IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 6th September 2008, 17:24
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Добре, моето момче, няма да ти разбивам излюзиите... Ти разбираш винаги всичко...
Айде, бягай да играеш пред блока, да не станеш дебел, к'во си се тупнал пред компютъра в събота надвечер?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 6th September 2008, 17:33
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не живея в блок Аз нямам проблем с килограмите, може би ти трябва да тичкаш около блока. Че като си тръгнала да разбиваш едни "илюзии" Запомни, с напредване на времето илюзиите остават все по-назад, затова за 10 годишните сега ги няма илюзиите, които си имала ти на 10 години, те виждат реалния свят. Надявам се разбираш какво искам да кажа, не те обиждам за години По темата ако имаш да кажеш нещо или да покажеш (може би твоите коремни мускули) с радост бих ги приветствал Иначе тя е изчерпана отдавна.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #33  
Стар 8th September 2008, 14:14
VITAMINA VITAMINA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 133
По подразбиране Re: Коремни Мусколи

Цитирай:
Първоначално написано от silverboy
Здравейте ! Искам да попитам по колко серии и по колко коремни преси на серия трябва да правя за да имам плочки защото тренирам отдавна но няма кои знай какъв видим резултат ! Препоръчайте ми нещо моляви
Тренирай корема най-много три пъти в седмицата , но за да ти излезнат плочките най-важно е правилното хранене !
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12th September 2008, 10:47
кап4ето кап4ето не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране Уред за коремни мускули"Спортплюс"

Пробвайте го!!!
УСПЕХ!!!!!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 12th September 2008, 10:49
кап4ето кап4ето не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране Уред за коремни мускули"Спортплюс"

Уреда за корем на "SportPlus" е много приятен и хубавото е ,че не боли кръста ,както след коремни преси.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 12th September 2008, 23:21
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Препоръчвам ти да се научиш да пишеш грамотно! А ако си поставиш тетрадка или листи на един стол и легнеш на земята под него и с всяко ставане написваш по 1 път думата "мускул", ще комбинираш грамотно писане + плочки.

и кво викате?как се пише листи ама не за растение?

а за коремните мускули...хммм...трябва и аз да поработя,че съм се отпуснала доста...ама като се върна от работа и въобще не ми е до упражнения.тая пролетна умора ме държи целогодишно
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #37  
Стар 22nd October 2008, 21:36
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране Re: Коремни Мусколи

Цитирай:
Първоначално написано от silverboy
Здравейте ! Искам да попитам по колко серии и по колко коремни преси на серия трябва да правя за да имам плочки защото тренирам отдавна но няма кои знай какъв видим резултат ! Препоръчайте ми нещо моляви
Аз правя 2 пъти в седмицата (един след друг) 4 серии по 100 коремни на уреда- общо 800 коремни. Правя си и веднъж седмично, в къщи, такива мънички (смисъл не цели) по 200.
Но трябва постоянство, защото ако не правиш, изчезват..
Отговори с цитат
  #38  
Стар 22nd October 2008, 22:17
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Бе чак да изчезват Плочките изобщо не се появяват заради коремните преси, камоли да изчезнат поради липсата на преси. Ако ти е бърз метаболизма и да не правиш коремни (ако имаш плочки в момента) никога няма да изчезнат, докато метаболизмът се забави и натрупаш мазнини в коремната област.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #39  
Стар 23rd October 2008, 09:59
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Бе чак да изчезват Плочките изобщо не се появяват заради коремните преси, камоли да изчезнат поради липсата на преси. Ако ти е бърз метаболизма и да не правиш коремни (ако имаш плочки в момента) никога няма да изчезнат, докато метаболизмът се забави и натрупаш мазнини в коремната област.
Лятото като не правих никакви коремни преси (2 месеца) видимо станаха по-малки. Когато правя редовно коремни, определено се виждат повече. Вярно, някакво релефче винаги съм си имала и без да правя коремни, но като се правят това релефче се оформя и стават плочки.Поне при мен е така
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КоремниМусколи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:04.