IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2651  
Стар 11th January 2012, 14:23
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от modelinda Виж мнението
Не е цялата гърда, а само част от гърдата и за да съм по-точна - външната част в една точкаАко на някой му се е случвало моля да сподели, защото яко съм се шашнала
ПМС ? Възможно ли е да е от това ?
При мен става същото, само на дясната от външната страна и то не всеки месец. Но аз си знам, че е от цикъла, защото и преди операцията беше така.

В момента съм така и този месец е направо нетърпимо
  #2652  
Стар 11th January 2012, 14:52
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Лъки, след колко време след операцията се прави това упражнение и как точно се правеше, знам че го беше описала някъде ама докато го изровя....
  #2653  
Стар 11th January 2012, 15:10
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Е добре де, аз само се присещам, няма ли време след операцията , след което да няма вече опасност от КК ?
  #2654  
Стар 11th January 2012, 15:43
Аватара на modelinda
modelinda modelinda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 17
По подразбиране

ще съм много благодарна, ако някой обясни това упражнение, не съм чувала за него.
  #2655  
Стар 11th January 2012, 16:56
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Да, извинявайте че се забавих

Упражнението е следното: стискаш двете ръце в дланите точно пред гърдите. Стискаш и отпускаш.Прави се по 30 мин всеки ден...

Маркова, за съжаление КК винаги може да се получи, дори години след операцията.

дано не е такова при Моделинда. Може болката да отшуми до ден-два и всичко да е наред.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2656  
Стар 12th January 2012, 19:52
Аватара на mwma
mwma mwma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте момичета,
И аз вече имам запазен час за мамопластика и чакам с нетърпение края на февруари. Искам да попитам тези които са минали вече по този път. Не съм казвала на приятели и познати и не искам те да знаят, че ще си слагам импланти, но със този спортен сутиен на триуф които трябва да нося имам чувството, че целият свят ще разбере. Моля за съвет как да остана анонимна?
  #2657  
Стар 12th January 2012, 20:17
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Защо си мислиш че ще се разбере от сутиена? Той е доста стегнат и напротив даже ги смалява. Виж ако си с нулев старт а сложиш големи импланти тогава вече може да се забележи. Аз не исках големи и в момента си нося тесни блузи и никой не ме забелязва, защото преди със сутиените с огромните подплънки ефекта беше същия.
  #2658  
Стар 12th January 2012, 21:48
Аватара на mwma
mwma mwma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Защо си мислиш че ще се разбере от сутиена? Той е доста стегнат и напротив даже ги смалява. Виж ако си с нулев старт а сложиш големи импланти тогава вече може да се забележи. Аз не исках големи и в момента си нося тесни блузи и никой не ме забелязва, защото преди със сутиените с огромните подплънки ефекта беше същия.
Ами защото преди със сутиена с подплънките, той придава друга форма от тези ластичните, поне така си мисля, вие кажете така ли е.
  #2659  
Стар 12th January 2012, 22:39
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Истината е, че приятелите и семейството ни не ни гледат постоянно в бюста, и не биха могли да забележат, освен ако не набучиш 700-800сс... Когато видях най-добрата ми приятелка за пръв път след операцията й, ако не ми беше казала, никога нямаше да предположа. Обаче става въпрос за зимата, лятото стоят по друг начин нещата. Един бански не може да скрие силиконов бюст. Но мисля, че ако решиш задължително да го опазиш в тайна, можеш да го направиш като си избираш дрехите така че да крият бюста..

Хора, тука ме напъва да задам един въпрос, който е доста пиперлив.. Верно е, че всяка една жена на първо място го прави за себе си. Но аз чистосърдечно си признавам, че не съм се подложила на тази абсурдно болезнена продцедура за да си се кефя сама пред огледалото в къщи.. На второ място съм го направила за да се чувствам комфортно в интимните занятия. Трето за да имам самочувствие в социума. Аз си признах, и не боля!

mwma, според мен трябва да се запиташ защо го правиш? Защо държиш никой да не знае? И би дала много пари, би поела болката и дискомфорта, за да ги криеш накрая?? От какво се притесняваш?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2660  
Стар 13th January 2012, 08:42
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Nells браво за откровенността неразбирам защо някой ще си слага силикон и ще иска да го скрие?В крайна сметка нали го прави за по-добро самочувствие и естетика но всеки си знае.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:36.