IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th January 2009, 18:58
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране Спешна нужда от СЪВЕТ!!!

Здравейте! Предполагам, че вече има тема за велоергометър, но правя отделна, понеже имам нужда от вашия съвет възможно най-бързо! Адски ще съм ви благодарна, ако ми помогнете..
Така, значи страшно много искам да навия нашите да ми позволят да си купя един велоергометър в къщи, ще съм най-щастливия човек на Земята, ако успея! Проблемът е.. че апартаментът ни е малък и няма много свободно място, затова ми се иска да е нещо по..малко.Понеже ще си го купувам сама /със спестявания от джобните ми/ , не мога да си позволя нещо супер скъпо и с много екстри. Разгледах в интернет и си харесах ето този сгъваем велоергометър. Моля ви, вижте го, и изкажете мнението си за него. Не е нещо специално, струва 230 лв, но все пак е велоергометър!! Наистина ще съм ви много благодарна, ако дадете коментарите си относно уреда /качеството му/ и това дали изобщо си струва да си правя труда да убеждавам родителите си, да ми позволят да си дам парите за него. Ако имате някакви други предложения (за по-добри уреди от този), ще се радвам да ги чуя.

Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th January 2009, 20:28
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

При така изложените обстоятелства мисля, че е най-разумния вариант като големина и цена.
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th January 2009, 11:28
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

За 230 лв ще можеш да ходиш 4 месеца по 3 пъти в седмицата (за 5лв на ходене) на фитнес. И там ще можеш да правиш много по-интензивна тренирова, да използваш и други уреди... Не е ли по-добър вариант?
Иначе за уреда не мога да кажа мнение, велотата не ги уважавам много, във фитнеса съм винаги на пътека, а в майка ми има кростренажор, който ползвах по-миналата зима, но сега си ходя само на фитнес
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th January 2009, 12:41
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

И 3 пъти в седмицата е по-интеизивно от 7 пъти в седмицата, 2 пъти на ден или просто аз не съм схванал нещо сметката ? Естествено, че е по-добре, ако съотношението е 1:1, но не знам влагаш ли във думата "фитнес" времето, което отнема, защото едно е да седнеш на велото вкъщи и да въртиш 1 час, друго е да изгубиш 3 часа, за да отидеш, тренираш и да се прибереш от фитнеса.

За пореден път даваш някакви съвети извън въпросите на потребителя, като дори сметката ти не е вярна, тъй като това не са по-интензивни тренировки. Ако "фитнес" е вид уред - ок, тъй като гледам потребителят пита за някакви други уреди.
Все едно някой фитнес-маниак, мъж, да попита - "по колко креатин да пия" , а аз да му отговоря - "не пий креатин, почни да боцкаш анаболи". Разбираш ли, пълно изменение на въпроса и отговора.


Крос-тренажорът е по-добрият вариант при редовна употреба и на 2-та уреда. Най-добри резултати ще се получат с ранна тренировка на гладно сутрин и една по-късна, след обяд или дори 18-19 часа. Тук говоря единствено за влиянието на уредите, като изключим влиянието на храненето, което всъщност е по-важното в случая.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th January 2009, 15:56
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Аз си ходя на фитнес по 2 пъти в седмицата /от втория срок, почвам по 3/. Но това какво значение има? Аз в залата, като отида, пак ще си правя час и половиновото кардио (30 мин пътека, 30 мин кростренажор и 30 вело), не зависимо от това дали в къщи имам или не велоергометър. Няма да си го купувам с цел отслабване, защото от това най-малко имам нужда. Искам просто да си тренирам ВСЕКИ ден в къщи, да си карам, гледайки тв и да съм доволна от себе си, че правя нещо добро за фигурата си ( в случая оформяне на бедрата). Знам, че кросът е по-добър вариант, но велоергометъра ми доставя много по-голямо удоволствие, докато тренирам на него, по-малък и компактен е и цената му е по-ниска.
Мислите ли, че уредът, който съм ви показала в първото си мнение е разумен вариант (като цена и качество) за всекидневни тренировки в къщи с цел дооформяне на краката? Дали няма да си дам парите за глупава инвестиция? Това исках да знам..
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th January 2009, 16:02
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз мисля, че е добър вариант и е много по-добре от нищо. Такива алтернативни уреди ме притесняват само заради риска от счупване, но ако си го ползваш само ти, мисля, че няма да си го счупиш
От кардио-уредите и аз имам вело. Много бих искала пътека, но тези, които ми харесват са много скъпи. Когато купих велото преди 10 год. (оле Боже сега ги сметнах ), кростренажорите не бяха толкова популярни. Сега вече нямам място за още един кардиоуред, з'то имам гладиатори и лежанки.
В къщи си въртя велото, а за сметка на това в зала не стъпвам на него
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th January 2009, 16:37
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Ivanin, престани да се заяждаш с мен. Казах си мнението, ако на някой не му харесва, да не го чете.
Ще те помоля да не се обръщаш всеки път към мен, когато искаш да напишеш нещо и да престанеш да ми анализираш мненията. Толкова ли си нямаш друга работа?! (Уж се занимаваш с толкова много неща)

На мен тези сгъваемите уреди ми изглеждат като пълни болкуци, но докато има хора да си дават парите за тях.... дотогава ще се продават. Ясно ми е, че за ученичка не е по силите да отдели много пари за нещо такова, но сега се сетих за нейния случай - ти си тази, която бъхтеше по 3 часа във фитнес-залата, нали Светунка? АМи не мисля, че ти трябва този уред, но ти си знаеш най-добре. По-добре ходи на дискотеки.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th January 2009, 16:45
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не си казала мнение по темата, налагаш своето мнение връз всичко, казано от автора. Дори некомпетентното си мнение, което не е единичен случай, просто се чувствам длъжен да поправя грешните мнения, независимо дали са твои или на някой друг, не ме интересува кой е авторът, ако смяташ, че си заслужила някакво лично отношение. Който и да напише такъв пост, пак ще има реплика от моя страна.

Потребителите, които задават въпроси, няма как да кажат "този пост не ми харесва" и да не го четат, те питат, понеже не разбират, в отговор на "ако някой не му харесва, да не го чете" - става въпрос за разбиране, не за харесване.

Много е лесно да спра да се обръщам към теб - спри да пишеш глупости.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th January 2009, 17:11
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Не виждам как помагаш на момичето като се заяждаш с мен!
Не съм забелязала да си позволяваш да поправяш друг потребител!

Мило момиче, съжалявам, че продължавам да разводнявам темата ти, но искам да те предупредя, че аз не съм компетентна и не се опитвам да налагам мнението си, за каквото и да било.

И иванине, няма нужда да си "на всяко гърне мерудия", моля ти се, опитай да избегнеш коментара - ще покажеш, че порастваш!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th January 2009, 17:14
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Просто тихо

Точно това правя, предпазвам момичето от некомпетентни мнения. Защо най-вече са към теб... Просто другите хора явно показват компетентност. Коментирай си в общи приказки, ако не си сигурна какво говориш, тъй като тук са по-сериозни теми, за по-сериозни хора.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СпешнануждаотСЪВЕТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:36.