IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 20th August 2017, 11:00
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayana B. Виж мнението
Наскоро в едно предаване Мариана Маринова сподели,че втората и операция на гърдите е правена при др.Ковачев.
https://www.facebook.com/boomswimwea...type=3&theater
Харесват ли ви?
Ако ви интересува и едно мъжко мнение и то не на някъв цицоман на който ще му харесва всичко що е голяма цица !
Личи си от 100км, че е силикон, а за добрите резултати целта е колкото може по естествено изглеждащи, което е и по красиво. За по разбиращите е ясно, че са над мускулно поставани и такива почти винаги ще стоят като топки, изкуствено, още по зле когато са по висящи или правени от нулев старт.

Тея цици ще изглеждат още по зле ако свали банският. Сигурен съм, че отдолу на гънката мога да и пъхна химикал и ще се задържи, че даже и два химикала. Но така е при над мускулно поставените, дори и да са добре в началото, с времето ще стават все по зле и това е неизбежно. Ще се свличат все повече и след години се получава нещо много неприятно.

На Ильо дето си показала 105 пак си личи, че е силикон, но навярно и заради по големият кубик, тъй като и да не е толкова слабичка, пак щеше да си личи, инак е ясно, че на много слабо тяло по-големите цици и през дрехите ще се разбира, че не са естествени. Но не това е проблема, по важно е да имах хубав вид, дори и да се знае, че е силикон. Инак формата им е много хубава, просто кубика е доста голям и се изпъват ръбовете и става по видно, че е силикон.

От галерията със снимки ми харесаха номер 24:

http://aestheclinic.com/galeria-2-2/

Много добре стоят идеален размер, дори ако потренира малко да покачи обем в раменете, в ръцете малко и ще изглежда още по добре, същото важи и за 105 ! И също ако може да се пече и без горнище ще са още по-хубави на голо.

Но то си зависи и кой с какъв старт е и структурата, гледайки другите снимки !

Според мен ако има такива програми за корекция на бюста на компютъра да може да се видиш с различни размери и сама да прецениш. Ако си много слаба, едни прекалено големи гърди може да не ти стоят много добре, но пък защо не вземеш да покачиш малко килограми. Виж една фитнес мацка с добро тяло как изглежда, на такова тяло и гърдите ще изглеждат много по добре !

Гърдите на резултат 105 обаче са ок, не са гротески, но ако се сложат по големи от това, става нелепа картина ! И със едни кренвирши вместо устни и става страхотна карикатура !
Отговори с цитат
  #42  
Стар 20th August 2017, 13:52
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayana B. Виж мнението
Hi,Шокии !
И на мен изобщо не ми харесват,ама хич !
Това и е втора операция.Нямам представа дали е искала да постигне този ефект,но...
Аз се отказвам от Ковачев и Пеев и най-вероятно ще избера Ильо Стоянов и ще му се моля за максимума,който може да ми се сложи(,а той няма хич да е голям,убедена съм).
Много ми харесват гърдите от операция 105 !
Вижда се,че мацката си е имала и преди някакви гърди.
Колко ли кубика са,какъв профил са ?
http://aestheclinic.com/galeria-gurdi-8/
Искам точно този ефект.
Отиди на консултация и му покажи какво искаш. Аз съм при Ильо и така и направих. Получих точно това, което искам. Но аз не исках големи гърди в никакъв случай и му го повторих хиляди пъти. . Не съм чула да се запъва за големи размери. Тепавичарова и Заякова съм чула, че се запъват. А и Ильо е правил гърдите на Андреа, която е метър и 50 и е с доста големки гърди, пък и добре й стоят нищо че е слаба.
Иначе, относно консултациите с няколко доктора. Всъшност какъв е смисъла, когато сме обикновени клиенти и грам представа си нямаме от пластична хирургия. Само ще чуеш различни мнения и ще се объркаш. Важното е да избереш най-добрия професионалист, след който няма да имаш проблеми. Все пак това е разкрасяваща процедура и не трябва да се правят компромиси като да минеш по-евтино и на промоция. Скъпичка екстра е, но по - добре не се захващай, отколкото да търсиш промоции, които ще те съсипят. А как да разбереш кой е по-добрия??? Според мен точно от форуми като тоя, където всеки изписва реално мнение без цел реклама.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 21st August 2017, 00:24
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Както винаги блестящ коментар на Pufpaf
Ами да, големички са гърдите от снимка 105,но наистина ми харесват много.
Но,определено по-големи от това вече си е смешна картинка.
И от снимка 24 са Ок,определено.
Шоки,права си че най-важен е избора на хирург.Аз мисля,че в ръцете на Ильо Стоянов не би трябвало да се притеснявам.В крайна сметка дори и да не ми сложи размера,който искам,поне със сигурност ще са правилно позиционирани и естетични.
Гърдите на Андреа са правени от него,Но са и втора операция

