IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd April 2011, 15:00
doroteq doroteq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 1
По подразбиране Сексът преди чувствата?

В последно време има един въпрос, който напористо ме предизвиква да открия отговора му, а именно можем ли да смятаме, че физическата близост неминуемо ще доведе и до емоционална такава.Погрешно ли е да вярваме, че веднъж изживели своето сексуално привличане, двама души могат да се похвалят и с автоматично зародилите се по-дълбоки душевни чувства помежду им. Всичко ни кара да вярваме, че една връзка се основава и крепи предимно на взаимно доверие, разбиране, чувство за сигурност и спокойствие с другия, след което идва и физическото пълно отдаване. От друга страна пък това са чувства, които все от нещо за се зародили, защо не първо от физическата страст, защото мисля си, когато допуснеш някой толкова близо до себе си (физически), когато се разкриеш изцяло пред него, няма как да се затвориш за вътрешните си емоции, да не му ги предадеш, освен, разбира се, ако не си си го поставил категорично за цел, този човек да не е нищо повече от един обект на телесни страсти.Следва, че явно едното може без другото, до тук добре, но отново остава въпросът- може ли едното преди другото..?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd April 2011, 15:17
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

При МЕН винаги е водещо СИЛНОТО ФИЗИЧЕСКО ПРИВЛИЧАНЕ и след това идва и емоционалната привързаност!Може да има здрава емоционална връзка,но ако липсват ИМПУЛСИТЕ И СТРАСТТА-а те са породени от физическото привличане-може да има много здраво приятелство,но за дълбока емоционална сексуална връзка при МЕН,не може да става въпрос.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd April 2011, 17:50
Аватара на pokahontass
pokahontass pokahontass не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 8
По подразбиране

И аз мисля,че няма регламент за това. Възможни са всякакви варианти и ако те удовлетворяват всяка страна,няма нищо лошо.
Последното,което ми се случи беше много силно физическо привличане и...май малко прибързан секс,който за съжаление ме разочарова В този смисъл е по-добре първо секса да те очарова...май!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd April 2011, 17:53
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Зависи дали си мъж или жена мъжете гледат малко по различно на секса без чуства а жените си мислят че след като са правили секс и вече има любов
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd April 2011, 18:01
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pokahontass Виж мнението
И аз мисля,че няма регламент за това. Възможни са всякакви варианти и ако те удовлетворяват всяка страна,няма нищо лошо.
Последното,което ми се случи беше много силно физическо привличане и...май малко прибързан секс,който за съжаление ме разочарова В този смисъл е по-добре първо секса да те очарова...май!
Определено си е много важно да те очарова!!!!Според мен
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd April 2011, 18:14
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Първо е сексът и след това евентуално идват и чувствата

Колкото и силно да е привличането , ако в леглото нещата не вървят , много бързо ще се изпари еуфорията от първоначалното привличане/влюбване

Според мен мъжете са по-влюбчиви от жените.
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd April 2011, 19:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
При МЕН винаги е водещо СИЛНОТО ФИЗИЧЕСКО ПРИВЛИЧАНЕ и след това идва и емоционалната привързаност!Може да има здрава емоционална връзка,но ако липсват ИМПУЛСИТЕ И СТРАСТТА-а те са породени от физическото привличане-може да има много здраво приятелство,но за дълбока емоционална сексуална връзка при МЕН,не може да става въпрос.
Все едно аз съм го писала
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd April 2011, 20:10
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

...

Последно редактирано от Неспокойната моторетка : 3rd April 2011 на 20:17
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd April 2011, 20:15
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Мишел заяви, че й е трудно да задълбочи едновременно секса и емоциите. Вижте какво се получава след малка корекция на нейното откровение:
Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
може да има много здраво приятелство, за дълбока сексуална връзка с МЕН,може да става въпрос.
В такъв случай, Мишел, ставайки въпрос за приятелство, смея да кажа, че като приятел съм много дълбок. Хората се нуждаят от искрено дълбоко приятелство.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd April 2011, 20:19
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Виж мнението
Мишел заяви, че й е трудно да задълбочи едновременно секса и емоциите. Вижте какво се получава след малка корекция: В такъв случай, Мишел, ставайки въпрос за приятелство, смея да кажа, че като приятел съм много дълбок. Хората се нуждаят от искрено дълбоко приятелство.
Нееее,нещо не си ме разбрал,Дезироооо!!))Казва ,че ако няма физическо привличане и страст,както и сексуално пасване,няма как да се създаде едновременно сексуална и емоционална връзка!Може да си е приятелство просто,да се базира на много уважение и някаква привързаост,но за ПЪЛНОЦЕННА СЕКСУАЛНА връзка-не може да става въпрос!А това,че ставаш за дълбоко приятелство ме впечатляваиииии не променяй изреченията ми,МОЛЯ ТЕ)))
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексътпредичувствата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:59.