IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 29th November 2007, 09:56
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Момичета и момчета, това е най-известното дупе в света /непомня коя беше притежателката/.
пп Ако беше мое, нарочно щях да си защипвам поличката
Отговори с цитат
  #152  
Стар 29th November 2007, 12:34
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

охх адски забавни истории .Ами да разкажа и аз една моя..Имам среща с една приятелка на кафе и оправям се и преди да излезна ми се допишква и ползвам тоалетна и забързана ,че закъснявам хуквам без да се огледам за последно в огледалото както правя обикновено ..Вървеки през парка където има много хора усещам втренчените им погледи но си вървя със самочувствие мислейки ,че ме гледат защото изглеждам добре и така прекосих целия парк и приближавам към приятелката ми която вече беше седнала на кафето и ме чакаше .И я забелязвам че и тя ме зяпна странно и веднага след това ми вика "Абе моля ти се къв е тоя тоалет ся"и аз започвам да се оглеждам учудено имайки предвид ,че не бях облякана нещо особено дънки и потниче ..И какво да видя защипала сам рулото тоалетна хартия и то се е развивало по пътя и се е веело зад мен Умрях от срам ,но сега се смеем много като се сетим..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #153  
Стар 29th November 2007, 13:27
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

В момента не мога да се сетя за свой гаф,затова предполагам,че ще ми разрешите да разкажа за една приятелка,на която все и върви на такива случки...Та значи тя има среща с някакъв човек,когото не е виждала,и който трябва да и даде нещо от неин приятел в чужбина.С въпросния човек са си разменили предварително телефоните.Върви тя към мястото на срещата и човека и звъни и обяснява,че е облечен с червена блуза и светли дънки,къде е застанал точно и и казва да тръгва към него.Тя тъкмо затваря телефона и вижда човек със същото описание,отива при него и казва:Здравей,аз съм Ива.Човекът седи и я гледа неразбиращо.Тя почва да обяснява пак коя е,но в тоя момент се усеща,че е сбъркала и в същото време вижда вече правилния човек,отива при него и пак - Здравей,аз съм Ива.Той,явно видял случката преди малко,и казва - браво,радвам се за теб.И тя вече - Накрая решила,че няма да се излага повече и изчакала човека да я заговори....
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат
  #154  
Стар 29th November 2007, 13:48
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #155  
Стар 29th November 2007, 16:32
Ivet Ivet не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Barcelona - Spain
Мнения: 694
По подразбиране Re: 5

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
И какво да видя защипала сам рулото тоалетна хартия и то се е развивало по пътя и се е веело зад мен
Боже, как съм се смяла на това!!! KEIS, най-добрата си!
__________________
Ivet@Last.fm
Отговори с цитат
  #156  
Стар 29th November 2007, 17:42
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: 4

И аз се смях много ама след като се прибрах
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #157  
Стар 2nd December 2007, 17:21
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

KEIS, лелеееее размазах се от смях. Много кофти смешен гаф
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #158  
Стар 5th December 2007, 21:43
Аватара на Суетен
Суетен Суетен не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Somewhere in time
Мнения: 489
Изпратете съобщение чрез ICQ до Суетен
По подразбиране

В момента се сещам за 3 гафа:
1. Като деца с 1 приятел решихме да влезнем в Шератон, но точно на стълбичките се спънах и паднах, и секюритито не ни пусна
2. Като ученик ме заведоха при директора понеже носех и гърмях бомбички самоделки в даскалото .
3. Последният път в Мохито, танцуваики с 1 френдка мръсни танци я хванах за гъзето и тя ми вика..... А бе не ме лови за задника че мъжа ми гледа ......не че мене ми пукаше де
Отговори с цитат
  #159  
Стар 5th December 2007, 22:40
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Суетен
А бе не ме лови за задника че мъжа ми гледа
Хаха, ами ако мъжа и го нямаше?
Ох, аха, давай ....
Отговори с цитат
  #160  
Стар 5th December 2007, 22:41
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Проблема е, че на нея и пука. И още повече на мъжа и... и след като я наричаш приятелка, би следвало да ти пука за нещата, за които на нея и пука.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НАЙГОЛЕМИЯТВИГАФ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:26.