Последно редактирано от Dayana B. : 21st August 2017 на 00:37
Отговори с цитат
  #44  
Стар 21st August 2017, 08:12
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayana B. Виж мнението
Както винаги блестящ коментар на Pufpaf
Ами да, големички са гърдите от снимка 105,но наистина ми харесват много.
Но,определено по-големи от това вече си е смешна картинка.
И от снимка 24 са Ок,определено.
Шоки,права си че най-важен е избора на хирург.Аз мисля,че в ръцете на Ильо Стоянов не би трябвало да се притеснявам.В крайна сметка дори и да не ми сложи размера,който искам,поне със сигурност ще са правилно позиционирани и естетични.
Гърдите на Андреа са правени от него,Но са и втора операция
Знам, че на Андреа е втора операция, доколкото знам, защото искаше по-големи. Относно какви импланти ще ти сложи като размер, профил и дали кръгли или анатомични зависи от твоите гърди в момента. Той ще те измери и ще прецени. Според мен има много добра преценка и може да му се довериш. Не мисля, че ще се запъне от към размер, освен ако собствената ти гърда като форма , размер и основа не позволява.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 21st August 2017, 09:13
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

170 см,79-погръдна,86-гръдна,53 кг
Почти съм сигурна,че ще ми редложи 350к,не повече.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 21st August 2017, 10:08
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayana B. Виж мнението
170 см,79-погръдна,86-гръдна,53 кг
Почти съм сигурна,че ще ми редложи 350к,не повече.
Значи той въобще няма да те мери на килограми и височина . Важен е размера на основата на гърдата. Не гръдната обиколка и под гръдната, а основата. както е важно състоянието на гърдите - има ли увисване. За сега не съм чула да седне и да обяснява на някоя пациентка как за нейните килограми и височина този размер гърди трябва. Просто мери гърдата, преглежда състоянието й и казва дали може да поеме толкова кубици и този вид имплант или не. Така че ходи на консултация и ще ти стане ясно.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 21st August 2017, 10:10
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Да добавя само, че на мен ми се учуди, че не искам големи гърди, а държа да са по-малки. Всички искали големи.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 21st August 2017, 10:43
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Ами всеки има различни желания!
Ти си получила точно това,което си искала,което е страхотно.
Основата на гърдата ми е 18 см. Това малко ли е или не толкова ?

Последно редактирано от Dayana B. : 22nd August 2017 на 07:46
Отговори с цитат
  #49  
Стар 23rd August 2017, 08:02
Kyara Kyara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2017
Мнения: 7
По подразбиране

Досега само четях, но реших да се запиша, защото засега всичко изглежда повече от чудесно.
Миналата седмица се оперирах при д-р Ковачев. Като цяло консултациите минаха добре - той не е многословен, но отговаря ясно и подробно на всички въпроси, дава си и личния телефон, ако възникват повече и наистина отговаря. Аз не исках големи гърди, като за моите параметри той каза - между 320 и 400 кубика, като ме посъветва да избера нещо по средата. В крайна сметка ми постави 375 СС анатомични импланти на Нагор.
За клиниката в Доганово впечатленията ми са много положителни - чувствах се по-скоро като в хотел, отколкото като в болница. Докторът дойде няколко пъти след операцията да попита как съм, а отделно сестрите бяха на постоянно разположение и бяха изключително мили и любезни.
В деня на операцията не можах да хапна и да пийна нищо. Гадеше ми се при всяко ставане и се потях обилно. Като болки се бях подготвила за значително повече, а всъщност цялото усещане беше по-скоро за силна мускулна треска. Захраних се на сутринта след операцията, а последното болкоуспокояващо взех вечерта. От тогава не са ми били нужни. Вече не изпитвам дискомфорт, но все още имам отоци. Смятам, че е нормално.
Като цяло до тук съм доста доволна и мога само да препоръчам. Ще пусна и снимки в темата, след като ми свалят превръзките.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 23rd August 2017, 09:39
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Честитоооо!!!Да ти носят много късмет и много да им се радваш!

А знаеш ли какви са параметрите на самия имплант?
С какъв начален старт беше?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МилкоКовачев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:38.