IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 12th October 2009, 12:47
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Мисля,че няма да съжалявам. Мелори е много доволна и тя ми обясни, че тези страхове които изпитвах са напразни..Абе ..с една дума вече се навих и както казва моичкия :" Като решиш нещо - го направи! "
Отговори с цитат
  #42  
Стар 13th October 2009, 14:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Мисля,че няма да съжалявам. Мелори е много доволна и тя ми обясни, че тези страхове които изпитвах са напразни..Абе ..с една дума вече се навих и както казва моичкия :" Като решиш нещо - го направи! "
Бях при Н.Г,препоръча ми най-големия имплант за долна устна и малко по-малък за долната.
Мисля като се резорбира мазнината изцяло след месец да ги сложа.Пък,ако не ми харесва резултата,мога да ми махна.когато си поискам!
Но Пети ще чакам отзиви от теб,като ги сложиш.Късмет
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #43  
Стар 13th October 2009, 14:55
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

на 1 ред последната дума да се чете ГОРНА
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #44  
Стар 13th October 2009, 15:30
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

А какво се случва след махането на импланта, ако не ти хареса Не остават ли някакви поражения върху устните?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 13th October 2009, 15:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
А какво се случва след махането на импланта, ако не ти хареса Не остават ли някакви поражения върху устните?
Това го питах и аз,защото много ме притеснява тази част,ако не ми хареса той каза не,няма никакви проблеми.все пак защо ще ме лъже,нали после пак ще му висна с проблема
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #46  
Стар 13th October 2009, 15:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
.все пак защо ще ме лъже,нали после пак ще му висна с проблема
Не че ще те излъже, просто няма да ти ги извади за нищо на света, защото гледката е ултра неестетична
Отговори с цитат
  #47  
Стар 13th October 2009, 15:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
.все пак защо ще ме лъже,нали после пак ще му висна с проблема
Не че ще те излъже, просто няма да ти ги извади за нищо на света, защото гледката е ултра неестетична
Значи пак присъства елемента на лъжата-каза,че ще ги извади,а ти мислиш,че не би го направил...хм
Виждала ли си жена с извадени импланти от устните,защото....незнам какво друго да направя.Всяко нещо с минусите си.
немога да се гледам с моите си естествени устни
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #48  
Стар 13th October 2009, 16:00
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Да, в чуждите сайтове бях попаднала на снимка, но даже и да не я бях видяла - знам как би изглеждала устна, в която е направен тунел, за да се сложи импланта - в момента, в който бъде изваден - все едно гледаш гърди с изваден имплант - отпуснати и пихтиести. Същото важи и за устните. Кофтито е, че ти е на лицето, обаче. Ако си тръгнала да разчиташ на " ще гимахна, ако не се получат добре" - по-добре изобщо не слагай.....
Отговори с цитат
  #49  
Стар 13th October 2009, 16:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Да, в чуждите сайтове бях попаднала на снимка, но даже и да не я бях видяла - знам как би изглеждала устна, в която е направен тунел, за да се сложи импланта - в момента, в който бъде изваден - все едно гледаш гърди с изваден имплант - отпуснати и пихтиести. Същото важи и за устните. Кофтито е, че ти е на лицето, обаче. Ако си тръгнала да разчиташ на " ще гимахна, ако не се получат добре" - по-добре изобщо не слагай.....
Незнам как ще заживея с мисълта,че ще имам импланти дори в устните..
някак си ми идва в повече,а и той каза,че с големия имплант се губи повече от чувствителността,което ме разколебава.
Неискам изобщо да се нарушава чувствителността,тва си е доста важно за мен.
А и си права,немога цял живот да си хо да с тях,предполагам...както при гръдните импланти.
незнам,идея си нямам кво да правя.Филъри само значи остана като опция
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #50  
Стар 13th October 2009, 16:09
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
незнам,идея си нямам кво да правя.Филъри само значи остана като опция
Тук попрочете ли?
http://www.tialoto.bg/forum/viewtopi...=10728&start=0
Има си и хубавите, и лошите страни като повечето процедурки. Разликата е, че е по-драстична като интервенция (все пак е перманентно решение) и би могло да има последствия Но съм виждала и прекрасни резултати. Имаш време - просто си поразгледай, почети, прегледай и някой чужд сайт - там хората са по-напред с материала и от по-отдавна ползват импланти за устни - също така някои любезно предоставят снимки на прекрасните си резултати, често по тяхно мнение само.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: някойдасиеслагалpermalip
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:10.