IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st November 2008, 11:36
Delux Delux не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 8
По подразбиране Тренировки във вкъщи(по хубаво тяло)

Здравейте,аз съм на 15 години , 1.65 съм висок,тежа 55-57 кг,
какви упражнения мога да правя във вкъщи за да имам плочки,релефен бицепс с 1 дума по хубаво ,релефно и стегнато тяло (имам дъмбели по 10 кг ,какви упражнения мога да правя с тях)
Мерси предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd November 2008, 09:31
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Никой не ти отговаря и затова ще ти отговоря аз. Най-добре е поне веднъж да отидеш във фитнес зала и да се консултираш с инструктор. Така той ще може да види в какво състояние си сега, ще му кажеш какво точно искаш да постигнеш и ще ти изготви програма. Разбира се, ще трябва да си платиш за това, но такъв е животът...

Иначе четеш в нета, каквото ти падне, но няма да имаш гаранция, че точно тези упражнения са най-подходящите за теб. А относно честотата и интензитета - само инструктор ще ти помогне! :P
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd November 2008, 10:28
Delux Delux не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xxxxx
Никой не ти отговаря и затова ще ти отговоря аз. Най-добре е поне веднъж да отидеш във фитнес зала и да се консултираш с инструктор. Така той ще може да види в какво състояние си сега, ще му кажеш какво точно искаш да постигнеш и ще ти изготви програма. Разбира се, ще трябва да си платиш за това, но такъв е животът...

Иначе четеш в нета, каквото ти падне, но няма да имаш гаранция, че точно тези упражнения са най-подходящите за теб. А относно честотата и интензитета - само инструктор ще ти помогне! :P
Аз не искам да съм културист,просто искам да имам добро оформено тяло нищо повече мерси все пак,че ми отговори
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd November 2008, 12:03
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Мен само заглавието "във вкъщи" ми привлече вниманието

Няма смисъл да даде пари, за да му кажат "прави лицеви опори", поне аз не го виждам

Прави лицеви опори, има няколко вида, съчетавай 2 вида по 3-5 серии по 15 повторения, след това прави кофички (на ръба на леглото примерно). Дъмбелите са ти тежки, за да започнеш с тях, трябва да си намериш и други по-леки, най-малкото да загрееш. Няма тук да ти обяснявам как се правят лицевите, има достатъчно материал в интернет

А за тренировките - прави ги през 1 ден, по 4 пъти седмично, яж доволно, яж винаги след тренировка (предимството да тренираш у дома е, че можеш да хапнеш или изпиеш каквото си поискаш).

Естествено и коремни преси, прави ги по 5 серии с 30 повторения като нормални коремни, после с повдигане на краката 3-5 серии по 20 повторения. Но за тях също има твърде много информация в интернет, има и всякакви видове, има и клипчета, така че сам избери как да си тренираш корема.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd November 2008, 13:10
Delux Delux не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 8
По подразбиране

ами с какво мога да направя маса,защото съм много слаб?с какви храни
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd November 2008, 13:51
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

С хляб, сладки и боза

Няма какво да те лъжа, трудно ще направиш каквато и да е маса в домашни условия за по-малко от 3-5 години. Просто не можеш да постигнеш ефекта на растеж без тежести. Ще се стегнеш, ще се пооформиш, но предполагам си малък и метаболизмът ти е супер бърз.

Иначе, яж през 2-3 часа, наблягай на месото, яж по 3-4 кофички мляко на ден, от време на време хапвай яйца. Яж повечко хляб, ориз, картофи. Но това в случай, че си тренираш редовно, ако почиваш не яж толкова много
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd November 2008, 15:41
Delux Delux не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 8
По подразбиране

ок,мерси днес ще ми донесат дъмбели по 5 кг, и почвам и с тях да тренирам
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st January 2009, 23:47
Venice_22 Venice_22 не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 49
По подразбиране Re: Тренировки във вкъщи(по хубаво тяло)

Цитирай:
Първоначално написано от Delux
...какви упражнения мога да правя във вкъщи
Аз лично вкъщи си пускам един тв канал, който цял ден предава само различни тренировки, много е удобен.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th January 2009, 13:10
godaiva godaiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Нова Загора-Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране Re: Тренировки във вкъщи(по хубаво тяло)

Цитирай:
Първоначално написано от Venice_22
Цитирай:
Първоначално написано от Delux
...какви упражнения мога да правя във вкъщи
Аз лично вкъщи си пускам един тв канал, който цял ден предава само различни тренировки, много е удобен.
И коя е тази програма?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th January 2009, 19:40
Perfecnoto_tqlo Perfecnoto_tqlo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 2
По подразбиране Относно храненето и масата

Няма как да станеш по едър и да избягаш от гена си , ако не си помогнесх малко с добавки и витамини...също така яденето е много важно.Яж много ориз,яйца,месо,черен хляб, но не и сладкиши защото ще качиш само мазнинки и предполагам това не е целта ти.Мога да ти препоръчам магазини в който без да плащаш каквото и да е ще те консултират относно хранене,диета,тренировки и подходящи добавки за теб самия!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тренировкивъввкъщипохубавотяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:43.