Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2181  
Стар 4th August 2011, 21:07
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

mucka_84, сигурна ли си, че не е риплинг? Освен това ако отдолу няма мускул, това е нормално - гръдният мускул не покрива целия имплант.
Просто се убеди в това, което са ти казали, Стискам палци всичко да е наред!!!
  #2182  
Стар 5th August 2011, 08:25
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mucka_84 Виж мнението
Също така се оказа, че имплантите са поставени над мускулно при условие, че аз се уговорих и си мислех досега, че лекарката ги е поставила под мускула.
Това е много сериозно обвинение и надявам се, че имаш несъмнени доказателства, които те моля да споделиш тук.
Както Аник е написала, почти никой не е с изцяло подмускулно поставени импланти, твоите 400 сс със сигурност няма как да се съберат под мускула, би трябвало да са частично под мускула.
Ако имплантите са поставени ИЗЦЯЛО НАД мускула първо трябва да отидеш да говориш със Заякова, да чуеш нейното становище по въпроса, а след това евентуално да заведеш дело срещу нея, но най-вече случаят трябва да добие гласност.

Заякова е и моят хирург, харесвам я като човек, като специалист, вярвам й, но............никога не бих защитила лъжата, ако има такава.
Ще следя случая с повишено внимание.
  #2183  
Стар 5th August 2011, 09:03
Аватара на mucka_84
mucka_84 mucka_84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Targovishte
Мнения: 45
По подразбиране

Привет, мацки.

emiko, Аник наясно съм, че няма как толкова голям кубик да е изцяло под мускула. На ехографа ми показаха ясно как целия имплант е над мускула. Аз като казах при прегледа, че са ми поставени под мускула, доцента каза, че това за него е над и пожела да види на ехограф да не би да се случва нещо нередно. Оказа се, че е над мускула изцяло и тези накъдрени краища, които аз напипвах като бучка. От лявата страна не се напипват, но се видя на ехографа.
Не съм много наясно какво означава риплинг (сега мисля да чета), но това не е видимо, а само се напипва и лекарите, които ме гледаха казаха, че със самия имплант има проблем. Сега мисля да си запазя час при Заякова и да видим какво ще ми каже по въпросите ми.
Оф толкова и се кефих на тази жена, а сега не знам как да се държа на прегледа. В момента съм и бясна и дано до другата седмица да се поуспокоя малко.
__________________
400 cc-анатомични-Макган

Последно редактирано от mucka_84 : 5th August 2011 на 09:05
  #2184  
Стар 5th August 2011, 11:50
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

mucka_84 миличка незнам какво да ти кажа, случилото ти се е страшно неприятно. С интерес ще наблюдавам развитието. Аз съм бъдеща кандидатка за силикон, не съм се ориентирала към Заякова, но все пак пиши какво е станало след прегледите. Стискам палци всичко да мине възможно най-леко за теб.
  #2185  
Стар 5th August 2011, 16:27
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Mucka, сигурно в този момент си доста стресирана и това е разбираемо. Аз си позволих да се разровя из темата със снимките и в твоя пост си отбелязала като метод на поставяне "подмускулно, под гърдата", което ме навежда на мисълта, че може би по-скоро си се заблудила за метода на поставяне, който сте обсъдили със Заякова. Видях и снимките, които си пуснала и като един лаик, но все пак със стаж по разглеждане на цици секви съм сигурна за себе си, че са поставени под жлезата (за това копнах част от поста ти, в който казваш хем подмускулно хем под гърдата) т.е. опасението ми е, че сама си се заблудила и поставянето е било под жлезата. Виж си епикризата

Желая ти късмет и бързо изясняване на случващото се с теб в момента!
  #2186  
Стар 5th August 2011, 20:07
Аватара на mucka_84
mucka_84 mucka_84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Targovishte
Мнения: 45
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Mucka, сигурно в този момент си доста стресирана и това е разбираемо. Аз си позволих да се разровя из темата със снимките и в твоя пост си отбелязала като метод на поставяне "подмускулно, под гърдата", което ме навежда на мисълта, че може би по-скоро си се заблудила за метода на поставяне, който сте обсъдили със Заякова. Видях и снимките, които си пуснала и като един лаик, но все пак със стаж по разглеждане на цици секви съм сигурна за себе си, че са поставени под жлезата (за това копнах част от поста ти, в който казваш хем подмускулно хем под гърдата) т.е. опасението ми е, че сама си се заблудила и поставянето е било под жлезата. Виж си епикризата

Желая ти късмет и бързо изясняване на случващото се с теб в момента!
Имала съм в предвид, че разреза е направен отдолу под гърдата. Със Заякова като се уговаряхме винаги съм подчертавала, че искам импланта да е под мускула. Аз всъщност все се чудих защо някак си импланта го усещах доста някак си отгоре и си мислех, че ми е слаб мускула или нещо такова, а и самата ми кожа е доста разтеглива и ооф не знам дали ме разбрахте. Като цяло гърдите ми бяха много хубави след операцията, точно както ги исках, а именно много естествени. И никой освен, ако не си кажа не знаеше, че съм със силикон. Е като родих доста се промениха нещата, много се отпуснаха, но аз си знаех, че ще стане така. Самата ми кожа не е стегната.

Запазих си час за понеделник в 17.00 ч. и ще разбера (надявам се) какво всъщност се е случило и ще споделя с вас.
__________________
400 cc-анатомични-Макган
  #2187  
Стар 5th August 2011, 21:02
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Успех
  #2188  
Стар 6th August 2011, 21:43
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Муцка,стискам палци всичко да е наред на прегледа и ще очаквам с нетърпение да споделиш как е минало!
  #2189  
Стар 7th August 2011, 09:42
Аватара на vesinka
vesinka vesinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 20
По подразбиране

здравейте и от мен,моите прелести са на почти 3 месецапроблема ми е че мъжът ми се страхувада ги пипа...имали ли сте такъв проблем?
  #2190  
Стар 7th August 2011, 10:20
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Не,весинка,не съм имала,мъжът ми беше на другата крайност.Нямаше търпение да ги "намачка",а мен още ме болеше.
Според мен ще премине,може би му трябва още време да свикне с новите придобивки.Това е малко като с раждането.Имах приятелка,която след като роди мъжът й няколко месеца не искаше да правят секс за да не я боли.
Успех и със здраве да си носиш новите придобивки!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:24.