IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd March 2007, 17:35
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Какъв ефект има ?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd March 2007, 17:37
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз мисля да пробвам този за гей-мъжете, барем вкарам някой гей в хетеропътят А защо няма за гей-жени
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23rd March 2007, 18:09
Аватара на milen_40
milen_40 milen_40 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 248
По подразбиране

http://get.bg/catalog/product_info.p...ducts_id=15738

От доста време го има в мрежата,но не съм го пробвал ( А и не ми трябва )
__________________
Жените не преследват мъжете, защото не се е случвало капана да преследва мишката.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th March 2007, 10:44
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

А някой чел ли е, или малко от малко да е практикувал ТАНТРА? Чрез нея се обезмисля напълно търсенето на парфюми и тем подобни с Феромони
Това е древно учение за усилване на усещанията и възбуждане на Феромоните!
Искам да кажа, че Тантра не е в никакъв случай Кама Сутра
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th March 2007, 13:12
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Пфффффффффффф страх ме е да си го купя може да е някаква изгъзица.. а 26лв. не са пари, но за това Хммм замислям се а дали аромата, ще ми допадне това също е от значение.
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th March 2007, 20:34
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

чела съм за феромоните много отдавна и веднъж ми попадна възможност да се напръскам с такъв парфюм. има изключителен ефект. казвам ви. направихме си бъзик с приятелките и отидохме в една дискотека. ПОВЕРВАЙТЕ МИИИИИИИИИ аз съм най-невзрачната от цялата компания, но полудяха да ме канят. много се кикотихме и забавлявахме, но не си е работа. ако човек няма нормалното самочувствие и самоуважение едни феромони нищо не могат да ти дадат-а само ще ти усложнят живота. флакончето ми го донесе сестрата на едно гадже от ГФР-едновремешното, но беше много скъпо, а и 3 мл. и като си направихме още два пъти такива бъзити и то свърши. дърго време го пазех и може би е още по кашоните някъде, но така и не намерих повече истински парфюм с феромони. но ако парфюма е истински, повярвайте ми че напръсканият дори да е дръвник или дзвер неземен, ще го гледате влюбено докато изветрее. работата е в това, че и феромоните са различни и не всеки се влияе от тях. но не помня каква е съчетаемостта между възприятието и излъчването.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th March 2007, 13:40
mrbig mrbig не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miteto_bs
Пфффффффффффф страх ме е да си го купя може да е някаква изгъзица.. а 26лв. не са пари, но за това Хммм замислям се а дали аромата, ще ми допадне това също е от значение.
При мен определено има ефект, пък и 26 лв каде не сте ги дали, струва си да опита човек.
Още като започнах да се пръскам усетих, че жените почнаха да ми обръщат повече внимание, а да ви кажа по принцип не ми се случваще често жена да ме заговори, в началото ми беше странно ама сега да ви кажа не мога да си представя как за някви си 26 лв ще се лиша от това.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th March 2007, 14:56
Аватара на Morozko
Morozko Morozko не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 217
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mrbig
Цитирай:
Първоначално написано от Miteto_bs
Пфффффффффффф страх ме е да си го купя може да е някаква изгъзица.. а 26лв. не са пари, но за това Хммм замислям се а дали аромата, ще ми допадне това също е от значение.
При мен определено има ефект, пък и 26 лв каде не сте ги дали, струва си да опита човек.
Още като започнах да се пръскам усетих, че жените почнаха да ми обръщат повече внимание, а да ви кажа по принцип не ми се случваще често жена да ме заговори, в началото ми беше странно ама сега да ви кажа не мога да си представя как за някви си 26 лв ще се лиша от това.
е добре де батко и кво като те заговарят, после какво става ме интересува!!!.... То тва е най лесното, по трудно е да задържи6 вниманието върху себе си.. Определено мисля, 4е това не струва. Единственото му приложение е ако иска6 да спи6 с някоя мацка една но6т например, въпреки 4е и там според мен е спорен ефектът!
__________________
That's mee!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 26th March 2007, 16:55
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
А някой чел ли е, или малко от малко да е практикувал ТАНТРА? Чрез нея се обезмисля напълно търсенето на парфюми и тем подобни с Феромони
Това е древно учение за усилване на усещанията и възбуждане на Феромоните!
Искам да кажа, че Тантра не е в никакъв случай Кама Сутра
Тантра се практикува след като вече имаш партньор в наличност, още повече, че двамата трябва да си имате пълно доверие, за да се получи. Чрез феромоните се привличат партньори
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th March 2007, 17:06
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Аз до този момент нямам никаква нужда от такива феромони. И без тях ефекта е = все едно с тях! Тоест нямам никаква липса от мъжко внимание, та чек ме дразни прекаленото внимание. Звучи мн. нескромно, ама е факт. Но нищо не пречи и да се пробват тия пръскалца с феромони ще е голям Купон!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Феромони
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:55.