IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #391  
Стар 7th March 2015, 11:01
polyna.videnova polyna.videnova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Merygrubik Виж мнението
Леле ,вярно е по-добре ! Някой ако ме види ,ще си каже ,че съм пълно хахо ( за селфи съм) но вярно родих се .. Голямо благодаря :*
Иначе днес имам ново усещане ,гъделичкат ме,пощипват ме... Лудница ..
Ама днес съм и още по -СисористЪ
Бавно,бавно нещата се оправят,мисля ,че и толкова грозни пак са по-хубави от двете уши на кокершпаньол (без косми) които имах,преди намесата на Пеев
Здравей Merygrubik,

Мисля да се възползвам от офертата на skin system. Какви са твоите импланти? Аз трябва да започна от нула . Може ли да ми изпратиш снимки? polyna_videnova@abv.bg.
Благодаря ти!
Отговори с цитат
  #392  
Стар 7th March 2015, 11:11
polyna.videnova polyna.videnova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Здравейте момичета,

мисля да се възползвам от офертата на skin system.Моят старт ще е от 0. Прочетох целия форум и се радвам, че всички сте доволни от д-р Пеев. Може ли да ми изпратите снимки и да споделите колко и с какви импланти сте. Знам че това е много индивидуално и зависи и от структурата.

Моля за снимки на : polyna_videnova@abv.bg

Много благодаря!!
Отговори с цитат
  #393  
Стар 7th March 2015, 11:26
polyna.videnova polyna.videnova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Няма проблем, ще пратя.
Иначе съвсем скоро ще направя 3 години от операцията.
Относно чуденката... Не знам какво да ти кажа. Изпращам ти мои снимки, аз съм много доволна от резултата и от екипа на Д-р Пеев и пак бих легнала под ножа при него, но те съветвам сама за себе си да вземеш решение, без да се влияеш от никого. Просто, ако не дай си боже не си доволна от резултата накрая, много ще ми е неприятно аз за съм причината до някъде. Винаги съветвам хората, които не са сигурни в избора си, да отидат на консултации при няколко хирурга и чак тогава да вземат решение. Аз самата така направих и слава богу - не сбърках.
Здравей Lidiq,

Като ветеран реших и аз да се допитам до теб. Мисля да се възползвам от офертата на skin system. Трябва да започна от нула, а това което си представям са женствени и нежни гърди, не ""две бомби"" ако ме разбираш какво имам в предвид . Като че ли някак съм скептична към кръглите импланти - не знам защо, може би защото искам да изглеждат естествени. Моля за съвет - достатъчно момичета си съветвала и предполагам може да ми дадеш мнение. Благодаря ти!

Моля и за снимки на polyna_videnova@abv.bg
Отговори с цитат
  #394  
Стар 7th March 2015, 11:36
polyna.videnova polyna.videnova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvi4ka Виж мнението
Здравейте и от мен...Снощи бях при д-р Л. Пеев...Определихме датата за операцията...Инплантите на които се спрях са максимума- 420куб.през ареолата,подмусколно.Незна м какво ще се получи, но вярвайте ми сега имам само едни големи пъпки..Нямам никаква гръд..Нямам никаква кожа за разпъване.Доктора препоръча 380...но на мен ми се виждаха малки.Дано не ми стоят грозно инплантите..Висока съм 170см и тежа 55 кг.Бих искала ако има някой "плоска като дъска" и след това е сложил силикон да ми прати снимчици...Благодаря ви..
Здравей silvichka,

