IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 17th October 2011, 21:37
mocarrela mocarrela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 37
По подразбиране

За съжаление той се промени, комплексира се до мен, не мисля ,че аз съм виновна, по -скоро баща му ,който го навива ,че не съм стока и оттам...В началото беше рицар, или мускетар..а сега жалко подобие на мъж, имам две деца, както споменах...надявам се да се вземе в ръце...Благодаря ви!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 11th November 2011, 22:20
mocarrela mocarrela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Да такъв е и когато му го кажа ми прави скандали и вика на всеслушание ,че аз съм сбърканата, отделно в обществото си прави имидж на мой гръб, а след като разбра че имам фейсбук пощуря и тръгна да отмъщава като пусна слух наоколо ,че ми изневерява...почти съм го отсвирила, но имам прекрасни деца...просто е изпростял тотално...хората ми намекват в квартала ,че ми изневерява ,а аз съм сигурна ,че няма такова нещо ,но как е успял...със сигурност и роднините му му съдействат, имам работа с много прости хора за съжаление...,но поне споделих Казва ми и ти сега какво роди две деца, сложи силикон сега само трябва и любовник да си намериш...какъв начин на мислене само..
Отговори с цитат
  #63  
Стар 11th November 2011, 22:26
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Не прави грешката да търпиш такова отношение-със сигурност можеш да се справиш в живота и без подобен екземпляр-било то и твой съпруг.
Замисли се за децата си и собственото си бъдеще.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 12th November 2011, 11:41
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Като си имала работа с прости хора,(потребителката мокарела), на круши ли е била когата е било време да се сродява/сближава/общува с тях? Малко неубедителни аргументи.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 12th November 2011, 11:57
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ай стига бе , баси направи си форум и си пиши квото искаш и остави жените да си пишат по техните си теми ! Просто не мога да разбера къв кеф ти прави да разводняваш всяка тема ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 12th November 2011, 13:22
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Напротив, пиша по темата. За какъв кеф говориш? Непрекъснато чувам репликата "ама той такъв, ама и другия е такъв, и той като изпростя напоследък,абе всичките са такива". Не е ли малко лесно с подобни зарзаватчийски аргументи от седянка на кафенце? Естествено, няма да стана адвокат на мъжката гилдия, защото сред тях наистина голям брой са кретени, и най-разнородни кретени. Но не всички,нали. Нека се постараем към малко обективно мислене в пипките. Нещата може би са по-сложни отколкото ги представяме и (си ги представяме). Има и много мъже, които ще ви се излигавят повърхностно, без да разкрият дъното на мисълта си. Не казвам, че тази мисъл ще е непременно негативна. Може да е по-нюансирана и някъде м/у полюсите на прекалено грубото и просташко "тая е ебаси курвата" и прекалено фалшивото "тая е жена-мечта". Ок, Зузе? Лек ден от мен.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 12th November 2011, 13:36
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lyllie Mitchkin's poker face Виж мнението
....Не е ли малко лесно с подобни зарзаватчийски аргументи от седянка на кафенце?...
Ххахахха само заради това ти изречение ще ти простя разводняването на темите Те тези аргументи са май най често срещаните в тоя форум
Само преди 2 мин трябваше да отговарям на такива и се 4удя , за къв к.ур ми трябва да си губя времето и да се обяснявам
Хайде лек ден , аз излизам на обедно кафе и ако ми излезе късмета може да намажа и един обяд хаххаха
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 12th November 2011, 13:58
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Никой не те кара да се обясняваш. Ти не "СЕ" обясняваш, не си в спор в себе си. Просто даваш мнение, което може да е в разрез с моето. И това е напълно нормално, и напълно приемливо от моя страна. Че аргументите са зарзаватчийски- ми да, такива са. Подобни кифладжийски коментари чувам и от мъжете, когато коментират субект от ж.р. в негово отсъствие. И вярвай ви, не си попречвам да им напомня за кифлите и зарзавата(в мозъците им). No hate, Зузик, all we need is love (само с вокала на Макартни, за предпочитате).
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 12th November 2011 на 14:05
Отговори с цитат
  #69  
Стар 13th November 2011, 13:00
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дафни Виж мнението
Макс. 10 човека знаят, че съм със силикон - най-близките ми приятелки и мъжете им, вкл. бившият ми съпруг и гаджето. Родителите ми и др. роднини не знаят, а и не са забелязали дори..) Т.е - всичко опира до това как се обличаш, държиш и показваш..Освен ако не е драстична промяната, но при мен не е.
Злоба, завист и тн - не съм усетила, до момента..освен като се съблека по банкси..)
И при мен положението е същото. Аз кърмих почти 2 години и естествено ми хареса да имам малко по-голям бюст. 10 месеца след като приключих с кърменето се оперирах. Годината (т.е. 10-те месеца) преди операцията носих основно сутиени с подплънки - ами така бях свикнала да ми изглеждат гърдите ... И понеже кубика ми е малък, няма голяма разлика като съм облечена.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 23rd February 2013, 17:33
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Рових се из старите теми и попаднах на тази.Питам се дали има и други момичета като mocarrela и какво ли в крайна сметка стана с нея
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквивъзприематоколните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:58.