IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3131  
Стар 24th March 2018, 16:48
Ellia Ellia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Здравей,

от страницата му във фейсбук има информация, че д-р Дилбер ще бъде в София-хотел Маринела на 14ти и 15ти април , а телефоните за информация и записване на час са 0896629990 и 00905330135665.
Успех!

QUOTE=KHALEESI;813031]Здравейте на всички... не съм писала от 2 години може би... и тази година най-накрая реших да си направя операцията.... Спряла съм се на Дилбер... след като съм разгледала страшно много негови снимки на клиенти...
Въпроса ми е някой знае ли кога ще прави консултация в България.. и също така понеже разбрах че с английския не са много добре в клиниката ... ако реша да си запазя час направо в Турция за консултация ,с кого трябва да се свържа ?[/QUOTE]
Отговори с цитат
  #3132  
Стар 26th March 2018, 14:31
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

благодаря ти
Отговори с цитат
  #3133  
Стар 28th March 2018, 14:58
kateto93 kateto93 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,
След като прочетох цялата тема (е добре де, почти цялата) искам да ви кажа, че и аз реших кой да е моят доктор, аз всъщност го бях решила просто темата ми помогна да затвърдя мнението си. Записах си час за консултация с Д-р. Дилбер на 15-ти април в х-л Маринела. Ако някой друг от вас ще е там, свържете се с мен на лично. А за оперираните от Д-р Дилбер в последните 2 години бих желала да ви помоля ако може да ми изпратите снимки на нослетата си на лично ако не ви затруднявам. Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #3134  
Стар 1st May 2018, 21:20
Аватара на Fatme Ahmed
Fatme Ahmed Fatme Ahmed не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте.
Искам да споделя и моя опит и да благодаря на всички, писали тук във форума.
От доста време исках да се подложа на тази операция, носа ми беше доста голям за лицето ми, беше широк и месест и когато се усмихна ставаше още по-ужасен. Започнах да търся информация в интернет и попаднах на сайта, като първоначално търсех информация за нашите лекари, но след прочетеното се отказах и видях темата за турските хирурзи. Прочетох всичко реших, че операцията ми ще е в Турция само оставаше да избера лекар, което се оказа най- трудната част. Намерих и турски форум, лекарите са много и доста от тях бяха много добри в работата си. И така две години по форуми, в инстеграм търсех информация писах си с много оперирани момичета както от България, така и от Турция. И така преди месец реших при кой лекар ще ми е операцията и си взех час за консултация и операция през един ден, на 25-ти април ми беше консултацията и на 26-ти април операцията. На 24-ти април пристигнах в Истанбул, като преди това бях говорила със Зюлейха и така отседнах при нея. На следващия ден ми беше консултацията, Зюлейха ме придружи до кабинета на доктора, който беше близо. На консултацията обсъдихме какво искам и какво не искам като това доктора ме пита, казах че като цяло харесвам резултатите му, че искам да изглежда естествен. Казах кое не ми харесва в моя нос и той ми отговори какво ще прави по носа ми като внимателно ме слушаше и държеше добре да разбере какво точно искам. Направи Фотошоп на носа ми в профил. И на края на консултацията каза, че прави една операция на ден и че цял ден той и екипа му ще се грижат за моето щастие, което много ми хареса и се чувствах още по уверена в избора си. На следващия ден ми беше операцията, Зюлейха пак беше с мен. След операцията бях доста свежа и много добре се чувствах, една нощ останах в болницата. След операцията доктора ми показа клип, който е снимал в операционната преди и след операцията. Много ми хареса промяната. Вчера ми махнаха тампоните. Днес е 5-ти ден след операцията, още е много рано, но аз съм много щастлива. По-нататък ще споделя и снимки. Доктора, който аз избрах е Нихат Кая, в инстеграм е drnihatkayaa.
Отговори с цитат
  #3135  
Стар 6th May 2018, 14:09
jenny12345 jenny12345 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 5
По подразбиране

Здравей, а Нихат Кая също ли ползва този ултразвуков метод? Как ти се стори цената спрямо цените на Илхан и Дилбер (цитирам тях, тъй като основно те се коментират в темата)
Отговори с цитат
  #3136  
Стар 7th May 2018, 11:35
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте и от мен!Аз имам ринопластика правена в България преди 6 години почти и сега се интересувам от ревизионна в Турция.Направила съм няколко запитвания към двама доктори и цените са около 3000 долара за ревизия.Мирза Фират и Омер Фаик са докторите.
Отговори с цитат
  #3137  
Стар 8th May 2018, 10:54
Аватара на Fatme Ahmed
Fatme Ahmed Fatme Ahmed не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2018
Мнения: 3
Angry

В темата прочетох, че се коментира един друг лекар - Баръш Чакър, за което много се радвам, той също е много добър лекар. На база събраната информация за две години искам да споделя мнението си, кои лекари според мен са най-добри.
1. Баръш Чакър - той ползва метода karma rhinoplasti, което се превежда като смесена ринопластика, която съчетава положителното от отворения и затворения метод. За цената нямам актуална информация ако някой знае да сподели, но е около 4500-5000 евро.
2. Али Мурат Аккуш - той също ползва метода karma rhinoplasti, много е добър и като лекар и като човек. Цената последно беше 3600 евро.
3. Нихат Кая - лекарят, който аз избрах. Той ползва ултразвуковия метод. Специалист е по пластична хирургия - по ринопластика и също УНГ. Избрах него, защото всеки лекар имаше недоволни пациенти или нослета, които не харесах и разбрах, че всеки нос е различен и няма как всички да са еднакво хубави, но важното е докторът да направи максималното, което може. Това видях в Нихат Кая, за него на първо място е пациентът. Много съжалявам, но не като някой от лекарите, които се коментират тук да приключи операцията за много кратко време, защото е поканен на вечеря и бърза. Хората не само дават сумати пари, а и след неуспешна операция психиката ти се съсипва, етично ли и това- защото е поканен на вечеря? Така цената на д-р Нихат Кая е 2000 евро.

Последно редактирано от Fatme Ahmed : 12th June 2018 на 16:14
Отговори с цитат
  #3138  
Стар 8th May 2018, 21:59
L0llyto L0llyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Здравей , имаш ли представа дали др-а прави ревизии ? И кога ще идва в България ?
Мога ли да се свържа с теб?

Последно редактирано от L0llyto : 9th May 2018 на 07:10
Отговори с цитат
  #3139  
Стар 9th May 2018, 13:28
Аватара на Fatme Ahmed
Fatme Ahmed Fatme Ahmed не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от L0llyto Виж мнението
Здравей , имаш ли представа дали др-а прави ревизии ? И кога ще идва в България ?
Мога ли да се свържа с теб?
Здравей, да д-р Нихат Кая прави ревизии. Аз ще организирам консултациите му в България, в Пловдив ще е. Август или септември месец.
Да, разбира се. 0882556717 това е номерът ми може да ми пишеш във вайбър, може да ме питаш всичко свързано с операцията.
Отговори с цитат
  #3140  
Стар 26th June 2018, 10:06
SpiralStatic SpiralStatic не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, за ринопластиката съм се спряла на д-р Емре Илхан след мноого дълго чудене. Дотук добре, но отсега нататък не знам как да процедирам и ви пиша с молба за помощ. Вчера опитах да се запиша на консултация на 1 юли в София, но вече нямало свободни часове... Разгледах сайта, видях, че има вариант да му се изпрати снимка със запитване. Това може ли да замести консултацията на живо? Моля ви, да ме ориентирате, ще ми се да ида само веднъж до Истанбул, направо за операцията.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:56.