IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1911  
Стар 26th May 2011, 17:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Оле, Ем, какво пиеш? ))
Мацки, не предоплагате колко много ми помагате!
Разрових се из нета, разпитах насам натам и наистина при все, че е процедирано по отворения метод, и е трета ринопластика, се очаква да има голям оток и да спада дълго време. Не ме притеснява времето, само да спадне някога. Очаквам много да се прибере кожата около върха, даже днес вече ми се вижда с една идея по-добре от вчера..

За изолиране наистина не може да става дума - предния ми нос беше кофти и не съм се изолирала, напротив! А си го мъкнах 5 години при това! Просто ми трябваше ден-два да се осиферя, защото за миг се сблъскаха реалност, очаквания, нетърпеливост, поляти обилно с доза нерви, насъбирани от операцията..
Доцента наистина свърши перфектна работа, аз знам колко трудно се оправят чужди грешки, а той е толкова зает, че можеше да си позволи да ме върне. За което съм му много благодарна. Вярно е, че следващата корекция ще е минимална, това поне ме успокоява.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1912  
Стар 26th May 2011, 20:22
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Неллс , радвам се че най накрая си се успокоила малко Няма да стане чип, но ще видиш след някой друг месец как ще се харесваш
И имаш невероятния късмет че се прибра на време , че не се знае какво още щях да кажа хахахаххаа
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1913  
Стар 27th May 2011, 08:34
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Nells, радвам се, че си се поуспокоила....стискам палци нослето да спадне бързо и да се харесаш
Да ви споделя и моите "Радини вълнения". Сега ходих до доктора с направената снимка на синусите. Каза ми,че нямам синузит, но че при мен има анатомична особеност и нямам един синус/неразвит десен фронтален синус/?! Направо ме втрещи....
И сега си гледам листа от прегледа на основна диагноза пише : "вазомоторен и алергичен ринит", а на придружаващи заболявания : "девиация на носна преграда".
Попитах дали има нужда от хирургическа намеса за девиацията, а тя ми каза, че не била толкова зле. Ако съм искала да си оправя носа ми трябвало пластичен хирург! Каза, че доц.Джамбазов напоследък бил много зает /не че аз не го знам / и при него се правили основно ендоскопски операции и за пластична интервенция, като моята нямало да се занимава.
И сега питам, дали има вариант доц. наистина да ме върне И това, че девиацията не е основна диагноза, значи ли, че няма да мога да мина по ЗК?
/не че има кой знае какво значение, но все пак/! Извинете ме, но направо ме уби, тази сутрин не ми тръгна добре!
Отговори с цитат
  #1914  
Стар 27th May 2011, 08:45
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

На теб каква всъщност ти е целта ?? да ти оправят септума (който до колкото разбрах не е толкова зле) или искаш пластична операция ???
И от какво толкова си втрещена ?? от един ринит ли ?? хахахха
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1915  
Стар 27th May 2011, 08:54
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
На теб каква всъщност ти е целта ?? да ти оправят септума (който до колкото разбрах не е толкова зле) или искаш пластична операция ???
И от какво толкова си втрещена ?? от един ринит ли ?? хахахха
Сю, ами да ти кажат, че нямаш един синус си звучи стряскащо
И изобщо от години си имам проблеми с дишането и мислех,че е от счупването на носа ми, респективно исках да го оправя, за да си реша проблема. Сега разбрирам, че изглежда имам само естетически проблем....не че е лошо, напротив! Просто доктора ми каза, че доц.Джамбазов не се занимавал с "обикновени пластики" и затова ми стана тъпо, защото съм се настроила той да ми прави носа.
Отговори с цитат
  #1916  
Стар 27th May 2011, 09:06
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Не развит синус не значи че нямаш такъв И кое му е толкова страшното?? Както и да е ...
До колкото си спомням твоята снимка , ще е много смешно ако отидеш и кажеш че искаш оправяне на септума то си личи че просто искаш промяна на профила .
Така че няма смисъл от увъртания , а просто си кажи че искаш ринопластика.
Знам че гледаш да спестиш някой лев и да минеш по здравната каса , но ако не стане така или иначе цените при него не са толкова високи.
Успех и дано се вредиш при него.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1917  
Стар 27th May 2011, 09:15
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Не развит синус не значи че нямаш такъв И кое му е толкова страшното?? Както и да е ...
До колкото си спомням твоята снимка , ще е много смешно ако отидеш и кажеш че искаш оправяне на септума то си личи че просто искаш промяна на профила .
Така че няма смисъл от увъртания , а просто си кажи че искаш ринопластика.
Знам че гледаш да спестиш някой лев и да минеш по здравната каса , но ако не стане така или иначе цените при него не са толкова високи.
Успех и дано се вредиш при него.
Нямам намерения изобщо да увъртвам при доцента! Нали ще ме прегледа, ще види снимката и ще види за какво иде реч?! Ринопластика искам и то отдавна, просто вече отивам в графата чисто пластични операции........сега започвам да мисля варианти за справянето с нежеланието на семейството ми за операция.....
А за цените няма особено значение, наистина при доц. са МНОГО приемливи!
Отговори с цитат
  #1918  
Стар 27th May 2011, 09:18
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Хич да не ти пука за семейството какво ще кажат ! В крайна сметка те нямат проблеми с носа нали Важното е ти да си щастлива!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1919  
Стар 27th May 2011, 09:20
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Хич да не ти пука за семейството какво ще кажат ! В крайна сметка те нямат проблеми с носа нали Важното е ти да си щастлива!
Точно така е, Сю! Благодаря ти!
Отговори с цитат
  #1920  
Стар 27th May 2011, 16:47
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Такаааа, обсъдено е с родителското тяло, 4-та операция предстои...

След като няколко дни не ми говори, и явно ме наблюдава от страни какво се случва с лицето ми, майка ми сама ми предложи пари за 4-та оперция преди малко. Което от страна е плашещо, защото означава, че наистина изглеждам по-зле.. От друга е супер, защото няма да ми се наложи да си продавам бъбрека...
Майка ми е страхотна! Каза само да не се притеснявам, че всичко е поправимо. Сега остава само да минат месеците...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:12.