IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2621  
Стар 31st December 2011, 13:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Малко глупав въпрос, но дали ще се съгласи доктора по веднъж в месеца поне до лятото да ходя на прегледи?
  #2622  
Стар 3rd January 2012, 13:59
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

здравейте,и честита нова година на всички с най-добри пожелания от мен
искам да споделя проблема си с вас..имам импланти капки макган сложени надмускулно преди 3 години.до скоро не съм имала абсолютно никакви проблеми с тях,но преди 3 месеца единия се завъртя.направих снимка в токуда,лекаря ми е видя и установи,че се е завъртял....обаче два дни по-късно се оказа ,че импланта се намести сам и аз реших,че нещата са се оправили от самосебе си.и така до преди 4-5 дни в,които започна да ме боли доста силно,или по точно да си чувствам гърдата като вдървена,и да чувствам натиск върху зърното...дали нещо подобно се е случвало на някой?забравих да кажа,че правих снимка и на двете гърди и най-неочаквано за мен на здравата казаха,че е набръчкан доста импланта,но не ми беше препоръчвана смяна...
  #2623  
Стар 3rd January 2012, 14:06
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beatris Виж мнението
здравейте,и честита нова година на всички с най-добри пожелания от мен
искам да споделя проблема си с вас..имам импланти капки макган сложени надмускулно преди 3 години.до скоро не съм имала абсолютно никакви проблеми с тях,но преди 3 месеца единия се завъртя.направих снимка в токуда,лекаря ми е видя и установи,че се е завъртял....обаче два дни по-късно се оказа ,че импланта се намести сам и аз реших,че нещата са се оправили от самосебе си.и така до преди 4-5 дни в,които започна да ме боли доста силно,или по точно да си чувствам гърдата като вдървена,и да чувствам натиск върху зърното...дали нещо подобно се е случвало на някой?забравих да кажа,че правих снимка и на двете гърди и най-неочаквано за мен на здравата казаха,че е набръчкан доста импланта,но не ми беше препоръчвана смяна...
Надмускулното създава доста проблеми. Най-добре отиди при пластичния си хирург или при някой друг такъв - не мисля че ние обикновените пациентки във форума може да ти кажем какво да правиш, за този проблем си трябва специалист. Но според мен ще трябва реоперация.
  #2624  
Стар 3rd January 2012, 14:47
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

утре ще отида.даже вече се замислям дали да не ги махна и да си направя само повдигане?
  #2625  
Стар 3rd January 2012, 15:40
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

Beatris, всичко което описваш плюс нагънатия имплант означава, че си получила капсулна контрактура и на двете гърди. Това за съжаление е нормално следствие от надмускулно поставени импланти.
  #2626  
Стар 3rd January 2012, 18:47
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Малко глупав въпрос, но дали ще се съгласи доктора по веднъж в месеца поне до лятото да ходя на прегледи?
Защо се притесняваш толкова?Според мен излишно го мислиш толкова.Няма лошо човек да е предпазлив и да е отговорен към здравето си,но ти като че ли не можеш да се зарадваш от притеснение.
  #2627  
Стар 3rd January 2012, 19:34
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bela_s Виж мнението
Защо се притесняваш толкова?Според мен излишно го мислиш толкова.Няма лошо човек да е предпазлив и да е отговорен към здравето си,но ти като че ли не можеш да се зарадваш от притеснение.
Офф права си миличка, уж съм по-спокойна а от време на време нещо ме бодне и си казвам край нещо става - май станах параноичка..хаха
  #2628  
Стар 3rd January 2012, 22:43
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Разбирам те и аз имах такъв момент,но си наложих да не се психясвам за нищо.Не търси проблем във всяко бодване,все пак това си е операция,нелека интервенция.Тялото и тъканите трябва да свикнат с новото положение,няма как да няма реакций.Облечи си нещо с деколте и не го мисли толкова
  #2629  
Стар 4th January 2012, 08:46
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bela_s Виж мнението
Разбирам те и аз имах такъв момент,но си наложих да не се психясвам за нищо.Не търси проблем във всяко бодване,все пак това си е операция,нелека интервенция.Тялото и тъканите трябва да свикнат с новото положение,няма как да няма реакций.Облечи си нещо с деколте и не го мисли толкова
Ето тук си права, предстоящите кандидатки за мамопластика трябва да разберат че това е операция а не интервенция, която преминава супер леко. Минава се през неприятен след оперативен период и да не си въобразяват, че след седмица и вече ще са екстра, както пише на много места.
  #2630  
Стар 4th January 2012, 18:22
Аватара на sasi
sasi sasi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 31
По подразбиране

Ето ме и мен с нови придобивки !
Днес ме изписаха от клиниката на д-р Ильо Стоянов и съм страшно доволна от всички и всичко (пу-пу) !!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:46.