IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th July 2006, 22:44
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Частично под или напълно под мускула?

Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th July 2006, 06:03
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Асет има филмче на операцията си и там можеш да видиш частично подмускулно, а Ильо Стоянов мисля че прави изцяло. Говори с Лоли.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th July 2006, 08:26
tiara_71 tiara_71 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 24
По подразбиране

Да аз вчера бях на консултация при д-р Ильо Стоянов и той ми предложи поставяне на имплантите напълно под мускула,с разрез около ареолата!Май-наистина само той работи по-този начин!Другия доктор каза,че нямало никакво значение как и ми предложи над!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th July 2006, 21:06
tiara_71 tiara_71 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 24
По подразбиране

Да раждала съм и то три пъти!Но ти щом не си още,наистина не е удачно!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st July 2006, 09:30
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tiara_71
Да аз вчера бях на консултация при д-р Ильо Стоянов и той ми предложи поставяне на имплантите напълно под мускула,с разрез около ареолата!Май-наистина само той работи по-този начин!Другия доктор каза,че нямало никакво значение как и ми предложи над!
Само той, хайде де)) Знам още поне 3ма

А и между частично и изцяло под мускула няма голяма разлика по време на операцията, така че не може да се каже, че единият от методите е невъзможно по-труден в сравнение с другия (не знам точно кой от двата)) Сигурно е, че при големи протези изцяло подмускулното е невъзможно.

Иначе подмускулното е по-трудно за хирурга и по-добро като краен ефект (1- по-плавно очертание на гърдата и по-невидими ръбове на протезите; 2-гърдите увисват по-бавно и по-малко).

Допитах се и научих следното: в момента по-масово се използват 3 вида разрез за поставяне на протези : под ареолата, под гърдата и в подмишницата. По 3те начина е възможно и надмускулно, и подмускулно. Изборът си е ваш
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st July 2006, 17:31
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Благодаря за милите думи

Защо много от хирурзите първо предлагат надмускулно - явно всеки действа в съответствие с принципите си... За някои надмускулното е неприемливо, за други е в реда на нещата, и всеки е прав за себе си. Зависи къде и от кого са се учили... оттам и разликата в мненията. По-големи протези се поставят частично подмускулно - просто защото не се побират.
http://i66.photobucket.com/albums/h2...ubmuscular.jpg

Дали подмускулното дава по-малък риск от усложнения - трудно е да се каже. Ако имаш предвид контрактура, май няма чак такава огромна разлика. За контрактурата по-голямо значение има повърхността на протезата - да не е гладка.

Относно това кой прави подмускулно - ЛС
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st August 2006, 10:13
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Пишете имената на хирурзите, защо си ги разменяте на лични? Как да разберат момичетата, които имат намерение да се оперират. В този форум нещата се наричат с истинските им имена и затова е толкова полезен.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st August 2006, 10:19
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Подкрепям Чуждата. От тия недомлъвки никой не печели
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st August 2006, 11:20
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Ако един хирург е направил фал (или ги прави редовно) - това трябва да се знае . Но споменаването на имена на хирурзите във връзка с някакъв конкретен метод си е реклама. Според мен всеки един пластичен може да постави протези под мускула. Реакцията ми беше спрямо мнението, че само д-р Ильо Стоянов в БГ ги поставя така. Аз знам за още 3ма, които със сигурност го правят : доц. Анастасов (Пловдив), доц. Тепавичарова, д-р Николай Георгиев. Което НЕ означава, че го правят в 100% от случаите, естествено.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st August 2006, 12:43
leonessa leonessa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 100
По подразбиране

кажете ми моля ви къде да намеря този д-р Стоянов, чемного съм се навила. да не говорим че и имам крещяща нужда
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Частичноподилинапълноподмускула
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:36.