IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th December 2006, 12:37
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

кажете ми при подмускулно,колко време след операцията може да се спортува??и какво може да се спортува?минало е месец от операцията...а тае-бо??или само фитнес?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th December 2006, 12:51
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

И мен много ме вълнува кога ще мога спокойно да си спортувам отново?От моята операция е минало почти 3 месеца,а преди операцията практикувах йога,но сега се чудя колко време още да изчакам тъй като се напрягат доста ръцете и гръдните мускули.Д-р Стоянов ми беше казал че 2 месеца след операцията ще мога да спортувам,но ме е страх,а и ми е неудобно да му се обадя да го притеснявам с такива въпроси Така че ако някои е наясно,моля да сподели
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th December 2006, 13:10
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз даже и кола не карах един месец. Според мен друсането на гърдите при каквато и да е ситуация /дори и при кючеци / не е добре през първите шест месецал Но все пак това си е мое мнение, аз съм надмускулно, и след една КК, подхождам по-внимателно.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th December 2006, 13:15
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от polincheto
И мен много ме вълнува кога ще мога спокойно да си спортувам отново?От моята операция е минало почти 3 месеца,а преди операцията практикувах йога,но сега се чудя колко време още да изчакам тъй като се напрягат доста ръцете и гръдните мускули.Д-р Стоянов ми беше казал че 2 месеца след операцията ще мога да спортувам,но ме е страх,а и ми е неудобно да му се обадя да го притеснявам с такива въпроси Така че ако някои е наясно,моля да сподели
дори и само кардио да е,не държа на този етап да напрягам ръцете.просто искам да попитам с крака кога може и до каква степен??
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th December 2006, 14:53
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

За подмускулното не знам, кога е препоръчително да се почне с тренировките, но аз съм надмускулно и започнах във фитнес залата на 20 ден, много внимателно естествено, предимно крака и дупе (аз и на тях най-много държа), а два месеца след това започнах и аеробиката, но съвсем леки подскоци (то ефекта на аеробиката не е в силните подскоци и натоварване на сърцета) така че ефект има. Може и малко да съм поизбързала, ама като се има предвид, че ми се налага сама да гледам 3 годишния си син, а той много повече може да ми усложни положението отколкото спорта, това непрекъснато вдигане на близо 17 кила, влачене, дърпане, тук таме и по някой ритник в гърдите, колкото и да се пазя ми е невъзможно! Да се надявам само, че няма да имам проблеми
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th December 2006, 14:58
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Десикос, много ти е едричък юнакът И ние сме на същата възраст, но сме кльощавииии (малкият де , не майка му )
Аз лично след първия месец започнах само с велоергометър и постепенно включих другите уреди. Сега вече яко подметнах и упражненията за горна част, белким ми се поразшири малко гърбината
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 20th December 2006, 15:13
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Ники, къде бяха поставени твоите импланти,че не си спомням, а за юнака, наистина е един малък Крали Марко, като ми изхака един в гърдите, че все там се цели, мъж, какво да го правиш
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th December 2006, 15:14
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nikolette
Десикос, много ти е едричък юнакът
че моя на 2,5 е толкоз кила
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th December 2006, 19:45
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Имплантите ми са над мускула. Това имаше ли някакво значение за фитнеса?
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20th December 2006, 20:32
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от Nikolette
Десикос, много ти е едричък юнакът
че моя на 2,5 е толкоз кила
моито диваче е на 5,5 и е толкова кила
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: спортсиликон
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:23.