IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th November 2012, 16:24
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране Белези под гърдите

Здравейте, предстои ми операция за увеличаване на бюста при др. Динев. Това, което много ме притеснява е, че имам малки ареоли и ще трябва да ми вкара имплантите под гърдите. Бихте ли ми казали колко големи са белезите, а ако е удобно да споделите с мен и някоя снимка ще съм много благодарна Аз нямам почти никакви гърди и това, което той ми предложи е 350 сс, висока съм 165 см и тежа 50 кг. Предварително благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th November 2012, 16:50
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Белезите под гърдите са дълги ок. 4-5 см. Тънки, нерелефни, един-два тона по-светли от останалата кожа. Това след време, разбира се. Първоначално са червеникави, релефни и грозни, няма какво да се заблуждаваме.
При малки ареоли няма как да се постави по-голям кубик имплант без разреза (белега) да излиза извън очертанията на самата ареола. Съответно става далеч от естетиката и първоначално търсения ефект - сливане с очертанията на ареолата.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th November 2012, 16:59
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Отнасно сс 350 е добре-ще изглеждат естествено
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th November 2012, 17:18
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Относно от това дали този размер е добре за теб и ще изглежда ли естествено зависи много и от вида на имплантите ( кръгли или анатомични) и съответните им параметри. При Динев предполгам надмускулно ще са поставени имплантите, което не ти го препоръчвам нито от естетична гледна точка, нито от здравословна.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th November 2012, 21:42
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Мерси много, момичета! Дано бързо да избледнеят наистина да не са толкова грозни, колкото си представям!
Ванеса имплантите ще са анатомични на Арион и ще са поставени подмускулно! А кои са параметрите, от които зависи? Аз май само това знам!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th November 2012, 11:01
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Silikonka1980 Виж мнението
Мерси много, момичета! Дано бързо да избледнеят наистина да не са толкова грозни, колкото си представям!
Ванеса имплантите ще са анатомични на Арион и ще са поставени подмускулно! А кои са параметрите, от които зависи? Аз май само това знам!
Щом ще са анатомични, параметрите са три - широчина, височина и проекция. При различните марки, еднаквите кубици са с различни параметри. Най-общо казано, става въпрос за това:



Разглеждайки в момента каталога на Арион, въпросните 350 сс, анатомични, с двоен кохезивитет са с параметри А (широчина) - 13 см, В (височина) - 12.2 см, С (проекция) - 5.4 см.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th November 2012, 13:05
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Бижу много добре и нагледно ти е показала всичко.
Доктора те мери и определя тези параметри според физическите ти данни.
Поне аз лично знаех,че искам кръгли,текстурирани импланти,поставени подмускулно.Останалото го определи докторът ми.Предложи ми няколко варианта,които биха ми паснали и аз избрах/естествено с негова помощ/
Още ми е много рано да добия представа какво точно ще се получи като послегнат,но са еднакви и с отоците,а имах разлика в големината.
А относно белега - около 4 см е.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd December 2012, 08:38
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Бижу, мерси! Абе това 13 см ширина не е ли малко? Аз искам гърдите ми да нямат голямо разстояние Ох май е добре да звънна на доктора и да поискам втора консултация. Не мога да си представя как ще изглеждам и това ме побърква вече
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd December 2012, 09:06
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Зависи колко ти е гръдния кош и какво искаш.Аз нямам никакво разстояние м/у гърдите в момента,а имплантите ми са 12,5.Сега съм с отоци и обещанието на доктора е разстоянието да е около сантиметър
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd December 2012, 09:18
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Подгръдната ми обиколка е 75 см! Абе аз съм си виновна, че не го обсъдих с доктора на консултацията, но тогава не бях достатъчно запозната
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Белезиподгърдите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:51.