IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 31st March 2015, 08:34
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

Интересно Аз нямах и представа за разликите,ако знаех щях да искам сигурно по-големи... Мерси Dаyana
Отговори с цитат
  #22  
Стар 31st March 2015, 10:21
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Става все по-объркващо с тези кубици.. май ще трябва на сляпо да се доверя на доктора. В четвъртък съм на консултация и съм в страшна еуфория )) Мисля да му покажа снимка какво искам и той да преценява основи, проекции, кубици и т.н.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 31st March 2015, 10:36
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Аз съм се ориентирала към друг доктор и мисля като отида първо да изчакам да чуя той какво ще ми предложи.След това ще му покажа снимки,да добие представа какво искам.Ще му кажа и,че искам по големички,и че дори настоявам за такива,Ако все пак е възможно при мен.Ще му кажа,че за мен 380,дори 420 на Арион ми малеят и,че ако са Арион искам към 480 или друга марка.
Но много е важно и той какво ще каже,защото ако каже,че при мен този размер е недопустим и,че няма да ми го сложи,все пак няма какво да направя...
Може и да отида при още един на консултация и ако и той откаже,край...
Все пак здравето е най-важно..
Отговори с цитат
  #24  
Стар 31st March 2015, 17:43
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

Аз не съм му показвала снимка, на консултацията ми предложи 350кк, после го питах за мен дали това е макса и ми каза, че е 425. Доверих му се напълно, имам познати оперирани и доволни от него. Може би както казва ugly cat беше като на сляпо. Днес се огледах обстойно и мисля, че ще ми трябва доста време мускула да се отпусне, но съм удовлетворена от гледката. Пожелавам и на вас задоволство и безпроблемни операции
Отговори с цитат
  #25  
Стар 31st March 2015, 17:47
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

Ugly cat ще чакам отзиви и коментари след консултацията аз преди нея също много се вълнувах...

Dayana ти към кой док си се ориентирала?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 31st March 2015, 20:27
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Много се радвам, че се харесваш, ако беше казала нещо друго, хич нямаше да чакам с нетърпение консултацията
ааа и исках да те питам къде са ти шевовете и също така ми е интересно първите няколко дни справяше ли се с някакви елементарни неща? Например да се изкъпеш или да се облечеш?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 31st March 2015, 21:56
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Fire Виж мнението
Ugly cat ще чакам отзиви и коментари след консултацията аз преди нея също много се вълнувах...

Dayana ти към кой док си се ориентирала?
Към Пеев,понеже има доста добри отзиви за него,а и цената му с ваучера за кръгли с Арион е 4000 лв.
Другият док на който съм виждала красиви произведения е Живко Кънев,но той взима по скъпо от Пеев,а има и лоши коментари за него...Иначе е склонен,доколкото знам,да слага големи гърди...
А вие как се спряхте на Динев?
Те май с Кънев са в една болница,нали така?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 1st April 2015, 08:15
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

Шевовете са ми на ареолата, в смисъл точно на границата м/у 2та цвята кожа но се радвам, че са там защото не усещам дърпане, както при под гърдата или мишницата (чела съм, че някои момичета даже са си цепили неволно шевовете), но пък се прекъсват доста нерви и канали, може да пречи на кърменето. Док ми каза,че дари не ми трябват кремове за белезите.
1 и 2 ден буквално майка ми помагаше да пия вода, не можех нищо да правя, камо ли да стана, слагаха ми подлога, беше много гадно. На мен това ми е 1ва такава тежка операция и незнаех какво ме очаква.
Едвам с 300 мъки станах на 3ти ден. Къпане и обличане с мама, жива и здрава да ми е, ако не беше тя не се виждам... Изкъпах се цялата чак на 6ти ден (преди това не трябва да мокриш лепенките). Като си махнах сутиена и лентата за 1ви път получих световъртеж и ми падна кръвното. Сигурна съм,че е от страх от болката и да не ми изкочат,беше ужасно. Аз лично така преживях всичко, наистина не преувеличавам. Някое момиче може да не е усетило дори, но при мен не беше така,аз се почувствах човек чак на 10ти ден. Всеки го изживява различно. До 10ти ден също така първото ставане сутрин е ужасно. Сега вече нямам проблем. Утре ще ходя при Динев да ми маха шевовете.
А Динев и Кънев са в една болница -Вита.
Аз се спрях на него, защото имам познати оперирани и доволни от него.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 1st April 2015, 08:38
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

Аз се бях заредила с хапове. Бях взела аулин, течен аналгин, деган (мислех, че ще ми се гади, но не ми потрябва), парацетамол и док ми изписа зинат-антибиотик и дексофен. Първите дни в нас се друсах яко с дексофена и се очудих, че той най-много ми успокояваше болката и дискомфорта. Мислех, че аулина ще ви помогне, но не. До 10ден почти всяка вечер пиех парацетамол, за всеки случай, защото усещах някакво загряване и ме беше страх да не вдигна температура. Автибиотика също си го пих 5 дни на 12 часа по 1. Течен аналгин пиех вечер, за болката (с него спях като къпана) и когато не пиех парацетамол. Общо взето прекалявах май с хаповете. Незнам момичета какво още да споделя, май почти всичко си казах
Отговори с цитат
  #30  
Стар 1st April 2015, 08:47
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Да се включа и аз за мъничко

и аз бях със зверски болки
единствено Дексофен потушаваше и облекчаваше, какво ли не опитах друго, разни прахчета от групата на Аулините, Паратрамол.....е...просто си преминаваха през мен без да ги усетя.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДИНЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:56.