IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 5th March 2008, 21:46
vinaria vinaria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 52
По подразбиране

Има един филм "Lover's guide" ,мисля ,че го има в zamunda.net.
Там показват пози ,при които жената става по-тясна.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 9th March 2008, 21:02
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wengo
14 дължина и 14 дебелина. Значи аз лично си нямам проблеми, но с приятелката ми нещо не върви, защото я чувствам широка и като съм в нея ми пада доста често..... Това вече е проблем! Та разполагам с няколко спестени лева и съм решил да ги вложа в члена си. На 20 год. и половина съм, чувал съм че членът при някои расте до 21 години, ама хич не смятам да го чакам (то се е видяло явно че ... ). Та моля някои ако има информация за такъв тип операция, малко по обстойно ако може.... Четох че и доста хора не са доволни от единият вид операция за удължаване (този чрез рязането на някакви тъкани), защото им обещавали от 2 до 4 см, а получавали само 1, 1.5см удължаване ..... Затова питам и за другите типова операции.... Моля без просташки и селски отговори, ако има такива си ги запазете за вас..... Благодаря предварително!
Удължаването няма връзка с широчината...Ти искаш да ти е по-дълъг или по-широк...Защото така изглежда, че хем искаш да ти е поне с няколко см по-дълъг, хем става дума за удебеляване...
А иначе твоите параметри са си напълни нормални и задоволителни, ако са тези които си посочил И може пък просто това да не е момичето, което ти пасва и привлича сексуално...То има една приказка, насила хубост не става.
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 9th March 2008, 22:54
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Доколкото разбрах си на 20 години и моето лично мнение че не ти е нужна такава интервенция. Представи си че след време си намериш друга приятелка и тогава пак нещо друго няма да е както трябва,а и т.н. ... все за пластични операции ли ще мислиш??? Според мен си си много добре. И аз съм на мнение като останалите участнички от форума,че може би проблема е в приятелката ти.Не мисля ,че трябва да променяш нещо физически по себе си-може би имаш нужда от друга промяна?!!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th May 2009, 13:34
Аватара на LP_
LP_ LP_ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: Бургас
Мнения: 564
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
А ако искаш да постигнеш нещо отгоре,виж в интернет има специални упражнения
Пробвал ли си някоя от тия системи с упражнения, или някой твой познат, изобщо някой който може да потвърди И аз имам интерес, обаче гледам сега един сайт, публикували разни благодарствени мнения на разни хора, обещават някакви резултати и гарантират връщане на парите при липса на такива (49лв. им струва ръководството за упражненията), НО мен лично 2 неща ме вълнуват:
1.Работи ли наистина всичко това;
2.Ако не работи, аз как ще го докажа пред тях, за да ми върнат парите (пратих им запитване по мейла , едва ли ще пратят човек да ми го мери преди и след)
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20th May 2009, 10:58
Аватара на adrina
adrina adrina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: София
Мнения: 54
По подразбиране

не смятам,че трябва да се подлагаш на операция само защото с дадената девойка имаш разминаване. Нали знаеш има размери и размери както за мъжете , так и при жените - трябва да си намериш половинката така да се каже. Не смятам ,че имаш проблем с големината - напълно нормален си , ако в момента не се чувстваш комфортно и ти е широко около "вратаа" - това не е критерии ,че имаш точно ти проблем !!!
всеки сам за себе си решава ,но помисли хубаво има ли смисъл в това? ако толкова много обичаш и държиш на момичето и тя към теб ....би трябвало да намерите друг начин ....ако тя ти създава комплекси или ти натяква нещо - смени я ! ако човек те обича безрезервно не постъпва така
Успех
Отговори с цитат
  #26  
Стар 26th September 2009, 14:57
Аватара на strong
strong strong не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1
По подразбиране

здравейте аз съм нов в този форум бих искал да се оперирам не съм доволен от сегашния ми размер 12см и бих искал да ми дадете някви съвети защото видях имате голям опит повечето в пластиката по късно ще сложа и снимки за да кажете от какво точно имам нужда дали удалжаване или удебелявана (по ваша преценка ) много хора биха казали че е ''нормален'' размер но аз смятам че е доста малак и дори понякога не ми позжолява да испалнявам всички пози
Отговори с цитат
  #27  
Стар 20th November 2009, 15:18
milenpet milenpet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: русе
Мнения: 8
По подразбиране

Здр.на всички във форума(които е мн. готин)ето и моя случай.Аз съм на почти 20год.и до сега от моите сексуални отношения не съм имал проблеми но всичките ми пъти е било само за една нощ и целта ми е била само моя кеф(с извинение)но като пораснах малко вече доста се замислям за сериозна приятелка и вече е ясно как стигнах до този проблем. Едва ли има мн.като мен,но природата така ми е отредила,та моя пенис е с дължина 13,5-14см и дебелина едва 11,5(в съст.на ерекция)и на всичко отгоре в съст.ерекция е на криво(на ляво)поради което се губят 1.5см(това го мерих)от дължината като цяло природата доста ме е ощетила.Поради тези факти се замислям за операция за уголемяване на пениса ми и ако може корекция за това изкривяване което се получава.Вопроса ми е има ли някой който се е подлагал на такава операция да сподели впечатленията му от резултати и т.н.

http://vbox7.com/play:1579c087

И това клипче има ли нещо общо с операцията щото тука се виждат резултати!Моля ви напишете нещо дайте някой съвет!Благодаря ви предварително!
__________________
Таралежът е птица упорита,не го ли ритнеш не полита!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 20th November 2009, 16:06
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

milenpet, на една много голяма част от мъжете пенисът им е на криво /на ляво или на дясно/. Размерът ти също е нормален /ти колко мислиш, че е дълбоко влагалищего на жената../. ако ти е по-дълъг няма да можеш да си го вкарваш целия. тогава защо ти е да го удължаваш??
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #29  
Стар 20th November 2009, 17:13
milenpet milenpet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: русе
Мнения: 8
По подразбиране

Ами 1-во изглежда мн. грозно на вид 2-ро дебелината е основния проблем иска ми се да направя корекция колкото да има поне някакъв вид пък като се зачетох в сайтове по този въпрос се оказа че имам да наваксам.

http://www.paradizo-sex.com/malepage...in/page31.html

Прочетох всички страници в тоя сайт и се отчаях.
__________________
Таралежът е птица упорита,не го ли ритнеш не полита!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20th November 2009, 22:09
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vinaria
Колко точно ти е голям?
Е, браво намери какво да попиташ. Пита се "Колко точно ти е малък?".
Шегувам се, не ми се връзвайте .

Ама и на мен ми е интересно що за операция е тази.
Азис се изтрепа да се фука, ама не разказа подробности. Само зная, че нещо, което по принцип стои по-навътре , се издърпва по-навън . Хм
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Уголемяваненапениса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:39.