IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 18th February 2014, 15:23
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Малиииииииии що кютук съм изпуснАла


Начи момичето попита дали може да си върне парите, а то ква стана....

Лимонче? Кажи как е минало при баба Пена и ку тряа да се юрнем да помагаме с каквото можем... аз мога да я набия например (тя е възрастна и с бавни рефУекси... ше я преборим)
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th February 2014, 16:04
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Тази жена те баламосва според мен, защото дори и дистрибутора да и ги достави тя може да ги върне, тъй като те са ще са не разопаковани и дори не е нужно да и връщат парите ако ги е платила, а да иска да и ги заменят за друг модел, който ще се поръча за някои от следващите пациентки и ако има разминаване в цената да доплати от капарато което ще получи или да и приспаднат от цената ако са по евтини !

Това съм абсолютно убеден, че е възможно и тая леля Пенка си те баламосва стабилно, защото ти не си запозната и тя се пробва и се надява дори да ги забравиш тези пари.
Аз това не мога да го приема, това са типично българските номера, а дори същото може да се случи дори и човек да не се отказал след като е размислим, ами примерно в този период да получи някакво заболяване, травма и т.н. и да не може да се подложи на мамопластика въобще.

Ако трябва се свържи с http://www.kzp.bg/ те могат да ти обяснят какви са ти правата, все пак не си подписвала договор за тези пари, в който да пише че ако се откажеш от операцията и губиш парите, които си дала за имплантите !?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th February 2014, 17:06
limonka limonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Днес няколко пъти говорих с докторката. Ще ми върне парите! но разбира се, ако някога пак пак реша да се оперирам, няма да ме вземе пак. Важното е че сега всичко е наред, ако някога си променя мнението, ще си помисля двойно, тройно повече. Успех на всички, дано много дълго време се радвате на гърдите си без проблеми!

Последно редактирано от limonka : 18th February 2014 на 17:32
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th February 2014, 21:50
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Не бой се Лимонке, ако пак ти се приискат цици ще те насочим към други доктори, не по-зле от госпожата.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th February 2014, 22:17
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Брау Лимонче!!!!

Ти докат се решиш да си слагаш зизи баба Пена ше е пенЦионерка и без тва
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th February 2014, 22:56
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Тая пък Пеновица как се изказва все едно тя е единствената в България дето слага цици . Това изказване може да го направи само човек който много го е хванало яд, друго обяснение нямам аз.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th February 2014, 00:48
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Много некоректно и супер комерсиално отношение от страна на доктора.
Но важното е, че е отстъпила в случая, макар и не особено ...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19th February 2014, 10:22
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Защо е тази неприязън, на какво се дължи, на какво ? Та това е само един интернет форум ве хора, какво значение има кой колко пише и какво ! Опитвам се да разбера причините защо се стигна до тук, защо така се сдърпахте ! Толкова ли много единият е причинил дискомфорт на другия и това да е било трупано дълго време и сега всичко да се отприщи.

И двете сте ми симпатични и би било глупаво заради този конфликт някоя от вас да спре да пишеш във форума. То всеки от нас все някога ще спре, но е дота тъпо това да стане след подобни караници. То в този форум и без това почти няма активност и много малко хора пишат. Мъдрите хора не постъпват така, те не биха стигнали до такъв конфликт, това вашето са някакви емоционални изблици.

Аз доста се изненадах от de_ni_, като разбрах, че не и е било приятно писането на Тунинг в темите. Мен примерно трудно някой би ме изнервил със писаници във форумите, дори и да не ме кефи нечие мнение, просто си го игнорирам мислено и той по никакъв начин не може да ме издразни.

Нека има мир и любов, аз не виждам кой какво ще спечели от такива конфликти !

Браво, Пуф! Аз викам и двете да ги ... ааа, какви са тез работи.
И най-искрено ви моля и двете: НЕ НАПУЩАЙТЕ ФОРУМА! Тъпо е. Моля ви!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th February 2014, 10:27
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Лимонче? Кажи как е минало при баба Пена и ку тряа да се юрнем да помагаме с каквото можем... аз мога да я набия например (тя е възрастна и с бавни рефУекси... ше я преборим)
Точно така! Щом не е честно и аз ще се сбия!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 19th February 2014, 15:29
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Браво, Пуф! Аз викам и двете да ги ... ааа, какви са тез работи.
абе не е точно така Инче...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИскамдаотменяоперациятасиКаквоставапарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:57.