IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 5th April 2013, 10:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Лъки, Валента въобще не визираше тебе! Цитираше свой приятел-културист, дори не бяха нейни думи това. Направо ти се чудя ти от къде на къде се засегна....

Виждала съм те на плажа. Красива жена си, никой не ти го отрича! Аз лично бих предпочела тялото на Валента, но нъцки... Едва ли ще го имамм някога...

Никой до тоза етап не е обсъждал теб и твоето тяло, ти се навря някъде и почна да даваш оценки, докато ние просто се допитвахме до човек, който видимо е професионалист в сферата си.
И единствената причина, порадо която ти скочих, е че не искам Валента да спре да пише във форума, от обида. Защото доста читави и знаещи хора преди нея са го правили, именно заради нападките на хора, които си нападат заради спорта!

И пак ти повтарям - това, че си концентриран върху тялото си не означава, че не си човечен, и не помагаш на домове за сираци. Какви са тези гупости, които ти се въртят в главата?
От личен опит заявавам най-отговорно, че най-позитивните, добри, човечни, удохотворени, винаги усмихнати и помагащи на другите хора, са активно спортуващи! Науката го е доказала - нивата на ендорфини са им по-високи, а щастливите хора са по-добри.
.....

Аз ви предлагам да се пуснем до залата всички, че явно вчеращната ми тренировка не е синтезирала достатъчно ендорфин да ме накара да не забележа този абсурден спор...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #292  
Стар 5th April 2013, 10:40
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Дрън-дрън, философщини! Спортуващите хора били най-човечните, и това било доказано научно! Откъде ти дойде този каламбур?? Айде, моля те, спри се, че почвам да си мисля разни неща за теб...
Това е СВОБОДЕН форум, нали? Не винаги мненията трябва да се припокриват и не мога да се считам виновна, че не искам или не харесвам нечие тяло. Онзи цитат беше насочен към мен и аз го приех като такъв. Какви са тези адвокатски усукваници сега?

И моля те, не насочвай към мен натрупалия ти се гняв поради лични или професионални несполуки. Аз нямам никаква вина за това, този път.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #293  
Стар 5th April 2013, 10:46
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

И като толкова харесваш такива тела (на въжета и едри баници), защо не каза едно "Евала" и на Бомби-то? Но тя поне има много по-хармонична и приемлива мускулатура, бицепса й или бедрото й не са по-големи от този на мъжа ми все пак Който също е спортуващ човек.
Значи..всичко опира до личния фактор и лични симпатии.

И ако ти станеш с тяло такова на баници и въжета, съвсем ще стряскаш мъжете - вервай ми Пази си настоящата хубост, която ти е дар Божий и не искай всичко по себе си да изменяш. Благ съвет.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #294  
Стар 5th April 2013, 11:01
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Хайде да не обсъждаме моето тяло момичета!Това,че някои дами не ме харесват е сигнал,че съм постигнала нещо.Не искам да се изявявам като ,,голяма работа,,по форумите.Аз се изявявам на състезания.Там е моята сцена.
Лиске,думите не бяха мои,а на мой колега и ти го знаеш много добре.Но спираме да говорим за вени,мускули и стероиди.Всеки сам избира как да изглежда.
Тук си говорим за нашите хубави цици.И понеже тук мимочетата много ми помагат и аз ги харесвам,ще си дам facebook профила.Ще се радвам да се запознаем и говорим на разни теми.
Valentina Zheleva.Снимката ми там е същата като на аватара тук.Благодаря ви за помоща и съветите!
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #295  
Стар 5th April 2013, 11:06
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

ОК, МИР!

А като заговорихме за ендорфини, щастие и спорт имам един въпрос - защо аз след тренировка се чувствам по-напръхнала и агресивна? Някакви тестостерони ли се вдигат? Винаги ми е бил чуден този феномен и се питам дали само при мен е така...Щастлива, мила и добра съм по всяко друго време, но не и след тренировка
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #296  
Стар 5th April 2013, 11:54
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Дано Валя да не ми се обиди,но ето ви нещо за нея
http://media.framar.bg/%D0%B8%D0%BD%...80%D0%B0%D0%B2
Отговори с цитат
  #297  
Стар 5th April 2013, 12:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЛИСКУ Виж мнението

И моля те, не насочвай към мен натрупалия ти се гняв поради лични или професионални несполуки. Аз нямам никаква вина за това, този път.
Всичко, което написах тук, ще си го спестя. Твоите думи говорят повече от моите.

Спирам всякаква комуникация с теб!
Обичам да насочвам вниманието си само към хора, от които бих научила нещо!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 5th April 2013 на 12:25
Отговори с цитат
  #298  
Стар 5th April 2013, 12:30
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ще бъда напълно откровенна и хич не ми пука от обидите и нападките, които ще отнеса. Много често много хора бъркат доброто възпитание и вежливостта с лицемерие. Те обиждат и плюят, защото, според тях, така били откровенни ,а не лицемерни. Това си е до възпитание и манталитет и така нататък или по точно до липсата на споменатите неща. Заради такова отношение този форум тотално обедня. А беше пълен с интересни, компетентни и добре възпитани хора. Нелка, не се впрягай, защото няма да те разберат и няма да си вземат забележка. В началото, когато се включих в този форум, погрешно разбрах мнението на една потребителка и реагирах остро. Тя, вместо да ме заобижда, както правят сега, ми се извини и ми обясни, че грешно съм я разбрала. Евала на такива хора. Много е важно да умееш да се извиниш. Ела сега да видиш, до вечерта как ще са ме подкарали с тоягите
Отговори с цитат
  #299  
Стар 5th April 2013, 12:41
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

[QUOTE=Шоки;785235]Заради такова отношение този форум тотално обедня. А беше пълен с интересни, компетентни и добре възпитани хора. На 100% те подкрепям. Това ми беше първоначалната теза.
Наистина няма смисъл да се обсъжда повече. Тука почнаха да валят едни личностни нападки.. Накрая Лъки може да се произнесе от коя дата не съм правила секс и сега си го изкарвам на нея.
Ако така ти олеква Лъки - супер! За тва ти се сърдя - щото ти правиш секс а аз не. Щото ти си по-успяла от мен професинално! Чиста завист е, признавам! Евала на логиката ти!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #300  
Стар 5th April 2013, 12:45
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Всичко, което написах тук, ще си го спестя. Твоите думи говорят повече от моите.

Спирам всякаква комуникация с теб!
Обичам да насочвам вниманието си само към хора, от които бих научила нещо!
Аз още повече нямам какво да науча. А онова за тибетските монаси ще си го запиша в някое тефтерче за смешки.
Жалко... Хортувайте си. Аз отивам на форумна среща. Face to face.

Шоки, ни най-малко не ме засягаш. Приемам, че просто не си ме разбрала. Защото не си злоблива.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:56.