IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th April 2007, 13:39
morad69 morad69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 24
По подразбиране Псориазис

някой знае ли лечение или лекарство за псориазис което е ползвал и има ефект
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th April 2007, 17:42
^sweet_kiss^ ^sweet_kiss^ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 193
По подразбиране

Обърни се към някой форум за болести (незнам дали има). Тоя подфорум ЗДРАВЕ го обрнахте на БОЛЕСТ.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th April 2007, 23:28
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Псориазиса за жалост няма лечение поне което аз да знам. Ако е по цялото ти тяло се препоръчва силно подлагане на слънчеви лъчи- много печене на плажа, през студените сезони използвай солариум но ефекта не е толкова добър. Ако ти е на кожата на главата има различни видове шампоани, все пак иди на дерматолог. Опитай се да намалиш стреса и нервите те са главната причина за появата и засилването му. Тези са нещата за който аз и познатите ми с псориазис знаем
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th April 2007, 00:17
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ^sweet_kiss^
Обърни се към някой форум за болести (незнам дали има). Тоя подфорум ЗДРАВЕ го обрнахте на БОЛЕСТ.
huh, здравето и болестите са неизменно свързани, ако не си забелазала. За моя радост, тук се обсъждат много проблеми/болести, които засягат много хора и за още по-голяма моя радост има и много хора, които дават добри съвети и насоки. Не смятам,че е редно така да се отнесеш с проблема на някой. Като няма с какво да помогнеш, просто мини към някоя друга тема.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th April 2007, 13:57
^sweet_kiss^ ^sweet_kiss^ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 193
По подразбиране

Съжелявам, не съм искала да обидя никой просто изразих мнение. Но ако има някакъв проблем ще го изтрия.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th April 2007, 14:04
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
Цитирай:
Първоначално написано от ^sweet_kiss^
Обърни се към някой форум за болести (незнам дали има). Тоя подфорум ЗДРАВЕ го обрнахте на БОЛЕСТ.
huh, здравето и болестите са неизменно свързани, ако не си забелазала. За моя радост, тук се обсъждат много проблеми/болести, които засягат много хора и за още по-голяма моя радост има и много хора, които дават добри съвети и насоки. Не смятам,че е редно така да се отнесеш с проблема на някой. Като няма с какво да помогнеш, просто мини към някоя друга тема.


а иначе на въпроса - аз имам позната, която има това заболяване и наистина досега не е открила лечение.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th April 2007, 14:31
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

morad69, защо не кажаш къде ти се е появил защото си има дадени места на които е по-засилено появяването, разкажи ако искаш малко повече за проблема и до каква степен си наясно с него.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th April 2007, 15:24
luna luna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 82
По подразбиране

Псориазис се лекува само с психотерапия - ефективно и скъпо, разбира се. Лечението приключва с това, че пациента трябва да си отговори на въпроса "Защо имам нужда от тази болест?". Ако можеш сама да си отговориш честно на този въпрос, ще се излекуваш.
Успех
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th April 2007, 18:37
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Психотерапията помага на хора които смятат че ще им помогне, но да това е на психично нива, появява ср от нерсви и стрес в повечето случеи, при това ако не е това заболяване ще е друго.................. за да се излекува човек по този метод му трябва време, много пари и желание и въпреки всичко колко хора могат да кажат че са се преборили със стреса и нервите?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th April 2007, 20:41
morad69 morad69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 24
По подразбиране

значи трябва да съм вече в лудница защото го имам от 15 години.не е по цялото тяло а само на определени участъци от ръцете и краката.много неприятно най вече защото не мога да нося пола.преди няколко години се мазах с едно лекарство и се бях излекувала за цели 3 години но се появи отново на същите места и лекарството не действа.ходила съм във Франция и в Унгария на лечение но нищо.ужасна работа.много подтискащо
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Псориазис
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:46.