IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th September 2007, 22:32
nattty nattty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 41
По подразбиране Болки при тренировки

Здравейте!Ще започна отначало.Преди 2 години тренирах много усилено - 4 пъти в седмицата ходех на фитнес.Инструктора ми каза,че за да имам хубаво дупе и крака трябва да клякам със щанга!!! Започнах само с лост и постепенно стигнах до 25 кг.,което всъщност прецака кръста и коляното ми.Диагнозата на лекаря беше скъсено разстояние м/у прешлените на кръста и изчерпана хрущялна течност/тъкан на коляното.Спрях за известно време.Но не мога да не поддържам форма.Всеки път обаче когато се опитах да тренирам болеше.Моето питане е можете ли да ми кажете какви упражнения да правя във фитнеса без да натоварвам тези болезнени за мен места.Сега като отида тичам 15 мин. на пътеката и после правя нормалните женски упражнения за крака и дупе,но пак усещам,че ме боли кръста.А не мога да се оставя така и да не тренирам.Ще очаквам полезни съвети от Вас.Благодаря Ви!Вие сте моята надежда!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th September 2007, 22:55
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

пробвай с ластик за коляното ... на мен ми помага и винаги като правя за крака го слагам а за краста може би колан да предаржа .... но тези неща е трябвали още при клековете да ги ползваш , за да нямаш такива травми сега раотата се едно питаш как да не боли като си чекаш раната ...
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th September 2007, 12:34
Kaldeia Kaldeia не е на линия
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 26
По подразбиране

На мен инструкторът ми е казвал много да внимавам при такива упражнения, клякало се по определен начин и т.н. Намери по-добър и не се пресилвай
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Болкипритренировки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:03.