IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 5th May 2011, 18:02
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Я бързо да лЕгаш под ножа и за лЕвата и като бонус и трета! после те пускаме катУ феномен на панаира...хем три хем космати...жената с брада пасти да яде!
Отговори с цитат
  #352  
Стар 5th May 2011, 19:07
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
Exclamation

Аз пак се появявам след дълъг застой ...Момичета аз още се каня да си ремонтирам гърдите..едната ми има Кк ... Офф от време на време взима да ме боли ...някак си ме боцка от вътре ,имате ли си предствава от какво ще е ?
С импанти Пип съм и съм бясна на фирмата па роизводител,че ме подведоха с безплатна подмяна и сега фалираха. Пълен фалш .
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #353  
Стар 5th May 2011, 19:46
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова Виж мнението
Аз пак се появявам след дълъг застой ...Момичета аз още се каня да си ремонтирам гърдите..едната ми има Кк ... Офф от време на време взима да ме боли ...някак си ме боцка от вътре ,имате ли си предствава от какво ще е ?
С импанти Пип съм и съм бясна на фирмата па роизводител,че ме подведоха с безплатна подмяна и сега фалираха. Пълен фалш .
а какво казва докторът , който те оперира?
Отговори с цитат
  #354  
Стар 5th May 2011, 19:56
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

незнам коя е ноела, и не ме вълнуват нейните естесвени красоти, нито пък бих се засегнала, ако това по-надолу бяха нейни думи.....

Цитирай:
""Така е! Не се толерира разкрепостеноста! Всички слагат снимки на изкуствените си цици в мамопластика, но като качи някоя мацка циците си на аватар - полудяват! Женска злоба. Още повече - твоите цици са естествени. Навремето направих една галерия за красив естесвен бюст и получих официална забележка, че това е форум за жени - с комплекси от гърдите им, със силикон и това ги дразни!



Аз те харесвам Ноела, именно заради това, че не ти пука от тези квачки! Фаворитката си ми тук във форума. Бъди каквато си, но знай че от злобата няма да се отървеш. Тук жените "харесват" шматките. Това е положението. ""
НО.......
хм.......интересна работа, това не бих го предположила....от устата на Жоро ........за 13000 досега негови мнения и толкова загриженост , съвети, линкове и статии по повод "изкуствените цици" , не бях разбрала,че за него сме злобни комплексирани квачки !!! Да не споменавам,че няма някоя от нас, която да Не е лично похвалена !!! Както и да е !!Евалата, Жоре !!!! Имаш моите адмирации !!!!!!!...........
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #355  
Стар 5th May 2011, 20:18
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от noela
Като имаш 3 годишен стаж от кърмене ще си носиш годините СЪС ГОРДОСТ, както са правили великите жени преди нас... защото да имаш дете и да си развяваш импланта не е никак достойно.. Тея 5000лв. можеше да ги вложиш в него. Когато една жена иска да дари живот, да има дете - тя е готова да се лиши от нещо за него, да се жертва, да му даде всичко свое.


Ей тва ше си го бацна за подпис, само да позволят настройките !

Ако не може целия цитат, поне червеното ше го присвоя. Трепач е
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #356  
Стар 5th May 2011, 20:34
Аватара на bunny1314
bunny1314 bunny1314 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 13
Thumbs down

В това изказване има и намек за финансовото състояние и възможностите на тунингованите-много прозрачен намек според мен.....не ми го побира умът как една зряла жена(за каквато тя претендира)си позволява подобни класификации за майките с импланти...Жалко е,че и тук си пролича злобата от нейна страна

Последно редактирано от bunny1314 : 5th May 2011 на 20:38
Отговори с цитат
  #357  
Стар 5th May 2011, 20:54
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

вие пък какво се хващате да и анализирате всяка дума?
Все тая какво си мисли, девойката.
Отговори с цитат
  #358  
Стар 5th May 2011, 23:32
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Голям камък хвърли, голяма дума не казвай! Аз се уверих в истинността на тази поговорка. И аз преди време докато имах хубав и стегнат бюст се възмущавах от факта, че има толкова много жени, които се оперират. Сега обаче когато минах на другия бряг и видях какво е да не се харесваш и да усещаш нужда от промяна, операцията вече не ми се вижда така драстична мярка. След раждането гърдите се променят, ПРИ ВСЯКА ЖЕНА БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ.Никого не подминава,независимо дали си на 20 или 30. Така че Ноела съвсем скоро ще разбере,че и външният вид и одобрението на хората са изключително преходни неща. Важното е да имаш волята да се възстановиш след като видиш тялото си променено до неузнаваемост и да направиш всичко по силите си да бъдеш отново жената, чието отражение в огледалото харесваш. А дали е достойно или не да си красива и поддържана майка ще оставя на всеки сам да прецени... За парите ще кажа,че тази операция и като цяло пластичната хирургия е за хора с възможности. Тук далеч не стои въпроса за това дали да си направя гърдите или да си подсигуря детето. Ако бях поставена пред такава дилема никога нямаше и да се замисля, но това е пределно ясно на всяка майка. Вижда се че тази жена не е майка и няма смисъл да и обяснявам. То е като да се опиташ да опишеш на слепец картина на Моне. Момичета мисля,че тази тема не заслужава повече коментари!
Отговори с цитат
  #359  
Стар 6th May 2011, 00:08
Аватара на bunny1314
bunny1314 bunny1314 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 13
По подразбиране

Добре казано-ясно и точно- пластичната хирургия е за хора с възможности.Именно това дразни и озлобява жени като Ноела и се изписват едни безсмислени постове,които ги правят да изглеждат нелепо.

Последно редактирано от bunny1314 : 6th May 2011 на 00:10
Отговори с цитат
  #360  
Стар 6th May 2011, 00:17
Аватара на Чочи
Чочи Чочи не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bunny1314 Виж мнението
Добре казано-ясно и точно- пластичната хирургия е за хора с възможности.Именно това дразни и озлобява жени като Ноела и се изписват едни безсмислени постове,които ги правят да изглеждат нелепо.
Влез в темата под тази,ако искаш Да се посмееш като мен !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:27.