IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 10th September 2008, 18:03
Аватара на hol_back_girl
hol_back_girl hol_back_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Sofia
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте Дюканки!Днес съм на 6 ден от Ударният режим и се чувствам много добре!И определено има резултат поне за мен аз лично го усещам пък и мои близки които ме видяха казват че има промяна.Относно това колко е полезна диетата мога да ви кажа едно - много хоря я оплюха и продължават да го правят и ще ви кажа защо.Аз съм от София и по мои наблюдения половината град прави диетата следователно всички диетолози остават без работа,а кой според вас най-много злослови за Дюкан и неговите методи точно те.Не искам да обиждам никой българин и ако го направя нека да ме извинят но французите са едни от най-умните хора в света и аз съм склонна да вярвам на един французин който е доказал метода си и от него наистина има полза.Колко е полезна диетата не мога да кажа и не мога да гарантирам че няма да имаме някоя и друга промяна в метаболизма но от опит смятам че на всяка една от нас и е по-леко,чувства се по-добре и е заредена с много енергия.Вярно не е същото като да седнем да си хапнем любимите ни ястия но го правим с добра цел.

Желая ви много успехи и по-добри отслабващи дни
Отговори с цитат
  #362  
Стар 10th September 2008, 18:18
Аватара на mimcheto_j_j
mimcheto_j_j mimcheto_j_j не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: France
Мнения: 45
По подразбиране

hol_back_girl браво мацка!! Напълно те подкрепям, мнго хора и тук във Франция я правят! Пък и най-важното има резултат! А доколко са умни франсетата , ела поживей с тях и ще си промениш мнението :P

marykerry мила просто отвори в началото на дюканския форум и ще видиш точно какво е позволено и какво не. Може дробчета, но не и кренвирши, защото в тях има соя, а и бог знае какво друго. Стискам палци на всички!
Отговори с цитат
  #363  
Стар 10th September 2008, 18:41
Mishonche Mishonche не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте и от мен

Чета форума от около 2 седмици (а повече от месец се подготвям психически да си променя начина на хранене завинаги, та от месец не съм хапвала от 'лошите храни'), и ето сега се и записах и тук. На 20 съм, от 16 се боря с проклетите кила, то при мен е малко наслдествено от баща ми та си е бая трудно. А и храната в моето семейство си е доста на почит, от което само двамата с баща ми сме наказани, останалите са слаби.
Правих плодове по Емилова за около година и половина, наистина имаше ефект, но бях и най-нещастната на света и в резултат сега не мога да погледна нито един плод, а и щом спрях си върнах килцата наистина двойно.
На 3 ден ударен режим съм и май няма ефект, но съм търпелива Целта ми е да сваля 20. Сега съм 82, та 60-62 ми е мечтата, при височина 1.73см

Хубава вечер
__________________
SMILE
Отговори с цитат
  #364  
Стар 10th September 2008, 19:29
marykerry marykerry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 75
По подразбиране

Благодаря за отговора, наистина трябва да си препрочитам по - внимателно
И аз да се похваля, че от вчера до днес усещам разлика, посвалила съм малко в талията Но тъй като нямам кантар в момента не мога да кажа с колко точно, но дано до няколко дни се сдовия, защото е наистина важно.
Успех и на всички останали
__________________
Вкусно за устата - лепи се по бедрата!
Отговори с цитат
  #365  
Стар 10th September 2008, 19:47
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

ЕЕЕЕЕ мадами здтавеите! Гледам , че всеки ден се увеличаваме ,което е стархотно.Аз няма с какво да се похваля. Всика седмица почвам и почвам отначало. ..ужассс.. ...нямали кой да ме вкара в правя път .От както се здухах психически нещо немога да се откажа от сладоледа... .......Не вярма ,че мога да откажа цигарите ,а немога да окажа сладоледа при положение ,че съм била на диетата 3 месеца без никакви прегрешения... .и сега НЕМОГА ......помогнете ... .
Отговори с цитат
  #366  
Стар 10th September 2008, 19:51
isache isache не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 34
По подразбиране

borti и какво стана след това ти прегрешение!!!??
Отрази ли се на кантара.....
Отговори с цитат
  #367  
Стар 10th September 2008, 19:52
isache isache не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 34
По подразбиране

И в коя фаза беше като прегреши?
Отговори с цитат
  #368  
Стар 10th September 2008, 20:04
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Borti, така като гледам и сама достатъчно се самообвиняваш - няма нужда и ние...
Това е временна слабост - ще отмине.
Тук сме за да се подкрепяме - така, че аз съм с теб и ти пожелавам лошото настроение да те пусне още сега!
Отговори с цитат
  #369  
Стар 11th September 2008, 07:22
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от isache
И в коя фаза беше като прегреши?
mila otrazimi se +2 kilca i biah v 2 faza.Po to4no imah da svaliam o6te.
Отговори с цитат
  #370  
Стар 11th September 2008, 07:26
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milamila_77
Borti, така като гледам и сама достатъчно се самообвиняваш - няма нужда и ние...
Това е временна слабост - ще отмине.
Тук сме за да се подкрепяме - така, че аз съм с теб и ти пожелавам лошото настроение да те пусне още сега!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:20.