IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 23rd August 2006, 15:19
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране

Случвало ли ви се е ,да излезете за да хвърлите боклука,само че да подминете кофата и да си продължите така по пътя към магазина например, с миризливата чантичка в ръка Е на мен ми се е случвало срам и миризма
__________________
Не е важно да получиш това,което цениш,а да оцениш това,което получаваш
Отговори с цитат
  #72  
Стар 23rd August 2006, 15:42
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Не veselana, случвало ми се е да взема да изхвърлям боклука на път за училище и да се кача в автобуса с боклука. Ама то не си личеше, че е боклук
Миналата година често ми се случваше да забравя да сляза от автобуса (обичам да се возя ). Миналата седмица ми се случи да сляза на предната спирка. Ама тези ситуации се замазват много лесно - правиш се, че всичко си е наред и така
__________________
...
Отговори с цитат
  #73  
Стар 23rd August 2006, 15:44
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uspeh
Не veselana, случвало ми се е да взема да изхвърлям боклука на път за училище и да се кача в автобуса с боклука.
хаха не съм единственото куку значи

П.П. то боклука може да не си личи,ама смърди леле
__________________
Не е важно да получиш това,което цениш,а да оцениш това,което получаваш
Отговори с цитат
  #74  
Стар 23rd August 2006, 15:50
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Не е задължително, зависи от боклука
__________________
...
Отговори с цитат
  #75  
Стар 23rd August 2006, 15:52
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Преди 2год.реших да заминем с една приятелка за няколко дни на Майорка.Едва успях да я уговоря...с 300 зора я навих де.Качихме се на самолета и от там се почнаха изцепките
Пристигнахме в Палма в 2ч.посред нощ,тъкмо си бяхме купили камери решихме да се позабавляваме като снимаме.След като се правихме на режисьорки доста време,установихме че хората са излязли и с автобус са ги откарали до града(летището е извън града) Ами сега...Решихме да хванем автобус до града но се оказа че първия такъв е чак в 5ч.Беше адска жега,въпреки че беше нощ и решихме да седнем вън и да помислим какво да правим.Решихме да хванем такси но не бяхме обменили пари и имахме само 5евро при което никой не се нави да ни метне.Тогава ми хрумна идея. Забелязах че всеки самолет който пристигне хората се качваха на автобуси и ги извозваха до хотелите(м/у др.да спомена че съвсем бях забравила да букна хотел )Грабнах моята приятелка и се качихме на първия автобус които видяхме,за съжаление след като мина проверката бяхме свалени,тъй като явно не бяхме в тяхния списък. Както и да е..добрахме се с 300 зора до града,прекарахме няколко чудесни дни,толкова хубави че не ни се връщаше в Лондон.Последната вечер решихме преди да тръгнем за летището да се опукаме здраво-оставихме си пари колкото за билет до летището и всичко др.изпихме
След като се бяхме вече омотали се стопирахме на спирката да чакаме за автобуса за ни закара на летището..след дълго чакане се оказа че автобуса не е нощен и се наложи да сменяме при което за втория автобус вече не ни бяха останали пари тай като всичко бяхме изпукали на бара,добре че едни мили момченца ни помогнаха 8)
Живи ,здрави се довлякохме до летището при което на гишето "Заминаващи"..милата дама ни съобщи ,че сме си изтървали полета до Лондон ,трябвало е да пътуваме на предната вечер
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #76  
Стар 23rd August 2006, 16:14
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Тръгвам за работа сутрин и си вземам торбата с боклука да го изхвърля в казана. Слизайки от автобуса на центъра на Варна, до катедралата, забелязах , че той все още е в ръката ми. През цялото време се чудех защо около мен беше празно, при това в най-пиковия час и хората ме гледаха доста съжалително
Аз съм първото куку по въпроса с боклука,виж първа страница
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #77  
Стар 23rd August 2006, 17:14
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Я с Chujdata сме колеги
Olivia печели първа награда
__________________
...
Отговори с цитат
  #78  
Стар 23rd August 2006, 18:08
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Оооо имах случай,в който бях седнала на терасата на едно кафене в безкрайно изнервено състояние и дуднех постоянно на най-добрата ми приятелка.Отдолу на улицата застана един мъж,който както си вървеше така внезапно се спря и сигурно 2 минути седя неподвижен и усмихвайки се започна да прави някакви знаци с ръце от рода на "Хайде ела".Не знам дали от умората и нервите,които ми се бяха струпали в същия ден...или от височината,на която беше терасата,ми се стори,че мъжа гледаше към мен и че всичките тези знаци са предназначени да уловят моето внимание.Накрая не издържах и казах на малко по-висок тон--"Абе какво ме зяпаш бе?! Какво искаш да му се невиди????!!!!!".........И в този момент един човек,който седеше на съседната маса до моята,се провикна--"Ела ти,че скоро няма да мръдна от тук" Оххххх леле,не мога да опиша с думи неудобството,което почувствах!Не ми стига това ами мъжът наистина дойде и седна на един стол точно срещу мен и аз веднага се изтрелях към изхода всякаш имах трън в г*за
Отговори с цитат
  #79  
Стар 24th August 2006, 10:50
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Olivia
Живи ,здрави се довлякохме до летището при което на гишето "Заминаващи"..милата дама ни съобщи ,че сме си изтървали полета до Лондон ,трябвало е да пътуваме на предната вечер
Оххх, това с вечерните и нощни полети е ужас, аз все се бъркам в кой ден и кога точно е, дори и да ми го обяснят няколко пъти. Майка ми и тя същата работа, беше ми на гости и като свърши ваканцията в "деня на полета" ние приготвяме багаж, за последно всичко й оправихме, седнахме в едно кафе докато чакахме да дойде време за полета, поглеждаме билета и настава едно чудене днес ли е, утре ли е в крайна сметка се оказа, че полета е на следващата вечер Поне не го беше изпуснала...

Ама вие голяма почивка сте си направили, чак ми се насълзиха очите от смях шматки страшни

Цитирай:
Tsvetik,и аз имах подобна случка. Отивам един ден до плод-зеленчука да си купя зеленчучи и виждам един колега. Купувам си една краставица, отивам да плащам, и той като се провикан "Еее, вземи една и за ядене, де" и направи една такава физиономия Аз щях да го обезкостя! През целия път му се карах и бях толкова възмутена! накрая той ми се извини, и аз нали не съм злопаметна.. След 2 седмици ПАК се виждаме в плод-зеленчука, а аз си купувам 2 краставици. И пак, тъкмо да платя, той се провикна "Еее, днес яко ще мърсуваш, една не ти ли стига"
След което побягна И си спаси кожата, че ако го бях догонилааааа
Мръсник! Трябва да му намислиш отмъщение следващия път

Цитирай:
А иначе, в събота съм се развихрила на дискотека, и тъкмо изпълнявам някакви страшни чупки, като си заметнах единия чехъл на метър и половина....а тока удари момчето, което злополучно си денсише там...
Е това вече ме уби хахахах, трябва да ме научиш на тия движения "свалка с чехъл" хахах
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #80  
Стар 24th August 2006, 10:56
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

тц, и моя чехъл изхвърча оня ден на сватбата като се развихрих на хорото, ама за съжаление не удари никой
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НАЙГОЛЕМИЯТВИГАФ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:07.