IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 19th November 2007, 21:28
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Ами не мога да се сетя дали съм правила тоолкова големи гафове, че да си струва да разказвам за тях, но това, което направих миналият петък си беше върха на гафовете ми!

За пореден път направих купон у нас. Бяхме двайсетина човека. Имаше много пиячка, като се запоене от греяната ракийка, мине се през виното и се стигне до водкатаа...ии аз понеже не бях пийвала нищо от 2 седмици (нали имах болен зъб) реших, че е време да прекъсна този дълъг период. Денят ми беше много хубав, трябваше и да свърши хубаво, но уви. Първа чашка на екс, втора, трета...и да си призная честно мен понеже си ме лови от малко на петата чашка вино бях на мотика! Не знаех къде се намирам. Най-лошото беше, че мама и тати не заспаха докато не си отиде и последният човек. Когато реших да се кача в къщата забелязах, че ще ми е много трудно без да се подпирам. Мога да ви кажа, че лазех по стълбите. И като изкачих последното стъпало през мен изникнаха крака, само си вдигнах главата и взех да мигам на парцали, а мама и тати седят срещу мен и незнаят това тяхното дете ли е (btw не ме бяха виждали пияна никога). И мама само ме погледна и вика: "Ралица, ти си на туч!" Мога да ви кажа, че това беше най-срамният момент в живота ми. На слвдващата сутрин не можах да се позная в огледалото, не само че имах страшно главоболие, но и зъбите ми бяха лилави! Само взех четката и пастата и жулих, жулих - сигурно 10 минути! После видях, че няма да мога да ходя и да се държа адекватно за това пак си легнах и така целият ден!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #142  
Стар 19th November 2007, 22:48
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

THE FENIX а ти възползва ли се от поканата
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #143  
Стар 20th November 2007, 13:54
THE FENIX THE FENIX не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Варна
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ratamahatta
THE FENIX а ти възползва ли се от поканата
Поканата? Написал съм "И накрая ме извика и каза:Довечера ела у нас........................Я стига бе мечти."
Може би не си ме разбрала, но и аз не съм се изказал особено добре.Не много ми се искаше да ме покани ,но това си е една мечта-това имах предвид.А ако приемем че го беше направила,нямаше да се възползвам.В този момент си имах приятелка,а аз не изневерявам.Плюс това......абе имам си принципи който немога да нарушавам.
__________________
Въображението е всичко.Чрез него виждаме това, което ще привлечем в живота си.
Алберт Айнщайн
Това ,което сме, е резултат на това, което сме мислили.
Буда
Отговори с цитат
  #144  
Стар 20th November 2007, 22:52
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Ти пък иди бе, какво му мислиш, нали си спонтанен
Отговори с цитат
  #145  
Стар 21st November 2007, 17:47
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #146  
Стар 22nd November 2007, 11:08
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

Реших и аз да се включа с един мой гаФ. Та с моя приятел тъкмо сме се разгорещили под одеалото и изневиделица влиза баща му. Вижда, че той е върху мен и започва да крещи нещо, но ние така и не разбрахме точно какво и го гледагме умно изпод одеалото. Той маи се ядоса и се засили към нас и аз си викам "Леле тоя ни утрепа ся", а той идва и дърпа одеалото. Аз бях с къса пола, която ми беше на кръста, но още с бельо, а моя приятелпо боксерки. Взе одеалото хвърли го на земята и изчезна с гръм и трясък. А ние както си бяхме полуоблечени се дооблякохме, изнизахме се от къщата и се скапхме от смях... Докато ни викаше не ми беше много смешно , но после...
А сега един друг дето ми се случи вчера: чета си аз тая тема в офиса и виждам един пост, дето една мадама си купувала краставица пък един познат и казал "Вземи една и за ядене..." и се спуквам от смях. Колегите ме гледат много странно, надничат иззад бюрата си и аз си мисля "Ще изляза на терасата да изпуша една цигара та да не ме гледат така." Излизам аз, но още мие много смешно и съм се подпряла на терасата на 2 ет. на решетките и се заливам от смях. Един човечец както си пресичаше пътя и ме видя и се спъна в една бетонна саксия. А аз от срам избягах пак в офиса и продължих да се смея... толкова не бях се смяла с месеци сигурно.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #147  
Стар 28th November 2007, 21:58
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Аз пък преди години в едно барче, като отидох до тоалетна, на излизане, минавайки през цялото заведение установих, че поличката ми се е защипнала отзад...
Отговори с цитат
  #148  
Стар 28th November 2007, 22:02
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ако това на аватара ти е дупето, леле къде съм бил аз?!?!
Отговори с цитат
  #149  
Стар 29th November 2007, 01:41
s.s s.s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 15
По подразбиране

Отговори с цитат
  #150  
Стар 29th November 2007, 09:07
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

То и аз се чудих същото ( е не къде съм била, а дали това е тя)
Е Натали слушаме те?
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НАЙГОЛЕМИЯТВИГАФ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:33.