IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 15th April 2009, 14:00
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Или отиваш на консултация, запалваш се и веднага се оперираш, докато не си размислил
Успокой се, приеми го сякаш отиваш на почивка - смяна на обстановката, лежане колкото ти е кеф, обгрижване, рум-сервиз и накрая си тръгваш красив
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th April 2009, 20:14
nikita_f nikita_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте на всички Да попитам - колко време след операция вече може да се прави секс и други там френски удоволствия
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th April 2009, 21:25
Аватара на lambar
lambar lambar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikita_f
Здравейте на всички Да попитам - колко време след операция вече може да се прави секс и други там френски удоволствия
това е за изтриване
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th April 2009, 21:45
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikita_f
Здравейте на всички Да попитам - колко време след операция вече може да се прави секс и други там френски удоволствия
по-голяма глупост отдавна не бях чела
ако искаш отвори тема - "секс и френска любов след ринопластика" - пък ние, оперираните ще пишем кога сме правили секс, с гипса или без, потекло ли ни е секрет от носа от вълнение или не е...повечето хора след операция се притесняват от отоци, кръвонасядания, бъдеща форма, симетрия, дишане и всичко свързано с новата форма и функциите на носа - не вярвам да мислят кога ще могат да го "л...т" на тъп въпрос - тъп отговор...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th April 2009, 22:24
nikita_f nikita_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Nikitta_pl ,не знам какво толкова попитах ,че чак така бурно реагираш ? Както за определени неща като фитнес , солариум , плаж, очила и т.н. си има срокове на въздържание ,защо и за това да няма примерно седмица , две , сваляне на гипс .......? А и в раздела за мамопластика са пуснали наистина такава отделна тема и на никой не му се стори тъпо и глупаво питането .Но явно за ринопластиката е неуместен въпроса ,сори за което.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th April 2009, 00:19
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Май беше седмица. Питаш док и той всичко ще ти обЯсни
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd April 2009, 10:50
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Хора, пишете нещо, ще полудея сама в нас, остават още 2 дни а аз НЕ СЪМ КАЗАЛА НА НИКОГО И НЯМА ДА КАЖА ДОКАТО НЕ МИНЕ ОПЕРАЦИЯТА, не ме е страх, но се вълнувам, и като гледам как толкова време съм събирала пари и как за 1 ден ще ми олекне сметката, и колко хора около мен не биха дали парите си за подобно нещо, никак не ми е лесно. В същото време искам да изглеждам добре. Все си мисля, че близките ми ще ме помислят за луда
А на всичкото отгоре на 1ви ще пътувам с кола до Гърция и не знам как ще се чувствам с ушите и носа
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd April 2009, 11:59
milavanila milavanila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 67
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikita_f
Nikitta_pl ,не знам какво толкова попитах ,че чак така бурно реагираш ? Както за определени неща като фитнес , солариум , плаж, очила и т.н. си има срокове на въздържание ,защо и за това да няма примерно седмица , две , сваляне на гипс .......? А и в раздела за мамопластика са пуснали наистина такава отделна тема и на никой не му се стори тъпо и глупаво питането .Но явно за ринопластиката е неуместен въпроса ,сори за което.
И аз не мисля, че е глупав въпроса. Че и гибса не пречи, мисля че когато ти се чувстваш добре Все пак не вярвам да си на челна стойка
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd April 2009, 14:16
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Celtic dream, кураж мила, с теб сме
Всичко ще е наред и ще пътуваш. Единственото неприятно нещо са тампоните, но те са само за малко
Парите са си твои, ти си човекът, който взима решенията как да ги похарчи. Дори е по-мъдро да ги вложиш в самочувствие, отколкото в парцалки например.
Първо ще те помислят за луда, после ще свикнат (че си луда ) Кажи им, (не грубо де) че никой, който няма твоя проблем не може да те разбере, за това по-добре да не коментират.
Успех и чакаме да се похвалиш
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd May 2009, 12:18
asteras asteras не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до asteras
По подразбиране

Хора, днес ми 8-ми ден след операцията... Докторът ми е в отпуска до 5-ти (на 5ти ще ми маха пластините ), та не ми се ще да го притеснявам по телефона. Вчера ми се отлепиха лепенките от носа и аз реших да си сваля превръзката... Носът ми е странен, не мога да преценя добре ли е или не.. Вярно е, че е доста подут и че имам пластини все още, обаче двата ми полупрофила нямат нищо общо един с друг... Едното ми връхче е вирнато нагоре, а другото си върви право... Отделно от лявата страна е по-подут и създава впечатление, че върви надясно... Ужас, дано се пооправи, че хич не ми се подлага втори път на този кошмар...
Както и да е, въпросът ми щеше да е друг.. Кажете ми, според вас кога мога да започна да се къпя нормално и да си го мокря нослето? При положение, че сега нямам лепенки и марли и т.н., дали ще му стане нещо, ако го намокря??? Вие как процедирахте?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:26.