IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #401  
Стар 6th July 2008, 12:01
skylove skylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Varna
Мнения: 63
По подразбиране

Боби,изследванията,които ще ти каже да си направиш са 2:кръвна картина в клиника Надежда,защото резултатите отиват при нея и ехографски преглед.Насочи ме към др.Влаева.Каза,че не е необходим преглед при мамолог ако си под 35 години.Първата вечер след операцията ще спим там и на сутринта ще ни изпишат.Операцията продължава минимум 2часа.В кубиците не налага ограничения.Аз най- вероятно ще съм с 375сс Мак ган.Във вторник,ще ги уточним.
Тогава ще ти пиша ако искаш.Много е внимателна
Отговори с цитат
  #402  
Стар 6th July 2008, 12:55
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от skylove
Боби,изследванията,които ще ти каже да си направиш са 2:кръвна картина в клиника Надежда,защото резултатите отиват при нея и ехографски преглед.Насочи ме към др.Влаева.Каза,че не е необходим преглед при мамолог ако си под 35 години.Първата вечер след операцията ще спим там и на сутринта ще ни изпишат.Операцията продължава минимум 2часа.В кубиците не налага ограничения.Аз най- вероятно ще съм с 375сс Мак ган.Във вторник,ще ги уточним.
Тогава ще ти пиша ако искаш.Много е внимателна

Благодаря ти миличка, страхотна помощничка си ми направо информацията която ми даваш ми е ужастно необходима и ценна, защото както знаеш аз не съм от Варна и ще ида за първа консултация чак на 20.08, а операцията ще ми бъде седмица по-късно, което значи че всички изследвания ще си ги правя в Варна.

Радвам се че не слага ограничения в кубиците, това е една от причините да я избера!

Уведомявай ме за всяка една малка подробност, кажи ми за колко време ще са ти готови изследванията, когато ги направиш?
Благодаря ти наистина много че ми споделяш всяка стъпка от твоето подготвяне за операцията!
Отговори с цитат
  #403  
Стар 6th July 2008, 14:23
peti-22 peti-22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 19
По подразбиране

skylove можеш ли да ми дадеш координатите на д-р Влаева.Моята операция също беше при Д-р Заякова,но тогава тя не ми каза,че е необходимо да си направя ехография преди операцията .Сега след близо 4 месеца смятам да я направя,но не съм се ориентирала към определен специалист.Ако аз лично мога да ви помогна с нещо,питайте ме ще го направя с удоволствие
Отговори с цитат
  #404  
Стар 6th July 2008, 14:59
skylove skylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Varna
Мнения: 63
По подразбиране

Пети,др.Влаева работи във "Варна медика"тел.622 622.Клиниката е на ул.Ген.Цимерман21,до Медицинският Университет.Ехографа е 20лв.
Успех
Отговори с цитат
  #405  
Стар 6th July 2008, 15:04
skylove skylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Varna
Мнения: 63
По подразбиране

Боби,за кръвните изследвания др.Заякова ми каза да ги направя 1 седмица по рано а резултатите са готови най-късно на следващия ден а ехографския преглед не е задължителен,но е желателен за твое успокоение,че си здрава.Ще те имформирам за всичко.И двете ни чака едно и също и трябва да си помагаме и подкрепяме.
Отговори с цитат
  #406  
Стар 6th July 2008, 15:07
skylove skylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Varna
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от peti-22
skylove можеш ли да ми дадеш координатите на д-р Влаева.Моята операция също беше при Д-р Заякова,но тогава тя не ми каза,че е необходимо да си направя ехография преди операцията .Сега след близо 4 месеца смятам да я направя,но не съм се ориентирала към определен специалист.Ако аз лично мога да ви помогна с нещо,питайте ме ще го направя с удоволствие
Пети,те как се чувстваш сега, в смисъл имаш ли някакви оплаквания?Болеше ли тке много след като излезе от упойка и след колко време утихнаха болките?
Отговори с цитат
  #407  
Стар 6th July 2008, 15:59
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Пети, мерси за предложението веднага ще се възползвам.

Кажи ми как мина всичко, колко cc сложи, колко време мина от операцията?
как изглежда белегат ти сега?
Доволна ли си?


SKY LOVE, мило мерси за всичко, ще си помагаме разбира се , в момента в които стъпя в Варна ще те информирам какво се случва с мен, а и обещавам веднага да ти обясня как е минала и операцията когато и това се случи, само ми стискай палци, както и аз на теб разбира се!
Отговори с цитат
  #408  
Стар 6th July 2008, 16:13
peti-22 peti-22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 19
По подразбиране

мерси skylove.Аз се чувствам много добре,4-и месеца след операцията.Когато се събудих от упойка не ме болеше много,но през ноща периодично(на ок. 2-3 часа) викахме сестрата да ни слага венозно обезболяващи,защото на моменти имахме нужда от тях.При мен неприятното беше,че повръщах и то много(от анестезията),но всичко отшумя бързо.От там нататък болката се преодолява за 2-3 дни с обезболяващи,при мен лично остана само едно чувство на опъване и движенията ми с ръцете бяха доста ограничени за ок 7-10 дни.Но всичко това се забравя и след това следват много положителни емоции
Отговори с цитат
  #409  
Стар 6th July 2008, 16:27
skylove skylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Varna
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от peti-22
мерси skylove.Аз се чувствам много добре,4-и месеца след операцията.Когато се събудих от упойка не ме болеше много,но през ноща периодично(на ок. 2-3 часа) викахме сестрата да ни слага венозно обезболяващи,защото на моменти имахме нужда от тях.При мен неприятното беше,че повръщах и то много(от анестезията),но всичко отшумя бързо.От там нататък болката се преодолява за 2-3 дни с обезболяващи,при мен лично остана само едно чувство на опъване и движенията ми с ръцете бяха доста ограничени за ок 7-10 дни.Но всичко това се забравя и след това следват много положителни емоции
Успокояваш ме .Пети,ти какви инпланти имаш и колко кубика ако не е тайна?Аз още не съм уточнила кубиците а и четох в сайта на мак ган,че има меки и нормални.Искам да избера възможно най-добрите.
Отговори с цитат
  #410  
Стар 6th July 2008, 16:31
peti-22 peti-22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 19
По подразбиране

моята операция беше на 17 март ,сложих си 330cc Ментор модерат плюс профил.Всичко мина нормално,скоро бях на контролен преглед и Д-ката твърди,че всичко е наред.Аз лично като цяло съм доволна от резултата,но на моменти ми се иска да си бях сложила малко по-големи Просто свикваш с тях и искаш още повече Искам да ви кажа,че с времето доста се променят,поне при мен има мн голяма разлика.Месец след операцията ми бяха много по-големи,но след като ми спаднаха отоците станаха доста по-малки Затова според мен слагайте максимума кубици .Относно белезите,изглеждат ми розови,много тънки и почти забележими,но продължавам да мажа със Зерадерм ултра.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:58.