IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 29th May 2006, 13:33
antss
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #32  
Стар 29th May 2006, 14:52
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Evi4ke, къде ти се намира блокът? ...аз само така да проверя дали са я сложили правилно тая инсталация!

Ето два гафа от мен:

1.В Силистра имаше мач Доростол-Левски, аз бях на 4-5години, непомня вече. Та стадионът е до нас, и кат има мач винаги искарват да продават сладолед пред главният портал! Аз много се молих на нашите да ми дадат пари да си взема един ама те не и НЕ! Аз много сърдит, даже на ръба да зарева отивам на мача/за лапита кат мен безплатно / Сядам а домен един едър чи4ко....мача започна, пък аз още за сладолед мисля, и гледам в плочките и се нервя защо нашите неми дадоха да си взема един??? След около 20мин чи4кото до мен ме бyта и пита: "Ти да не си се изгyбил?", аз: 'не, еитам живея-и мyпосочвам блокът си.;.... към началото на второто полyвреме чи4ката ме бyта пак и ми вика "НА, вземи...", аз поглеждам и гледам една шепа със семки, вземах ги, аз обаче тогава още неможех да ги чопля та ги изхрyпах... мачът свърши, колко на колко незнам .... Хората почнаха да наизлизат.... аз избързах на пред да съм първи, да не чакам, а едно момиче пред мен с бащаси гледам със следолед в ръка! ама целичък, даже не си е близнала още... те таман излязоха от портала и много забързан батко мина и блъсна момичето... то си истурва сладоледа на земята... баща и се развика, ама баткото беше на 20ина метра вече... аз се спрях пред размазаният сладолед на земята и започнах да го гледам, всеки заобикаляше мястото.... на мен обаче така ми се ядеше че легнах по корем и ЗАПОчНАХ ДА БЛИЖА ОТ ЗЕМЯТА, на 10м от портала............ изблизах го половината, дрyгата половина се беше напрашила!

2.На панаира в Силистра докараха Гондола(май беше 1999 или 2000)Аз излизам с колелото да обикалям панаира, имаше няква готина мужика и всички на Гондолата пискаха, а аз ги зяпам и кaрм колелото в същото време. По едно време чyвам: "Внимаваиии", таман да погледна напредеси да видя какво става и "ТРЯС", поглаждам аз и кво да видя една бебешка количка с бебе вътре! Аз изплашен започвам да се извинявам на майката, а тя крeщи и се запътва към мен.... два плесника..... на бебето нищо my нямаша, даже несе разплака, пък на мен предният ми стоп се счyпи .........
Отговори с цитат
  #33  
Стар 29th May 2006, 15:03
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mairo
Evi4ke, къде ти се намира блокът? ...аз само така да проверя дали са я сложили правилно тая инсталация
в едно село с трамвай ми е блока
Мога да си напълна тая страница с мои гафове.Днес имаше едно нисичко момиченце със странна шапка в класната ни стая,уви помислих го за макс 4ти клас и започнах да му се лигава и да го бъзикам за шапката като му казвам "малко момиченце"и "сладуранке", е оказа се че е дъщеря на КЛАСНАТА и е на 18,т.е. даже по голяма от мен
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 29th May 2006, 15:11
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Evi4ka
Днес имаше едно нисичко момиченце със странна шапка в класната ни стая,уви помислих го за макс 4ти клас и започнах да му се лигава и да го бъзикам за шапката като му казвам "малко момиченце"и "сладуранке", е оказа се че е дъщеря на КЛАСНАТА и е на 18,т.е. даже по голяма от мен
Ха-ха,ужас Това си е доста голям гаф
Отговори с цитат
  #35  
Стар 29th May 2006, 15:44
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

Аз имам един приятел изглежда 5 ти клас а е даже 11 дена по-голем от мене.Бехме излезли с тоя приятел да поиграем билярд. Виждаме две готини мацки и айде ще играем с тех. И по средата на играта една от ония като изтърси "Ти на колко годинки си? (ако беше казала и мушморок щеше да го довърши)". Тогава логично тоя бая се сдуха, ама на момичето и стана бая неудобно (май)
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #36  
Стар 29th May 2006, 15:47
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Ами ние така си седяхме на спирката с един приятел и мина покрай нас някаква негова позната и се поздравиха.А аз най-нагло му се изхилих:"Сашо,ти вече с петокласнички ли вече си имаш работа,а?!",а той ми отговори,че момичето било в 12 клас
Отговори с цитат
  #37  
Стар 29th May 2006, 21:44
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Аз като ходех на уроци за кандидатстудентски изпити,...на един урок седиме с няколко момчета и момичета + учителката и едно от момичетата ми показва какъв дезодорнт си е купила и подава капачката..аз я помирисвам и казвам:"Бегай от тука с тва бе,мирише на гнусни теменужки!!!"
А учителката се казвала Теменужка....
Аз оде да знам
Отговори с цитат
  #38  
Стар 30th May 2006, 03:09
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

.Моят гаф е,когато майка ми влезна в стаята в която бях на задна прашка с бившето ми гадже .И до сега е ме е срам,когато видя майка си.Добре,че се виждаме веднъж в годината
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #39  
Стар 3rd June 2006, 09:45
milger milger не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 95
Изпратете съобщение чрез ICQ до milger
По подразбиране

ам, незнам да ли е гаф, ама веднъж ходих до Силистра и обратно до Сф без никви документи на колата, щото ги бях забравил. Адски съм разсеян. А на там е фраш от куки...
Отговори с цитат
  #40  
Стар 3rd June 2006, 10:57
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milger
ам, незнам да ли е гаф, ама веднъж ходих до Силистра и обратно до Сф без никви документи на колата, щото ги бях забравил. Адски съм разсеян. А на там е фраш от куки...
хаха брат ми така взе разстоянието Русе-Варна-Русе злетааа :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НАЙГОЛЕМИЯТВИГАФ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:45.