IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1651  
Стар 20th April 2011, 15:01
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Exclamation

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Аз мисля,че задължително слага на всички дренажи,за да ги държи в болницата,.....знаете как е.
ами на мене щеше да ми много ,ама трудничко ,да се разхождам по три пъти на ден от нас до б-цата,да ми слагат системи !!!!!!!! (точно първите три дена)

Ами на мене от там до вкъщи таксито ми е около 10 лв(в двете посоки),но в случай ,че не е пиков час!!!!
Значи около 40лв,в случаий ,че има и задраствания.Спестявам си 5 лв.Голяма далавера !!!!!!!!!!

Последно редактирано от pimcidinci : 20th April 2011 на 15:09
  #1652  
Стар 20th April 2011, 15:25
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Дренажите не са заради престоя, защото Тепавичарова понякога изписва пациентките с тях. Идват само сутрин да им мерят течността.

Лъки, какво искаш да кажеш, не те разбирам, честно ?!

Аз също избрах Тепавичарова заради дренажите и заради това, че не съм чела за усложнения при нейните операции.

Харесвам я, радвам се че прочетох за нея, това е моята докторка !
Но само моята, за другите не се притеснявам, големи момичета са (жени даже), могат сами да преценят за себе си !

Не виждам смисъл да я натрапваш така, още повече да стресираш тези които вече са се оперирали, че едва ли не, ги очакват големи проблеми !

Твоят избор за импланти и за лекар е най-правилният .....НО само за теб, моят за мен и т.н. !
Не искай от другите да смятат твоят избор за най-добър, щото със сигурност няма да го постигнеш !
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #1653  
Стар 20th April 2011, 15:30
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
По подразбиране

Пимчи,
никой не оспорва твоя случай..Макар че - ти знаеш ли защо са те наливали така с антибиотици и какви точно?
Нищо лично - аз по принцип съм крайно против всякакви антибиотици и натрапвани лечения - просто защото за съжаление нашта система е супер скапана, а лекарите -принудени да взимат/изкарват от където могат допълнително доходи.
  #1654  
Стар 20th April 2011, 15:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дафни Виж мнението
аз по принцип съм крайно против всякакви антибиотици и натрапвани лечения - просто защото за съжаление нашта система е супер скапана, а лекарите -принудени да взимат/изкарват от където могат допълнително доходи.
Я,съмишленик
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1655  
Стар 20th April 2011, 16:07
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от дафни Виж мнението
Пимчи,
никой не оспорва твоя случай..Макар че - ти знаеш ли защо са те наливали така с антибиотици и какви точно?
Нищо лично - аз по принцип съм крайно против всякакви антибиотици и натрапвани лечения - просто защото за съжаление нашта система е супер скапана, а лекарите -принудени да взимат/изкарват от където могат допълнително доходи.
Да зная,бяха ми ги донесли на шкафчето,и преди всяко наливане си взимаха и ми казваха !!!!!Но първият ден го проспах и не ми беше до отчети !!!
Аз защо ли си мислех ,че след всяка операция се дава антибиотик!!!!!
  #1656  
Стар 20th April 2011, 16:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Дава се,но аз не съм ги пила
Иначе знам,че се влива по време на операцията,което няма как да го предотвратя,но пък за целта се тъпча с нужните неща да ги изчиствам по-бързо тия химии....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1657  
Стар 20th April 2011, 16:24
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci Виж мнението
Александровска е държавна болница.Изглежда а дано не ни се и налага да оставаме по здравословни причини в дър.болници,защото въпреки шибана ЗК,там всичко си се плаща както и леглото на нощ,храната и даже въздухът.Те са си на самоиздръжка.

Само мога да ви дам за пример една дър.б-ца болница в гр.Своге където за 45 дни след катастофата ми с кола и последствия - смачкан прешлен,си платих като поп по 35 лв.на легло,за нощ,преди 2 год.Храната във всички дър.болници е по-договорка с различни фирми и не е за препоръчване,но все пак я има и тя също е включена в цената.Таке ,че дори и здравно осигурена пак си плащаш.
Плащаш си и още какняма абсолютно никакво значение ,че си здравно осигурен
  #1658  
Стар 20th April 2011, 16:37
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Дренажите не са заради престоя, защото Тепавичарова понякога изписва пациентките с тях. Идват само сутрин да им мерят течността.
Като мене,нали миссси? Хахахаха....Да но на 4 ден...!!!
  #1659  
Стар 20th April 2011, 17:02
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Брей не пропускаш случай да ми натякваш ,че те оставих за една нощ самичка миссси ...
  #1660  
Стар 20th April 2011, 17:06
Аватара на Ger
Ger Ger не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 15
По подразбиране

МОМИЧЕТА УНИКАЛНИ СТЕ!!!! За първи път пиша, но оттук научих почти всичко, което ме интересуваше, за да се чувствам подготвена. В петък д-р Тонев ме оперира и засега всичко е наред
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:41.