IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 20th March 2015, 15:30
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

Момичета, вече поръчахме имплантите Natrelle 325 TSF, датата ми е 07.04 живот и здраве Аз бях на път да си избера 295 сс, но всички около мен ме посъветваха да избера по-големите, вярно е че ще видя малко зор и болките ще са по-големи, но ходих още веднъж при доктора и в крайна сметка решихме така. Мисля, че кожата ми е достатъчно еластична, кърмила съм една година и през това време ги бях докарала около 320 сс, така че надявам се всичко да е наред. Може би, ако не бях раждала и имах намерение след време да си сложа по-големи щях да избера 295 сс.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 20th March 2015, 22:24
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
Виждам че почти никой не препоръчва големи размери освен по изришното предпочитание на клиентката. Мисля че и аз мога да сложа най много до този размер или 340 сс. Каква проекция са твоите на Ellie?
Kimberlly аз ще се оперирам около 21 април, ти за кога си планирана? Аз мисля да се доверя на док за кръглите импланти както ме съветва а за марката ще реша на място.
MF са моите. Стоянов каза на моя приятелка, че повече от 295 не може да събере, но тя настоя за 445 и мога да ви кажа, че нито са и в подмишниците, нито е умряла от болки, нито са огромни...всичко е въпрос на вкус...
Отговори с цитат
  #133  
Стар 21st March 2015, 11:08
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

Ellie, твоите са с профила, който харесвам най-много при анатомичните
Ох, сега ме успокои като ми каза това, мен какво ме наплашиха с тези болки, отлепване, рязане на мускули, колкото по-големи били, по-големи щели да са болките и напрежението, но пък тези размери между, които аз избирах нямат чак такава разлика, така че ще е все едно предполагам.
Отговори с цитат
  #134  
Стар 23rd March 2015, 09:35
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране Za plasti4ni hirurgiya

Zdr ako se interesuva te ot nesto moje da pitate ako ima jelaesti za istanbul niye tuka za vriska ai6erasimova@abv.bg ayshe rasimova fecbook
Отговори с цитат
  #135  
Стар 23rd March 2015, 10:13
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Айше, имаме си достатъчно добри доктори, които правят перфектни гърди.
Няма нужда да се ходи до Турция.
Тук не е ринопластика.
Там рекламирай!
Отговори с цитат
  #136  
Стар 23rd March 2015, 12:17
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ellie_ Виж мнението
MF са моите. Стоянов каза на моя приятелка, че повече от 295 не може да събере, но тя настоя за 445 и мога да ви кажа, че нито са и в подмишниците, нито е умряла от болки, нито са огромни...всичко е въпрос на вкус...
Значи може и по големи да се сложат. На мен док ми каза, че колкото са по големи над 300сс рисковете се увеличават както и възможни усложнения, а не че е невъзможно както се доказва и от твоята приятелка която виждам е сложила много над това което й е бил препоръчал док.
Благодаря ти за инфото Ели, така поне ще знам че мога да си позволя и някой кубик отгоре.

Kimbarlly намам търпение да дойде твоят ден за да кажеш как седят кръглите на Натреле.Мисля че си избрала идеален размер. Надявам се че ще имаш точно гърдите които искаш.

Последно редактирано от Josefinka : 23rd March 2015 на 12:26
Отговори с цитат
  #137  
Стар 23rd March 2015, 13:40
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Това с усложненията е така, но с едни 30-40 кубика отгоре няма причина за притеснение според мен разбира се, все пак не съм лекар. Ама всеки си знае - ако някой иска много по-големи гърди от това което позволява анатомията му то трябва и да е наясно с рисковете... На мен като започнат да ми малеят моите си поглеждам снимките от преди операцията и си казвам, боже какво повече искам имам прекрасни, големи (за моите разбирания) гърди и изглеждам 100 пъти по-добре с тесни дрехи, бански или нищо...така, че съм си доволна от резултата и така или иначе един ден като се наложи да ги сменя искам или не ще е с по-големи
Отговори с цитат
  #138  
Стар 23rd March 2015, 15:19
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

Josefinka, благодаря ти от сърце и аз се надявам да се получат така както искам и да съм уцелила точния размер
Ще се радвам да помогна за твоя избор
Отговори с цитат
  #139  
Стар 2nd April 2018, 11:57
Ileva Ileva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2018
Мнения: 2
По подразбиране Как се чувстваш сега с имплантите

Цитирай:
Първоначално написано от BeHappy Виж мнението
Чувала съм, че са пълни, но честно казано не бях наясно какво означава. Сега разбирам. Благодаря за информацията. В момента съм 62кг и съм висока 167см. Сутиена който нося е В75. По таблиците излезе, че 380сс и 425сс среден профил са подходящи за мерките ми. Разликата им е в основата 12,5 - 13см и височината 4,1-4,3. Мислите ли, че ще има видима разлика...
Здравейте дами,
на мен ми предстои операция на 19-ти също с импланти Motiva. За това искам да Ви питам, как се чувствате сега след 5-6 години и какво да очаквам.
Благодаря предварително
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмплантитеquotMOTIVAquotнафирмаEstablishmentLabs
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:38.