IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th December 2004, 13:21
Meraklijka
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Има ли жена със силикон тук?

Ще се радвам ако ми пише някоя жена,която вече има силикон в гърдите или пък на друго място.Скоро и аз ще прибегна до такава процедура,но макар да са ми известни подробности около операцията не ми е мн ясно как се чувства жената после.В смисъл такъв-много ли са силни болките и колко траят,колко време след това можеш да облечеш изрязана блузка,чувстваш ли го /силиконът/ като чуждо тяло или усещането от увеличаването на размера е прекрасно още от началото?
Абе,изобщо,интересува ме всичко,свързано с личните преживявания преди и след операцията.Неудачите също.Ще съм ви много благодарна!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th December 2004, 17:37
Az
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Явно няма, мила, и аз икам да питам разни неща,ама виж че си мълчат
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th December 2004, 18:57
Мераклийка
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз ще го слагам февруари-март, просто искам да питам и патило, но явно няма такава сред посетителките. Е, поздрави на вси4ки.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd January 2005, 09:48
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране от АЗ

НА добър час, ела после да разкажеш как се чувстваш
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th January 2005, 12:25
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мераклийка
Аз 6те го слагам фежруари-март,просто искам да питам и патило,но я>но няма такажа сред посетителките.Е,поздра^и на ^си4ки.
И да пратиш снимки!!!!!
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th January 2005, 16:52
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _VIP_
И да пратиш снимки!!!!!
Дам- снимки непременно :P
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th January 2005, 22:57
sexy sexy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 4
По подразбиране Re: Ima li jena sus silikon tuk?

Цитирай:
Първоначално написано от Meraklijka
Ще се радвам ако ми пише някоя жена,която вече има силикон в гърдите или пък на друго място.Скоро и аз ще прибегна до такава процедура,но макар да са ми известни подробности около операцията не ми е мн ясно как се чувства жената после.В смисъл такъв-много ли са силни болките и колко траят,колко време след това можеш да облечеш изрязана блузка,чувстваш ли го /силиконът/ като чуждо тяло или усещането от увеличаването на размера е прекрасно още от началото?
Абе,изобщо,интересува ме всичко,свързано с личните преживявания преди и след операцията.Неудачите също.Ще съм ви много благодарна!
Здравей, Мераклийка Аз имам силикон от около 6 години. Въобще не го чувствам като чуждо тяло, все едно винаги съм си била така. Няма никакъв проблем. Най-важното е да избереш добър лекар. Мен ме оперираха в Германия. За български лекари и нямам информация, но съм чувала за много случаи на окипазени жени. Проучи колкото се може повече лекари и при възможност говори с техни пациенттки, на които вече са правили такава операция.Мога да ти обясня всичко много подробно, но ще е доста дълго. Но не е страшно Успех
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th January 2005, 22:13
Мераклийка
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Какви са имплантите ти?

Sexy, разкажи с какви импланти си, тези с грапавата повърхност и парагел ли? Ще ми е най-ценно ако ми дадеш фирма-производител, сигурно имаш паспорт за тях и в него пише? Имаше ли някакви неудачи след операцията? А сменяла ли си ги от тогава и кога ще го правиш? И не на последно място - колко време продължи болката, спомняш ли си? Говоря за истински гадната болка?!
Благодаря!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th January 2005, 13:27
sexy sexy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 4
По подразбиране

@ Мераклийка: Води се Eurosilicon. Всичко, което е Eurosilicon е добро, одобрено откъдето трябва. Само производителите са различни. Намерих паспорта и книжката, която е била в опаковката. Моят е произведен от POLYTECH SILIMED /Europe GmbH/, Германия. Има различни видове. Моят е с грапава обвивка, по-добра е, има по-добро триене с тъканта, по-добре пасва. Не знам как се казва гелът, но е от този, който ако се резреже импланта на две, не изтича. Пак си е мек на пипане, но в случай на някаква злополука, ако пострада гърдата и по някакъв начин се наруши обвивката на импланта, гелът не изтича в тялото. Гадните болки са до 2-3 дни, при движение на ръцете, най-вече като се напрягаш да станеш от леглото. Но се търпи. За сметка на това самочувствието ще ти се вдигне веднага, гарантирам Там ще ти дадат и болкоуспокояващо. А и ти си приготви вкъщи да имаш в случай на по-силни болки. Нещо, което обикновенно взимаш при болква или докторът да ти изпише нещо. Като ти махнат ластичните бинтове и шевовете (след 2 седмици), можеш веднага да си облечеш изрязаната блузка Ако те интересува още нещо, пиши
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th January 2005, 11:46
Мераклийка
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Благодаря! Ако се сетя още нещо, ще те притеснявам пак!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималиженасъссиликонтук
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:44.