IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 18th July 2011, 21:50
rosito_m_m rosito_m_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna/California
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до rosito_m_m
По подразбиране

http://bg.kolektiva.net/sofia/ugolem...m=kolektiva.bg

Отговори с цитат
  #412  
Стар 18th July 2011, 23:17
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Първо, никога няма да направя нещо толкова отговорно на прИмоция при хирург, за който никога не съм чувала в "бутиков комплекс" в покрайнините на София.. Обаче ме озадачиха "противопоказанията":

Цитирай:
ВНИМАНИЕ! Уголемяване на бюста не се препоръчва при пациенти с реконструкция на бюста след ампутация на едната или двете гърди заради карцином на млечните жлези; вродени аномалии; синдром на Poland; изразена асиметрия на гърдите; тубуларен бюст (тръбовидни гърди, тесни и издължени); изразена птоза (значително увисване на бюста).
Поне за последните три защо не се препоръчва? Не е ли само оперативна корекцията на тези състояния?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #413  
Стар 18th July 2011, 23:23
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Мисля че искат да кажат че освен да отворят една дупка и да мушнат импланта , друго не искат да правят
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #414  
Стар 18th July 2011, 23:25
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Баси кошмара ! Никъде в цивилизования свят пациента не влиза в операционната на крак и не го упояват на операционната маса !
Аз има 3 пластики и все на крак влизам, на масата ме упояват, на масата ме будят и на крак излизам... леко клатушкайки се... Куче марка сме ние българите.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #415  
Стар 18th July 2011, 23:27
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Мисля че искат да кажат че освен да отворят една дупка и да мушнат импланта , друго не искат да правят
Ми да кажат, че не могат! Не че не е препоръчително!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #416  
Стар 18th July 2011, 23:35
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз има 3 пластики и все на крак влизам, на масата ме упояват, на масата ме будят и на крак излизам... леко клатушкайки се... Куче марка сме ние българите.
Нели това е много стресиращо за пациента ! Лично аз не смятам себе си за куча марка и предпочитам да си спестя притесненията , а и операциите не са само пластични ...
В Англия те слагат на количка , водят те в предоперационната където ти слагат упойката и се събуждаш на леглото в реанимацията !Така че нито виждаш операционната нито виждаш как те връзват ...лично аз изпадам в паника от тези неща.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #417  
Стар 18th July 2011, 23:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз ако кажа, че не изпадам в паника, ще излъжа. Обяче съм се родила в България - държавата, в която се реикарнират всички изгубени души, чийто житейски урок е да се научат да се справят със стреса, паниката и гнева.

В този ред на мисли, днес разпитах една колежка със силикон, каза че й е струвал 4000 паунда (почти колкото в БГ) и ти гарантират безплатна корекция ако има асиметрии след това, и дори безплатна корекциа на КК ако възникне до 2 години! Какви гаранции дават в БГ?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #418  
Стар 19th July 2011, 00:13
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Никви
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #419  
Стар 19th July 2011, 12:49
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от rosito_m_m Виж мнението
Хаха тькмо сега и аз го видях и мислех да го постна тук, но вече сте ме изпреварили
Първата аналогия, която направих, като го четях, беше с промоциите на гевреци Тия хора все едно не говорят за хирургическа интервенция, а за семки и бонбонки. И хирурга, и марката импланти ги чувам за пръв път..
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #420  
Стар 19th July 2011, 12:57
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
Red face

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз има 3 пластики и все на крак влизам, на масата ме упояват, на масата ме будят и на крак излизам... леко клатушкайки се... Куче марка сме ние българите.
Аз имам 2,и и за 2те сама съм влизала, връзвали са ме и са ме упоявали там, но не съм излизала сама-будя се в болничната си стая. Че е стресиращо, така е, но това беше последното ещо, за което съм мислила-повече се притеснявах за последствията
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:32.