IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th February 2009, 11:31
danema danema не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Dobrich, Varna
Мнения: 14
Изпратете съобщение чрез ICQ до danema
По подразбиране отговор

според китайската медицина проблемите със зрението са резултат от проблеми с черния дроб. Необходимо е първо да се пречисти черният дроб или някаква подобна алтернатива, която да работи в тая насока.
__________________
Научи пътя, а после следвай своя собствен!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th February 2009, 12:37
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

hm, аз си разреших проблема сс замъгленото зрение хаха
ходих на преглед - оказа се, че диоптра ми се е вдигнал с 0.5 и че имам астигматизъм.
сега съм с нови очелки - оръсих се прилично, но пък съм като орел
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th February 2009, 09:00
danema danema не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Dobrich, Varna
Мнения: 14
Изпратете съобщение чрез ICQ до danema
По подразбиране отговор

Радваме се за Вас.
__________________
Научи пътя, а после следвай своя собствен!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th February 2009, 13:39
eafqk eafqk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 13
По подразбиране

На мен ми се е случвало , но е временно и после се оправям. Появява се , когато ми е ниско кръвното и ми е ниска захарта. Веднага като хапна нещо сладко се оправям. Веднъж така излязох на разходка и не съм се чувствала зле, но по пътя усетих как не мога да виждам например номерата на колите , които преминават съвасем наблизо покрай мен , разни табели също , на които има изписано нещо. Виждах , но доста размазано. Нямам проблем с очите по принцип, ходила съм на лекар.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th February 2009, 14:15
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eafqk
На мен ми се е случвало , но е временно и после се оправям. Появява се , когато ми е ниско кръвното и ми е ниска захарта. Веднага като хапна нещо сладко се оправям. Веднъж така излязох на разходка и не съм се чувствала зле, но по пътя усетих как не мога да виждам например номерата на колите , които преминават съвасем наблизо покрай мен , разни табели също , на които има изписано нещо. Виждах , но доста размазано. Нямам проблем с очите по принцип, ходила съм на лекар.
Аз съм същата<случва ми се когато ми се изравнят границите на кръвното ....
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11th July 2022, 15:14
AnnF99 AnnF99 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2022
Мнения: 2
По подразбиране

Работя на компютър повече от 15 години. Очите ми започнаха ужасно да ме болят до края на работния ден. Те се зачервяваха, сърбяха, изсъхваха. Обърнах се към специалист и той ме посъветва да взема Visoptic Duo. Почувствах облекчение след седмица редовен прием. Очите спряха да се уморяват и изсъхват. Дискомфортът изчезна. И в края на курса на прием забелязах, че започнах да виждам предметите по-ясно. Затова препоръчвам на всички, които седят с дни пред монитора, особено внимателно да следят състоянието на очите.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th June 2023, 09:06
potrebitel24 potrebitel24 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2023
Мнения: 6
По подразбиране

на мен ми се случва, като се напъна повечко във фитнеса да ми се замъгли много силно зрението, като спра за почивка и се оправя, предполагам, че е свързано с кръвното налягане
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Замъгленозрение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:17.