IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 29th May 2007, 09:46
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Е, ОПРЕДЕЛЕНо ще е тениската, решението се взе с мнозинство отдавна.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 29th May 2007, 10:34
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Аз съм го измислила или шоколадов масаж или операция на всички кофти бенки !
Е ,не на всички ,но поне на две -три ,че иначе ще го запомни като най-лошия рожден ден през живота си
__________________
Има толкова секс за правене ,а ние се занимаваме с глупости !
Отговори с цитат
  #53  
Стар 3rd June 2007, 11:11
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
Хора, имам дилема за следващия подарък на мойто мъж! Чудя се практичен ли да е (харесал си някаква чантичка на ла коста и му трябва, за да си носи телефоните ) или да е пак изгъзица - последната тениска на Real Madrid, щото я няма, а е болен фен...
...Драмата нараства - хубаво се реши тениска, ама НЯМА!!! В адидас на Витошка ги няма вече, в мола - също, в големия спортен магазин в мола (интер спорт...или нещо такова) също са изчезнали... ...Къде да търся, дайте координати на други магазини на адидас Искам тенискаааааа
Отговори с цитат
  #54  
Стар 3rd June 2007, 11:45
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Подаръците със сантиментална стойност може би най ще се оценят. Допускам че има и чувствителни мъже на този свят.

На мен лично на този етап 4 автомобилни гуми Мichelin добре ще ми дойдат.... Шегувам се, де. Ще откажа твърдо.

Подарете на вишия любимец малко позлатено сърчице, което да се отваря и вътре да намери миниятюрно послание. А пък той да с
Отговори с цитат
  #55  
Стар 3rd June 2007, 11:51
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Ами знам един магазин на Адидас, който се намира на околовръстното, ама в него май само маратонки продават Има един на Алабин до Граф Игнатиев, там може пък да има
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 2nd July 2007, 23:11
Night Love Night Love не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 528
По подразбиране

Много искам да изненадам приятелят си без причина.Просто искам да го зарадвам, но не знам какво да му подаря.
Той е голям фен на Женени с деца.Може ли да се измисли нещо по въпроса свързано със сериала?Имате ли идеи?
Или изобщо не само по филма,каквито идеи имате давайте.
Аз мислих да му купя фотоключодържател,но струваше 50 долара пък и не знаех от къде да го купя.
__________________
Some people say that long distance never works but I believe if you truly love somebody, the distance doesn't matter. You get through it, knowing that one day, it will be worth it and you will be together!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 2nd July 2007, 23:13
Descarado Descarado не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 1 662
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Night Love
Много искам да изненадам приятелят си без причина.Просто искам да го зарадвам, но не знам какво да му подаря.
Той е голям фен на Женени с деца.Може ли да се измисли нещо по въпроса свързано със сериала?Имате ли идеи?
Или изобщо не само по филма,каквито идеи имате давайте.
Аз мислих да му купя фотоключодържател,но струваше 50 долара пък и не знаех от къде да го купя.
Ето разгледай тук
Може да ти хареса нещо
__________________
Ich blick nicht gern zur
Отговори с цитат
  #58  
Стар 2nd July 2007, 23:29
Night Love Night Love не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 528
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Descarado
Цитирай:
Първоначално написано от Night Love
Много искам да изненадам приятелят си без причина.Просто искам да го зарадвам, но не знам какво да му подаря.
Той е голям фен на Женени с деца.Може ли да се измисли нещо по въпроса свързано със сериала?Имате ли идеи?
Или изобщо не само по филма,каквито идеи имате давайте.
Аз мислих да му купя фотоключодържател,но струваше 50 долара пък и не знаех от къде да го купя.
Ето разгледай тук
Може да ти хареса нещо
Дес и аз мислип да му взема тениска,но той не носи. В краен случай може да му я подаря да си я има за спомен.
Мислих да му подаря и 10те сезона на Женени с деца на дискове, но познай-има ги.

Имате ли други идеи..не е нужно да са свързани само с Женени с деца.
Наистина имам нужда от помощ.Пък и като за първа заплата искам да му взема нещо.
__________________
Some people say that long distance never works but I believe if you truly love somebody, the distance doesn't matter. You get through it, knowing that one day, it will be worth it and you will be together!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 4th July 2007, 21:13
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Night Love
Цитирай:
Първоначално написано от Descarado
Цитирай:
Първоначално написано от Night Love
Много искам да изненадам приятелят си без причина.Просто искам да го зарадвам, но не знам какво да му подаря.
Той е голям фен на Женени с деца.Може ли да се измисли нещо по въпроса свързано със сериала?Имате ли идеи?
Или изобщо не само по филма,каквито идеи имате давайте.
Аз мислих да му купя фотоключодържател,но струваше 50 долара пък и не знаех от къде да го купя.
Ето разгледай тук
Може да ти хареса нещо
Дес и аз мислип да му взема тениска,но той не носи. В краен случай може да му я подаря да си я има за спомен.
Мислих да му подаря и 10те сезона на Женени с деца на дискове, но познай-има ги.

Имате ли други идеи..не е нужно да са свързани само с Женени с деца.
Наистина имам нужда от помощ.Пък и като за първа заплата искам да му взема нещо.
Може да се облечеш като Пеги ,да не готвиш като нея,да не чистиш изобщо и само да му пръскаш парите от заплатата
И като те пита ,ама защо така ти ....ти му пусни песничката от Женени с деца ...
__________________
Има толкова секс за правене ,а ние се занимаваме с глупости !
Отговори с цитат
  #60  
Стар 4th July 2007, 21:17
Аватара на Saruman
Saruman Saruman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Студентски град,София
Мнения: 1 727
По подразбиране

Пиле,подари му такава тениска - аз също съм ултрас на Бънди - или такава
__________________
"Апа я-събуждам се и кво да вида-
до мене голо дупе и празна двулитровка бира" Ицо Хазарта
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подаръкзамъж
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:16.