IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 2nd September 2008, 12:49
indiana indiana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте. Започнах режима на Пиер Дюкан на 29.08.2008г. (петък). Бях 69.00кг., на третия ден (неделя) - 66.00кг. Целта, която съм си поставила е 59.00кг. Висока съм 173см. и тези килограми, които съм си поставила за цел мисля, че са О'к. Била съм 62.00кг. и съм се чувствала и изглеждала доста добре. От утре започвам да редувам протеини и зеленчуци. Бих искала да Ви помоля за съвет Как е най-добре да ги редувам:5/5, 3/5, 2/5, 1/1..... Прочетох, че има занчение дали искаш да свалиш много или малко килограми, ако са повечко се препоръчва 5/5, ако са по-малко 3/5 и за много малко 1/1. За мен тези 10кг. са си много, но за хора, които искат да свалят по 20-30кг., тези 10кг. са малко, та за това се пообърках леко. Много ще съм Ви благодарна ако ме посъветвате от собствен опит! Желая Ви успех на всички и повече поводи за усмивки!
Отговори с цитат
  #262  
Стар 2nd September 2008, 14:14
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Здравейте и от мен
както казах онзи ден не искам да се меря толкова често,така ,че нямам с какво да се похваля.Просто да се разпиша за днес и да поздравя новите и да им пожеля търпение и успех.Също и на по-старите.
Отговори с цитат
  #263  
Стар 2nd September 2008, 17:43
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

INDIANA добре дошла .
мисля че си постигнала много добър резултат за ударния период. редуването 5/5 е за хората, които имат да свалят над 10кг, но ако прецениш че може да издържиш около месец и половина на този темп /защото според мен толкова ще ти трябват за останалите 7, които осатват/ то направи го. но както и да започнеш винаги след това може да промениш съотношенитето. ти сама трябва да прецениш.
желая ти успех и влизай често за да се отчиташ.
мен лично ме интересува и какво ядете , така че може да споделяте и какво е било дневното ви меню. така също ще си помагаме с идеи .
целувки на всички. айде аз бягам!
Отговори с цитат
  #264  
Стар 2nd September 2008, 18:08
Аватара на mimcheto_j_j
mimcheto_j_j mimcheto_j_j не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: France
Мнения: 45
По подразбиране

Да се похваля при мен най-накрая има раздвижване в кг Днес се теглих и съм 68, остават ми още 10кг точно! И аз ги редувам 5/5 и се чудех подходящо ли е за мен?
И специално за тирра ще споделя менюто си от вчера и това от днес:
Вчера: закуска: 1 к. мляко 0% и парченце шунка (олекотена), на обяд гювече( шунка, домати, яйца + 1 сиренце 2% , вечерта рибно филе на фурна с гъби и за десерт малко Кола Лайт
Днес: закуска 1 к.мляко, на обяд сцински печени пържоли с една голяма салата и за вечеря ще бъде омлет със задушени зеленчуци и естествено всеки ден по 1.5 вода Това от мен успех на всички!!!!
Отговори с цитат
  #265  
Стар 2nd September 2008, 18:29
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

МИМЧЕ, благодаря. без да се натрапвам ще ти препоръчам да хапваш и нещо като следобедна закуска... и да те попитам ... свинска пържола ли прочетох или просто е някаква печатна грешка? ако не е - СВИНСКОТО НЕ Е ПОЗВОЛЕНО. дано съм прочела грешно. и накрая
ЧЕСТИТО МИНУСЧЕ В КИЛОГРАМИТЕ!!!!
Отговори с цитат
  #266  
Стар 2nd September 2008, 18:33
Аватара на mimcheto_j_j
mimcheto_j_j mimcheto_j_j не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: France
Мнения: 45
По подразбиране

Мерси тирра, не си сбъркала свинска е , но като е пазарувал, приятеля ми се е объркал. И няма как да ги хвърлим, затова ги изядохме! Но не мисля, че е фатално!
Отговори с цитат
  #267  
Стар 2nd September 2008, 18:51
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Здравейте,

И аз да се отчета с менюто за днес - виждам, че има хора, които се интересуват.
Закуска - кремче (или поне на такова прилича) от извара, прясно мляко Степ Малина и 1 лъжица трици; обяд - омлет с белтъци и шунка на тандем 3% (нося си го в офиса); следобед - пия кола лайт; вечеря - кисело мляко.
Това е като за дни на протеини. От както съм на този режим преоткрих изварата като хрна, а преди хич не ми харесваше.

Хубава вечер на всички!
Отговори с цитат
  #268  
Стар 2nd September 2008, 19:17
isache isache не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 34
По подразбиране

Искам да ви питам нещо.От къде знаете за количествените ограничения за млечните продукти на прясно мляко до 250мл и на общо млечни до 1 кг дневно като никъде в книгата не го пише/поне аз никъде не видях/ ????????
Отговори с цитат
  #269  
Стар 2nd September 2008, 20:04
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Ха сега де!

Аз книгата не съм я чела - черпя информация от писанията в интернет. Но и аз не си спомням да съм чела, че прясното мляко се ограничава до 250 мл на ден...

Чувам ли как прелиствате страниците...?
Отговори с цитат
  #270  
Стар 2nd September 2008, 21:27
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

isache, milamila_77
Цитирай:
Първоначално написано от Nastiya
В сайта си Дюкан препоръчва при задържане да се увеличи ходенето пеш с 20 мин. и да се намалят млечните храни - от максимално допустимия прием на около 1 кг. млечни на около 400 гр., като киелото мляко е последно за изключване.
и аз не съм го срещала в книгата но Настя знае френски и доколкото виждам е прочела за ограничение в млечните - 1кг/ дневно. аз лично научих за това от постовете тук но съм го срещала и в други форуми където пишат за този режим. така че вероятно има нещо вярно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:58.