IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 31st July 2008, 21:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Важна е и техниката. Имам позната, която прави по 200-300 и пак си има 1 плочка и то огромна :P З'то фитнеса при нея е да отчете дейност. Трябва да се усеща напржение в мускула, да се изпълняват упражненията прецизно и чисто, а не само да се размяташ нагоре-надолу под влияние на инерцията
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th August 2008, 20:55
FlashDancer FlashDancer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Препоръчвам ти да се научиш да пишеш грамотно! А ако си поставиш тетрадка или листи на един стол и легнеш на земята под него и с всяко ставане написваш по 1 път думата "мускул", ще комбинираш грамотно писане + плочки.
Много добре, но не се казва "листи"!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th August 2008, 10:10
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Вижте ся
има форум за правопис (да се надяваме )
дайте за коремните да говорим
макар че то си има и затуйто много написано
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th August 2008, 13:30
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
От години се опитвам да го променя, няма начин, така че откажи се ; ) Ако си администратор и зададеш такива правила и наказваш неграмотните, те просто напускат форума. Проблемът не е в нас, а в училищата, тях не мога да променя. Човек няма да стане грамотен, защото някой му го е казал във форума. Грешки се правят постоянно в телевизията, в радиото, по билбордовете на супер оживени места и е супер смешно, но това са последствията от немърливостта в държавата.
Това е загавие на тема все пак, не го ли е срам.. едва ли - като не разбираш нещо, няма как да те е срам за него ..

Цитирай:
Първоначално написано от FlashDancer
Много добре, но не се казва "листи"!
Критика приемам всякаква. Мерси за забележката, сега като проверих, "листи" може да се каже само за листи на растение... хм. Ето - поучавам се
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th August 2008, 18:07
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

това от тема за мускули, стана тема за правопис. Наистина (старая се да пиша правилно в момента ) интернет много бъгна бг правописа...а и ъ се бъркат масово, както и други такива глупости, но това не винаги е от неграмотност.
Не че оправдавам, ама...човекът иска мусколи да прави...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th August 2008, 14:37
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Има толкова много изписано за коремните мускули специално, че защо не да оспамим една такава тема, особено, ако е дразнеща за окото с правописна грешка в заглавието... За съжаление вече грамотни не останаха... По-малките незнам на какво ги учат (или по-точно с какво се занимават по времето, когато трябва да се ходи на училище..), но и аз съм била там и покрай пиенето, пушенето и играенето на карти съм се научиа да пиша... а сега , няма такъв шанс... много вреди писането в интернет и не само. Само незнам авторът защо се покри така... Дали не виждам светъл лъч в тунела и не е изчезнал от срам?!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th August 2008, 18:46
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

МИ незнам ама тая тема ми бърка в джигера с правописната грешка още повече че та я тема може да пита за корема си във темата дето спешъл Льофи е пуснал за корема
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th September 2008, 11:04
Аватара на ssuny
ssuny ssuny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 9
По подразбиране

И мен ме жегна това "МУСКОЛ". Стига бе, ебати неграмотната нация сме, не е гот това. А се смеем на американците , че са тъпи - глупостиииииииииии.Тръгна коремни плочки да прави, ама незнае азбуката - моля, моля - да не се заблуждава, че някоа свестна и хубава мацка ще се загледа в него.........Стига сме поощрявали гамени от типа Митьо Крика (въпреки, че е добро момчето)...........наскоро в едно предаване видях и жена му........ми куха лейка от класа...............мен ме досрамя да гледам даже...............
Така че дайде първо културата - после мускулите..........А между другото тази програма нещо доста трудна ми се видя.................особено за начинаещи....................
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th September 2008, 15:55
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Споко, авторът няма да посмее да пише пак, след този изблик от наша страна. Макар, че може да се е пререгистрирал нещо...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th September 2008, 16:18
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

ssuny, само на пръв поглед се виждат 3 глупави грешки в твоя пост и то правописни, така че не давай акъл кой как да пише, ако имаш нещо по темата да казваш - казвай. Лесно е да се смеем на другите, трудно е да погледнем себе си.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КоремниМусколи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:04.