IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2111  
Стар 19th June 2011, 05:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Хаххааа,че едната гърда винаги е съвсем малко по-различна от другата и в повечето случаи си го виждаме само ние,защото се вглеждаме до перфекционизъм.Даже лявата част на тялото ни също се различава от дясната.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #2112  
Стар 20th June 2011, 21:57
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Пимчи,наистина гърдите винаги се различават.И при мен има разлика,но осъзнавам,че наистина за другите едва ли е толкова забележима.

Имам едно питане-колко време след операцията продължихте да спите със спортния сутиен?Или все още спите с него?Каква е идеята да се спи с него?Дано не ви се стори глупаво питането ми,обаче се побърквам.Ужасно ми е грозен и ми е неприятно да си го слагам всяка вечер.Много по-добре ми е без него.А и явно ме запарва или нещо подобно,но сутрин ме сърби гърба под сутиена.Спомням си,че имаше нещо за ротация,но само това ли е риска?Иначе през деня не го нося.Много по-добре се чувствам с норманите сутиени с банели.

Като чета за 400 кубика се размечтах и аз.Някой ден,евентуално след второто,може да се реша и аз на реоперация
  #2113  
Стар 21st June 2011, 04:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ако искаш хубави гърди трябва да спиш цял живот със сутиен
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #2114  
Стар 21st June 2011, 09:15
rosito_m_m rosito_m_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna/California
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до rosito_m_m
По подразбиране

Оххх и аз с въпрос за сутиена. И на мен ми се иска да спя без него (позволих си го 1 вечер), макар че съм съвсем прясна. Моите едва ли ще увиснат сега, те още са като вкаменени.

Нещо друго ме тормози сега. След операцията си заминах от клиниката с 80B на Триумф. Не знам дали се е отпуснал от прането с омекотител, но в чашките ми е съвсем добре, отдолу широкичък. Затова онзи ден отидох и си купих 75C. Сложих го вчера и толкова много ми стяга на чашките, ужас. Не мога да разбера как е възможно. Вредно ли е да притискам гърдите с него? Чесно казано ми се свидят още 70лв. за грозен сутиен, който ще нося 2 седмици.
  #2115  
Стар 21st June 2011, 09:25
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

По-добре е да е по-стегнат сутиена Роси. Особено в началото, когато все още има отоци

Колкото до спането със сутиен, пробвайте да го слагате не на голо а над потник.

  #2116  
Стар 21st June 2011, 13:32
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Росито не е от прането.При мене беше същото.Първата седмица бях с 80 С,при ластика ми стана по широкичък,купих си 75 Д,но издържах само около 1 час мисля,от притискането ме заболя и веднага го сменихсъс стария.След месец обаче вече ластика не ми беше широк.Доцентката ми каза да не си експериментирам с по-малък номер сутиени,било ми рано още.За спането ми каза задължително...май доживот ,не се уточни.
А за разликата в гърдите ми разбирам ,че неможе да са напълно еднакви и при положение след вадене на гел и дялкане на тъкан,но като видите снимките няма да повярвате.Жалко ,че фотоапарата го забравих при сестра ми. Много ми е интересно каква форма ще имат утре и коя ще е по-голяма...хахахаха
  #2117  
Стар 21st June 2011, 22:39
rosito_m_m rosito_m_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna/California
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до rosito_m_m
По подразбиране

pimcidinci, и при мен изглеждат различно всеки ден. Лявата ми имаше голям оток отгоре и изглеждаше по-голяма. Днес е паспаднал и сега другата изглежда по-голяма. Като цяло обаче съм много доволна и даже обмислям плаж в събота.

Вие кога за първи път си позволихте излагане на слънце? Разбира се с висок фактор крем, за да не се пигментират белезите, нищо че са под банския...

Оххххххххх и още нещо имам стрии. Дали ще се поскрият, когато започна да мажа с крема за белези? Много са ми грозни
  #2118  
Стар 22nd June 2011, 09:31
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

аз като направих 3 седмици и се пекох, но с горнище...
стрии аз нямам, но още докато са розови започни с някаква сериозна козметика. Крема за белези се маже върху белезите, за стриите трябва друг крем.
  #2119  
Стар 22nd June 2011, 10:08
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А стиите сега ли се получиха или са стари?
  #2120  
Стар 22nd June 2011, 11:55
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rosito_m_m Виж мнението
Вие кога за първи път си позволихте излагане на слънце? Разбира се с висок фактор крем, за да не се пигментират белезите, нищо че са под банския...
Оххххххххх и още нещо имам стрии. Дали ще се поскрият, когато започна да мажа с крема за белези? Много са ми грозни
За плажа, освен горнище аз лично те съветвам и лепенка да сложиш на белезите.
А стрии имам и аз и то по целите гърди. Получиха се по време на бременността и бяха ужасно много и дълбоки. Няма мазило на пазара, което да не съм пробвала.За това пари не съм жалила. Ходих и на процедури(за да ми обработят частично едната гърда дадох 450 лв. само за да видя дали има ефект и направо умрях от яд). Единственото, което стана е че изсветляха и с времето станаха по тънки и незабележими( което би станало и от самосебеси след определен период).Ако ти покажа снимка,ще видиш че почти не се забелязват. За това допринесоха и имплантите, защото гърдата се изпълни и кожата се опъна.Не се тревожи, с времето и с малко козметика ще станат по-малко забележими. Наскоро гледах, че Мая Тачева предлага нова процедура за пресни стрии, но нз нито цена, нито дали е приложима в областта на гърдите, защото се инжектираше нещо...
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:07.