови мнения за да се ориентирам кой от двамата е по-добър при поставяне на подмускулни импланти. Ако някой прочете, моля да изкаже мнение. Понеже не зная дали изобщо доцентката все още оперира, може ли някой да даде актуална информация, също и как да се свържа с нея. Благодаря предварително.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:46.