IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 7th May 2007, 13:31
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Виж Бют,
пластичната хирургия е сравнително млада хирургия и непрекъснато се променя и развива,и се разучават плюсовете и минусите на различните методи с течение на времето.Това е абсолютно нормално!И с няколкогодишно наблюдение на пациентките си,той вече смята,че методът,по който е работил не е бил удачен.Това,че имаше доблестта да окачестви метода,който е практикувал,като "грешка" е за уважение,и
трябва да му се признае.Подчертавам,че това е негово лично мнение и не може да се приема за вярно или грешно,само коментирам промяната на метода му на работа.Според теб какво да направи?Да работи цял живот един и същи метод,въпреки че вижда че не дава добри резултати(според мего)?!
П.П.Аз не съм му фен(по други причини),както и ти,но не може да бъде обвиняван,че не update-тва начина си на работа
ПП.ПП.Не говорим при наличие на птоза или други съображения да се избере надмускулния метод-тогава разбира се предпочита него.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 7th May 2007, 13:32
keitlin keitlin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 13
По подразбиране

Специално към Beautyако ти изпратя снимка с моята скорошна операция,ще се наемеш ли да коментираш това което опита ти подсказва!Харесва ми как мислиш и искам да чуя мнениято ти и така да разбера доколко се препокрива с това което аз забелязвам и мисля!Предварително ти благодаря!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 7th May 2007, 13:34
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #14  
Стар 7th May 2007, 13:40
keitlin keitlin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 13
По подразбиране

Неможеш да отричаш неща в които си вярвал и да втълпяваш че си работил неудачен метод,това са глупости!Дори това да е истина,не е това начина,прекалено е агресивно!

sladkatony,така и неразбрах с кой метод си в момента и от кой си по-доволна?Помня че беше с 450cc? Изкажи лични впечетления и за двата
Отговори с цитат
  #15  
Стар 7th May 2007, 13:45
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

keitlin, в момента съм подмускулно и ако бях по-информирана никога нямаше да си заменя надмускулните гърди с подмускулни. При надмускулните проблема ми беше риплинг...и според мен това е един от малкото недостатъци на този метод.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 7th May 2007, 13:46
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз благодаря за отговорите !
Насочиха ме ... Остава само да родя пак...
Лелеее , всякакви причини бях чувала за "нетунинговане", ама като мойта толкова ориЖинЪл няма...
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #17  
Стар 7th May 2007, 13:59
keitlin keitlin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 13
По подразбиране

sladkatony,Благодаря ти за това че си искренна.Аз съм едва с новички..и не съм била над...но колкото и да си говорим за предимствата в крайна сметка окото гледа,а то вижда по добър вънчен вид(подчератавам според мен)при над...Това е!

А сега отново въпросче Четох и във форума,че може от над да преминеш под...а обратното доколко би било удачно
Отговори с цитат
  #18  
Стар 7th May 2007, 14:00
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th May 2007, 20:39
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Аз благодаря за отговорите !
Насочиха ме ... Остава само да родя пак...
Лелеее , всякакви причини бях чувала за "нетунинговане", ама като мойта толкова ориЖинЪл няма...
и аз това чакам, само дето съм на 21г. и не съм раждала нито веднъж досега, а и нямам намерение да го правя скоро
Отговори с цитат
  #20  
Стар 8th May 2007, 09:46
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз пък съм от 10 години с надмускулни гърди, три операции, последната от януари при Н.Георгиев. И никога, ама никога не бих си сменила позицията на имплантите. Това си е мое мнение. Също така смятам, че един хирург не може да е еднакво добър и в двата метода, затова лекарите обикновено си избират единия и него си го практикуват.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАПРОТИВдватаосновниметодамамопластиката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:54.