IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3161  
Стар 16th March 2009, 17:50
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Дръпни ми ушитеееее и дупето давам да пляскаш Хах, ама пак по-добре с моркови и цвекло от колкото торта примерно ( въпреки,че искам) Иначе устисквам и на алкохоли и на всичко, ама пусти предменструален период... гледам да се тъпча с режимни неща и да не седя около хладилника,че менингит ще хвана вече от отваряне и затваряне...Мъжът и той се научи да яде без мазнина като готвя...И да кара на сандвичи...Че като седне да си готви и на мен ми се преревава....Само,че е временно съсътояние. Като си видя дебелите снимки и ...до там. Или се сетя,че лято иде и трябва да слагам разголените рокли....Действа безотказано...И сега да ви споделя какъв барометър за самочувствие имам...Влизам в магазини за дрехи и меря винаги нещо, което си мисля,че няма да ми стане Ако го облека - кеф, значи съм на правилен път, ако ли не за съсредоточаване и прогонване на лошите мисли от главата
Отговори с цитат
  #3162  
Стар 16th March 2009, 18:25
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

здравейте и от мен, като гледам тук всички сме я пооплескали в събота и неделя и аз да се похваля каква я свърших, баща ми имаше рожден ден в събота и се събрахме да празнуваме, аз нали съм в 3 етап викам тъкмо една гала вечеря и готово, ама така прекалих с галавечерята че вече три дни ме боли страшно корем и лежа и сега хем ме боли хем ме е яд на мене самата
но да се взимаме в ръце и да продължим напред
тира и настя хайде стягайте се че ви идвам на гости през пролетната ваканция
Отговори с цитат
  #3163  
Стар 16th March 2009, 18:34
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

Момичета я малко дисциплина.. аз да ви кажа имам едни палачинки на шкафа в кухнята, сладолед във фризера и течен шоколад в хладилника, но днес нивото ми на самоконтрол е във върхова форма(слава богу...) и хич дори не ги забелязвам.. А туко що какво гювече глътнах.. пуешко филе, извара и му чукнах 2 яйца за разкош... после бам във фурната (покрай режима ще се науча и да готвя, а до скоро не знаех как се включва печката!)..ии стана супер, може да пробвате и с доматки.. мисля, че ще е още по-добре
Отговори с цитат
  #3164  
Стар 16th March 2009, 18:54
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте мили дами-дюкани!
Ако кажа, че аз не прегреших тези дни ще бъде голяма лъжа
Но днес съм сериозна, нищо че умирам от желание да ям.Хапвам си режимни нещица, обаче. За обяд си направих пицата на Тирра от по-предните постове и да ви кажа беше направо ПЕРФЕКТНА. Не съм очаквала чак толкоз да е вкусна. Чудя се дали не би станала и на тефлонов тиган, защото е на принципа на омлетите. Смятам утре да поверя това
Крепя ги пустите 78 кг и това си е.Вода пия доста.
Настя, радвам се че си тук отново-
Поздрави на всички новоприсъединили се и на всички ветеранки в режима. Успех, момичета!!!!!
Отговори с цитат
  #3165  
Стар 16th March 2009, 20:41
Аватара на NaNsItO_M
NaNsItO_M NaNsItO_M не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 81
По подразбиране

здравейте момичета виждам че доста сме прегрешилите аз да ви се похваля днес сутринта бях варнала само 0.200 грама и на тва бях доволна след пиенето в сабота следобяд ходих на сауна и бум след нея -0.400 грама голяма радост дефакто за ден и половина -0.600 и пак сам си 78 килограма много сам доволна от себе си беше страхотно разтоварване препорачвам ви го от сарце да го пробвате като неможе фитнес през парвите два етапа това е супер целувки засега от мене
Отговори с цитат
  #3166  
Стар 16th March 2009, 21:27
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Здравейте, мацки!
Аз тези дни изпитвам наистина исктинска пролетна умора в пълния смисъл на това понятие!!!
Минавам само да си споделя менюто:
закуска- мляко с Дюкански кекс
мляко с нес - два пъти
обяд- още една кофичка кисело мляко
към 5 две пържвни яйца (на тефлонов тиган)
и към 8 супа от пилешко месо със застройка от яйце и мляко

Имам въпрос. Четох в един форум на Rozali, че ролцата от раци са режимни без значение от съдържанието им. Вие какво ще кажете? Аз всеки път отивам до хладилниците в магазина и им чета съдържанието и пак се отказвам, защото наистина пише доста непозволени неща. И все пак много ги обичам. Вие хапватели си?
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #3167  
Стар 16th March 2009, 22:24
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

Здравейте....
Раруто се завърна... Бях си за уикенда в България... и ... както можете да очаквате... прегреших... единия ден... налапах едно сладко... не издържах... пфу...
Утре и аз съм с групата "кукуригащи" с варени яйца... И в тази връзка исках да ви попитам - как ядете в такъв случай триците... или тях ги пропускаме?
Благодаря ви много...

П.П. Настя много се радвам, че се появи макар и за мъничко. По-често да го правиш
Отговори с цитат
  #3168  
Стар 16th March 2009, 22:58
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Аз хич даже не смятам за малко, ами за по-надълго да остана при вас Писах по-напред ама никой не ме видя Ами нормално е....толкова време ме нямаше Утре ще ви постна малко готварски измишльотини от мен Засега лека и отслабваща нощ
Отговори с цитат
  #3169  
Стар 17th March 2009, 01:10
Аватара на Зори
Зори Зори не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: varna
Мнения: 196
По подразбиране




tova kafen4e e za p1rvata koqto vleze sutrinta v saita
izvinqvam se 4e ne pi6a na BG. no mi e mnogo trudno
klaviaturata mi e na gr1cki i angliiski ,a nqmam i latineca
predi pi6eh na BG.,no.... 1 izre4enie mi kostva6e okolo 10 min.
__________________
http://www.mamaibebe.com/text/4a128eed0f3f9.gif
стар 69 кг.
след 4 месеца 52кг
Отговори с цитат
  #3170  
Стар 17th March 2009, 06:24
pticasprujina pticasprujina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Бургас
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zorka6orka



tova kafen4e e za p1rvata koqto vleze sutrinta v saita
Ау, точно от такова кафенце имах нужда

Благодаря!
Усмихнат ден на всички!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:26.