IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 11th June 2009, 10:49
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Като гледам какви въпроси задавате си давам отговор защо зъболекарят Ви не иска да отговаря...Половината от въпросите са безумни,като например дали мъртъв зъб може да се съживи...?Ами ако мислите ,че мъртъв човек може да се съживи,значи отговорът трябва да Ви е ясен...
Запишете си час при зъболекаря си за консултация,при която той да може да Ви обясни и отговори на всички тези въпроси,защото те са и много,което е тема за диалог и е необходим и преглед,а не за отговор през нета...Просто не е редно така,не е и сериозно...
Успех!
п.п.ако не се лъжа тук в тази тема има доста мнения,въпроси и отговори,както и в други теми в този раздел,прочетете ги все пак.
Отговори с цитат
  #272  
Стар 11th June 2009, 15:38
Белият зъб Белият зъб не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Като гледам какви въпроси задавате си давам отговор защо зъболекарят Ви не иска да отговаря...
Зъболекарят ми ИСКА да отговаря и му е хубаво да го питат! Проблема е че няма време, и ако съм го питал един въпрос то отговора е бил много набързо 'да, не, не се безпокой' и това е защото
докато съм запитал нещо, вече на стола е седнал другия пациент.
А такъв час като консултация няма, по простата причина че за две седмици напред са записаните за час хора,
и въобще несъществува такъв час.
Така че надеждата ми беше в този форум, пък и все пак тук имам някои по така въпроси, които естествено няма да питам зъболекаря си.(освен безумния въпрос за мъртвия зъб) другите немисля че биха могли да се нарекат точно безумни. След като г-н yavor не желае да ми отговори,
то тогава се надявам да има по отзивчиви които да отговорят.
Например другия зъболекар д-р Венелинов да отговори защото искам да знам, и ми е важно, а няма от къде другаде да науча отговорите на повечето въпроси. Поне как да се лекуват че да се запазят за по дълго мъртвите, и всички други.
Предполагам ако на д-р Венелинов му е интересно да го питат и да отговаря, с удоволствие и кеф ще отговори ако ще и 30 мин да му отнеме
Благодаря Ви
Отговори с цитат
  #273  
Стар 11th June 2009, 21:28
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране



Здравейте, бих ви отговорил на въпросите с удоволствие. Така, че ще чакам обаждане на служебните телефони (можете да ги вземете от тук: http://www.venelinov.com/bg/patients_contact_us.html)
Но в крайна сметка съм съгласен с Явор. Ако зъболекарят ви милее за вас не само като за клиент може да намери време, за да отговори на всичките ви въпроси. Иначе ще означава, че колегите в този форум са по-загрижени за вас от личния ви зъболекар.
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #274  
Стар 12th June 2009, 09:10
Аватара на lady*chaterly
lady*chaterly lady*chaterly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Ezz
Мнения: 123
По подразбиране

От вчера имам нова пломба на зъб, който не ме болеше. След пломбата вече ме боли и венецът ми е подут. Докторът ми е много близък приятел и се притеснявам да му звъня на следващия ден, за да не се обиди, че нещо не е свършил както трябва. Може би е нормална тази болка след подобна интервенция?
__________________
In God I trust!
Отговори с цитат
  #275  
Стар 12th June 2009, 11:39
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Може би е нормална тази болка след подобна интервенция?
Обади му се разбира се. Можеш да му зададеш въпроса по- подобен начин, ако се страхуваш да не го обидиш....Може би е нормално,но Аз реших все пак да ви попитам?!
Или нещо подобно.......
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #276  
Стар 12th June 2009, 13:28
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady*chaterly
От вчера имам нова пломба на зъб, който не ме болеше. След пломбата вече ме боли и венецът ми е подут. Докторът ми е много близък приятел и се притеснявам да му звъня на следващия ден, за да не се обиди, че нещо не е свършил както трябва. Може би е нормална тази болка след подобна интервенция?
Няма нищо нередно,случва се и то по правило винаги на близки хора
Не се притеснявай да се обадиш,просто ако болките в зъба продължат повече от месец не е хубаво и значи има сам кайнд ъф проблем.Болките във венеца най-вероятн оса свързани с натиска от една матричка ,която се ползва ,когато се прави възстановяването и би трябвало да отшуми за ден-два...не повече
Отговори с цитат
  #277  
Стар 12th June 2009, 14:12
Аватара на lady*chaterly
lady*chaterly lady*chaterly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Ezz
Мнения: 123
По подразбиране

D-r Yavor, благодаря! Задължена съм
__________________
In God I trust!
Отговори с цитат
  #278  
Стар 12th June 2009, 16:56
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

За нищо!
Лъофи ми плаща по 5кинта за отговор
Отговори с цитат
  #279  
Стар 12th June 2009, 18:20
Аватара на lady*chaterly
lady*chaterly lady*chaterly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Ezz
Мнения: 123
По подразбиране

понеже знам, че не ти плаща дай банкова сметка и аз ще ти преведа дължимото

имам идея за нов дял от денталната медицина - on-line dental psycho therapy (OLDPT) можеш да го развиеш

мисля си все пак, че не е нормално да пия обезболяващи за новите си пломби, при положение, че не ме боляха зъбите изобщо преди
__________________
In God I trust!
Отговори с цитат
  #280  
Стар 12th June 2009, 18:34
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Хмм Не е заради пломбите....пиленето по зъба е вид рана,казва се дентинова рана...А тази тъкан(зъбната) е доста чувствителна и подобни физични влияния (пилене,температура,натиск, силна струя въздух )оказват ефект,при което реакцията е...болка
Все пак ,незнам какво е било положението "под" пломбата...незнам какво е правено,просто казвам ,че може и да бъде нормално,а най-лесния подход в такива ситуации е изчаквателното поведение
Успехи и по-малко болки...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемсъсзъбите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:56.