IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #491  
Стар 27th October 2011, 21:15
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Момичета,когато се подпреш на ръце ,като лицеви опори например,това сериозно натоварване ли си е според вас?Сори за многото и разхвърляни въпроси,но година след операцията се опитвам да си възварна част от предишните навици,а определено си усещам имплантите и разни не особенно приятни усещания покрай тях Въобще до какво ниво могат да се товарят тези гръдни мускули,не е ли всъщност полезно,защото като са стегнати те ,ще подържат и импланта по- добре?!На пример от ставане от позиция по корем позволено ли е да се подпреш на ръце и с тях да се изтласкаш.......?Понякога се чуствам адски тромава,поради факта ,че се пазя прекалено,дори до такава степен,че като започнах с упражненията за горна част от минимално натоварване ми трепереха жестоко ръцете..........Въобще какво си позволявате да правите като натоварване?
Отговори с цитат
  #492  
Стар 28th October 2011, 07:43
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Точно снощи правих лицеви упори, нещо което отдавна не бях правила. Нищо не ми стана!
Можеш да правиш почти всички упражнения за гърди и горна част, с постепенно натоварване. Питала съм докторката

Но аз така или иначе и преди не тренирах гръдни мускили - достатъчни са бицепс и трипепс и чат-пат упражнения със скрипец.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #493  
Стар 28th October 2011, 12:34
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
снощи правих лицеви упори
Ама ти отдолу беше, или?
Отговори с цитат
  #494  
Стар 28th October 2011, 12:57
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ти пък, само за секс мислиш
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #495  
Стар 28th October 2011, 15:11
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Здравейте, момичета! Моля ви за помощ-отново...Снощи като се изкъпах ми отпаднаха част от струпеите на разрезите и какво да видя на дясната ми гърда, от вътрешната страна, разреза ми леко се отворил и зачервил! Днес бях при личния по друг повод и му го показах, каза-няма страшно, но аз за всеки случай звъннах и на моя док, той ми каза че било често срещано и вероятно изхвърлям вътрешен конец, да правя компрес с бетадин и да видя какво ще стане. На вас такива гадости случиха ли ви се? С какво мазахте? Аз направих компреса но няколко часа по-късно го махнах и да ви кажа, изглежда още по-зле, лигав такъв един...иначе отвора не е голям-към 0.5 см. и не изпитвам никаква болка на мястото, все едно нищо няма там. голямо шубе ме е хванало
Отговори с цитат
  #496  
Стар 28th October 2011, 17:38
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Това, за което се сещам в момента е да внимаваш да не мокриш мястото и най-доброто решение е утре да изприпкаш да те види твоят хирург. Щом са ти казали, че няма от какво да се притесняваш сигурно е така, но предполагам, че поне ще почистят отвора и ще е сигурно какво се случва.
Отговори с цитат
  #497  
Стар 28th October 2011, 21:01
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Лили, благодаря ти за отговора! Проблемът е, че хирургът ми е на 200 км., иначе досега бих го посетила, голяма съм паника и за най-малкото нещо бягам на доктор. Ще изчакам ден-два да се изсуши и ще видим какво ще стане. Та мислех си, понеже бетадина ми е разтвор, пречи ли да го третирам с него(един вид пак го мокря) или да ръся антибиотична пудра? Личният ми каза пудра, а хирурга-компреси с бетадин и се чудя къде е истината. Знам, че е много тъпо да се лекуваш по форумите, но все пак предполагам, не съм единствената с подобен проблем и никога не е лошо да събереш малко информация от препатилите.
Отговори с цитат
  #498  
Стар 28th October 2011, 21:31
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Аз съм силно против за лечение по форумите,но на мен ми се случи подобно нещо/малка кръгче ,като връх на игла под вертикалния ми шев /,което ми се появи спонтанно ,след консулт по тел с моя лекар се разбрахме,че трябва да го отворя със стерилна игличка и да изчистя насъбралата се в мехурчето течност,то беше много мъничко като пъпчица....след което мястото третирах с компреси от йодасепт и слагах топоцин/антибиотична пудра/ аз ти предлагам след като напоиш марличка по- желание стерилна, има ги в аптеките, да обтриеш леко целия цикатрикс след което да поръсиш пудрата,подходящ за случаят е и неомицин спрей,но си избери един от двата медикамента.
При теб ми изглежда малко по голям проблема от моя,но принципа на действие при такива повърхностни рани е един и същи ,трябва да следиш и цвета на секрета да не стане пуролентен,а да е сламено жълт или блед/
Отговори с цитат
  #499  
Стар 28th October 2011, 21:56
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Лива, изглежда наистина твоят проблем е бил доста по-малък от моя, но си права, че принципът на действие би следвало да е сходен, затова ще опитам по твоя начин, дано се получи!
Отговори с цитат
  #500  
Стар 28th October 2011, 22:02
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Имай в предвид,че ако не се действа бързо за затваряне на цикатрикса рискуваш да го разшириш и увеличиш ,той е под гърдата нали?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:35.