мисля и аз да се възползвам и аз от промоцията на skin system. Положението при мен е същото както и при теб - старт нула. Ти с ваучер ли се оперира? Преди да купиш ваучера ли ходи на консултация. Идеята ми е следната да си закупя ваучера и след това да отида на консултация или - ти как постъпи. Това което искам като резултат са нежни и женствени гърди, а не просто две топки. Моля да ми кажеш колко и какви са твоите импланти и моля за снимки на е-мейл: polyna_videnova@abv.bg
Отговори с цитат
  #395  
Стар 7th March 2015, 11:43
polyna.videnova polyna.videnova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darrrrrri Виж мнението
Подгръдна- 70, гръдна преди- 76, гръдна сега-85, 45 кг, 160 см. Стартът ми беше нула почти. Малко поспаднаха, не са като в началото или може би така ми се струва, но ми харесват. Опитах се да кача снимки, но нещо не успявам
Здравей Darriii,

Мисля и аз да си взема ваучер. Стартът ми ще е от нула. Може ли снимки на : polyna_videnova@abv.bg. Какви (кръгли или?) и колко са твоите импланти? д-р Пеев ли те оперира. Благодаря ти!
Отговори с цитат
  #396  
Стар 7th March 2015, 16:04
rumiana_staeva rumiana_staeva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 1
По подразбиране Операция при Д-р Пеев

Здравейте момичета Предстои ми операция и аз искам и аз да попитам за др.Людмил Пеев.Има ли някои с лични мнения за него добър хирург ли е?

Ще съм ви благодарна ако ми изпратите снимки на лични, .за да видя резултата. В крайна сметка не се знае какво ще се случи .
Отговори с цитат
  #397  
Стар 7th March 2015, 18:58
Аватара на Redlips
Redlips Redlips не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 16
По подразбиране

[QUOTE=polyna.videnova;803340]Здравейте момичета,

мисля да се възползвам от офертата на skin system.Моят старт ще е от 0. Прочетох целия форум и се радвам, че всички сте доволни от д-р Пеев. Може ли да ми изпратите снимки и да споделите колко и с какви импланти сте. Знам че това е много индивидуално и зависи и от структурата.

Моля за снимки на : polyna_videnova@abv.bg
Здравей, Полина. Аз се оперирах миналия месец при д-р Пеев. Бях 75 А-В, сега съм 75С. Сложих Арион кръгли 380cc, ултра висок профил . Много ме беше страх да не са като 2 топки и да се отбелязват отгоре, но док ме убеди, че няма, и не са! Предложи ми този размер, според него били идеални за моята структура, и сега не съжалявам. Кръглите добавят повече обем в деколтето в сравнение с анатомичните, но не изглеждат толкова изкуствено, когато се прецени размер и позиция. Виж и мотива, те сега имат импланти, които комбинират кръгли и анатомични в зависимост от позицията на тялото Да знаеш, че можеш да си доплатиш за друга марка импланти
Отговори с цитат
  #398  
Стар 7th March 2015, 19:04
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

А колко се доплаща за друга марка?
И аз съм се насочила към др.Пеев.Само ме е яд, че няма сайт с богат снимков материал,като Стоянов.
На консултацията показва ли повечко снимки с различни резултати?
Отговори с цитат
  #399  
Стар 7th March 2015, 22:00
Аватара на Redlips
Redlips Redlips не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Ще те излъжа за сумата, аз бях чела за Арион и реших, че са ок. Той ми каза колко ще е доплащането, но не обърнах внимание, защото вече бях решила. А за снимките - аз не съм искала да ми показва, така че не мога да кажа. Със сигурност има, защото снима пациентките преди и след. Но ми се струва, че няма много смисъл, защото всеки би показал само добрите си резултати... А ако искаш да видиш как изглеждат след операция гърди, близки до твоите, можеш да го направиш в Интернет - аз толкова гледах, че по едно време, като затворех очи, виждах само цици По принцип аз носех снимки как искам да изглеждат, но и тях не показах. Някак на Консултацията всичко протече от само себе си, а и аз повечето решения ги бях взела преди това от много четене в нета, а пък те се и припокриха с мнението на доктора.
Отговори с цитат
  #400  
Стар 7th March 2015, 22:08
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Благодаря ти за изчерпателния отговор.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:14.