IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 24th August 2006, 11:02
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
тц, и моя чехъл изхвърча оня ден на сватбата като се развихрих на хорото, ама за съжаление не удари никой
Ахахаха, бравос
Отговори с цитат
  #82  
Стар 24th August 2006, 11:05
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #83  
Стар 24th August 2006, 11:05
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
тц, и моя чехъл изхвърча оня ден на сватбата като се развихрих на хорото, ама за съжаление не удари никой
следващия път ще се мериш по-точно, да помнят те бимби, легенди да се носят
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #84  
Стар 24th August 2006, 11:36
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Умирам от смях с тези ваши истории... И почвам да се чудя само на мен ли не ми се случва нищо по-интересно?! Сигурно защото съм много внимателна, винаги се оглеждам по 10 пъти преди да излеза от нас, на улицата не минавам докато не съм сигурна, че е безопасно, гледам си в краката и в околните в същото време..... Почвам да се притеснявам дали съм нормална... Като се замисля най-много да съм казвала нещо за някого и той да ме чуе, но и това "нещо" не е било кой знае колко кофти или неудобно...
Отговори с цитат
  #85  
Стар 24th August 2006, 12:00
Ronin89 Ronin89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 51
По подразбиране

Беще зимата , през февруари месец , ставам в 6:00 а реиса за у4илище ми е в 6:30 излизам от нас в 6:20 и толкова съм бързал 4е съм се ка4ил в реиса с домашните ми 4ехли ... ама дори не съм се и усетил ... отивам в у4илището и вси4ки ме гледат странно , после запо4на 4аса и ме изпитаха на дъската и аз излизам и вси4ки ми се смеят само си поглеждам краката и гледам 4е съм по 4ехли ... направо си умрях от срам ...
__________________
(='.'=)
Отговори с цитат
  #86  
Стар 24th August 2006, 12:17
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ronin89
Беще зимата , през феврОари месец , ставам в 6:00 а реИса за у4илище ми е в 6:30 излизам от нас в 6:20 и толкова съм бързал 4е съм се ка4ил в реИса с домашните ми 4ехли ... ама дори не съм се и Осетил ... отивам в у4илището и си4ки ме зяпат некво странно , после запо4ва 4аса и 1-вия 4ас ме изпитват на дАската и аз излизам и си4ки ми се смеят само си поглеждам краката и гледам 4е съм по 4ехли ... направо си умрях от срам ...
Не зная кое ми е по-смешно - случката ти или правописа
Извинете за отклонението, ама не се стърпях
Отговори с цитат
  #87  
Стар 24th August 2006, 13:08
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Никога няма да забравя как един ден, докато работех в един много известен пловдивски магазин за дамска конфекция, едно много симпатично момиченце си купуваще палто и аз ги обслужвам нея и придружителката й- възрастна дама, може би около 60 годишна. И не знам за какво ставаше въпрос и аз й казах да попита "баба си", пък то се оказа че това е било майка й, и съответно аз много засрамена потъвам в дън земя
Друг пък ден, един господин търси да купи подарък на жена си и разглежа. Идва след обяд и аз помня какво съм му показвала и започвам да му показвам пак, като му казвам "Ето това, което гледахте оня ден...", а той :"Момиче, това беше тая сутрин!"
Отговори с цитат
  #88  
Стар 26th August 2006, 11:12
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Преди 5 мин звъни телефона и е за гаджето на сестра ми....и както съм се забързала и забравих да почукам на вратата и ги хванах в малко неудобно положение...умрях от срам сега не мога да погледна момчето...
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #89  
Стар 26th August 2006, 11:48
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lqlqlqlq
Преди 5 мин звъни телефона и е за гаджето на сестра ми....и както съм се забързала и забравих да почукам на вратата и ги хванах в малко неудобно положение...умрях от срам сега не мога да погледна момчето...
ам приятелката ми оная вечер майка й за малко да я хване как си играе с вибратора добре че е успяла да го скрие навреме и да си обуе гащите /макар и на обратно/
Отговори с цитат
  #90  
Стар 26th August 2006, 12:04
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
ам приятелката ми оная вечер майка й за малко да я хване как си играе с вибратора добре че е успяла да го скрие навреме и да си обуе гащите /макар и на обратно/
Не стана ясно къде го е скрила :P
__________________
...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НАЙГОЛЕМИЯТВИГАФ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:04.