IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #701  
Стар 27th January 2012, 15:12
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ето я и групата в Туитър - търсете Justice 4 PIP Victims

Ето тази жена я е основала:
http://www.dailymail.co.uk/femail/ar...Hollyoaks.html
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #702  
Стар 27th January 2012, 16:05
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Ама големи вицове започнахте тука да разтягате, а
Ще съдите докторите, на какво основание? Че са ви предложили продукт, който е притежавал всички необходими сертификати за качество? Можете (да опитате ) да съдите производителя, но хирурга си
Повечето от вас (притежателки на ПИП) избрахте тези импланти най-вече заради онази прословута безплатна подмяна, бъдете честни!
Жалко е това което се случва, но никой не ни е виновен, че сами сме си решили "да се тъпчем като пуйки", когато има толкова глад и мизерия по света. Така че ще трябва да го преглътнете и да си решавате проблема (който не е от национално естество!) сами, така както всяка от нас с решението си да го направи е нарамила кръста, с всичките му рискове и последствия.
Отговори с цитат
  #703  
Стар 27th January 2012, 16:32
novata novata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Германия
Мнения: 32
По подразбиране

В немската преса съобщиха,че делото срещу шефа на ПИП е насрочено за октомври!!!!!!!!,a импланти с името "ТiBREEZE" също съдържат опасния силикон.

Последно редактирано от novata : 27th January 2012 на 16:44
Отговори с цитат
  #704  
Стар 27th January 2012, 16:46
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
Wink

Здравейте. Аз също чета редовно и също още съм с ПИП. Изобщо не ми се иска да се режа отново, макар и да не съм много доволна от резултата. Също незнам какви да сложа но искам да са анатомични. А гаранциите ни ги поемаше J&D Medicals, а не хирурзите ни. Незнам какво бихме могли да направим, на никой 2000-2500 евро не са му мисля излишни. Една от причините да изчаквам е може би тази, а и каква е гаранцията, че утре като сложим нови няма да се окаже след 2-3 г , че и с тях няма да има проблем.
Ако ще се жалваме, с вас съм.
Отговори с цитат
  #705  
Стар 27th January 2012, 16:55
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Момичета, как питате какво да си сложите, все едно има сто марки импланти ?!

Утвърдените са МакГан (САЩ), Ментор(САЩ) и Евросиликон(Франция). Другите които дори не се сещам в момента, не ми вдъхват особено доверие.

Предвид ужасната фХенска лъжа, аз бих избрала някоя от първите две марки

Емико, не всички са избрали ПИПките заради подмяна и по-ниска цена. Аз познавам някои момичета, които не са гледали цената, а са се доверили на лекаря си, който им е препоръчал ПИП като най-добри. Тонев е абсолютен рецедивист в това !
Отговори с цитат
  #706  
Стар 27th January 2012, 17:22
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
...
Емико, не всички са избрали ПИПките заради подмяна и по-ниска цена. Аз познавам някои момичета, които не са гледали цената, а са се доверили на лекаря си, който им е препоръчал ПИП като най-добри. Тонев е абсолютен рецедивист в това !

НГ каза - с Евросиликон ще струва 2700Е, а с ПИП-3200Е. Докторе, кои да избера? Ами...Ако е Евросиликон е Опела, ПИП е Мерцедеса на импланта - ти избирай. И нали се сещате, че 500Е повече, не са ми били излишни. Парите за мамопластиката съм ги събирала от заплати и даже се наложи да доизтегля малко от кредитната карта. Но... като ще го правя - да е с "най-доброто"!!! Той беше продавача, взел е комисион от продажбата на имплантите - аз J&D Медикалс не ги знам, ПИП още по-млако. Като купя развален продукт от магазина, го връщам в същия магазин, не на производителя - после те да си се оправят по веригата!!!
А вече защо и как съм избрала НГ е друга тема - като овцете и аз (не мога да намеря емотката, дето си удря главата в стената) - зор за една седмица да реализирам дългогодишна мечта.
И точно така - обществото няма да ни подкрепи (дори ние помежду си не се подкрепяме) нЕкви си силиконки - кой ни е бил да си ги слагаме. Как пък можаха Франиция, Венецуела, Германия да заемат някаква позиция, а ние... патки, сори ...
Отговори с цитат
  #707  
Стар 27th January 2012, 17:23
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Така е, Миссс.
Ако преди 7 години бях се оперирала при Н.Г. (тогава котка ми мина път), сега и аз щях да се тюхкам какво да правя, по простата причина, че тогава нямах никакво понятие от марки и т.н. Но когато преди три години попаднах в този форум, първото нещо което категорично реших е, че ако слагам изобщо някога импланти ще са МакГан, независимо че са най-скъпите. През това време доста от момичетата, които сега се жалват, също четящи този форум, избраха ПИП заради тази безплатна подмяна, все пак съм жив свидетел на случващото се тук, четейки почти всеки коментар. Не казвам, че всички затова са го направили, но голяма част от тях.
Н.Г. и Тонев имат най-голям брой пациентки с ПИП, но как да им се сърдиш, като освен лекари в случая те са и търговци. След като производителя дава гаранция за качество и продукта се предлага в цял свят, що да не си гледат и бизнеса (такива са законите в пазарната икономика, гониш максимално голяма разлика между приходи и разходи). Явно в техните среди се е знаело повече (май само Ильо през годините го е споделял публично), иначе нямам обяснение защо Тепавичарова, Заякова, Ильо.....почти нямат пациентки с ПИП. Но останалите, освен за добри бизнесмени за друго не можем да ги обявяваме, камо ли за рецидивисти.
Отговори с цитат
  #708  
Стар 27th January 2012, 17:31
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

НГ малко е преиграл

Тая глупост с мерСедеса съм я чувала ту за МакГан, ту за Ментор, ама за ПИП не бях.

Аник, права си, че и хирурзите трябва да носят някаква отговорост, но в случая става дума за здравето. Ако бях с ПИП, щях да ги сменя веднага или само да ги махна, ако нямам пари за други, както направи една моя позната. И на нея м/у и казаха, че са били на ръба на спукване

След това пак може да се търсят някакви компенсации, но на първо място е здравето.
Отговори с цитат
  #709  
Стар 27th January 2012, 17:35
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
камо ли за рецидивисти.
Рецедивист в убеждаването, че ПИП са най-добри, само в такъв смисъл го написах

А Тонев има ли някакви преференциални оферти за подмана на ПИП, май четох, че не ?! Ако е така, не е гот от негова страна
Отговори с цитат
  #710  
Стар 27th January 2012, 17:37
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:51.