IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 7th May 2015, 05:54
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

няма за какво
Отговори с цитат
  #72  
Стар 20th May 2015, 07:53
Bright Bright не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!
Прочетох темата на един дъх, защото точно това инфо ми трябваше, много благодаря! И аз обмислям тази интервенция и не знам защо, просто чисто субективно съм се насочила към Вита и д-р Динев- просто, защото правя други процедури там и ми е познато- виждала съм негови клиентки в чакалнята... И всичко това ми вдъхва някакво спокойствие, колкото и да е странно. Сега чета и още позитивни коментари и това ме обнадеждава. Смятам да отида на консултация.
Бих искала да ме посъветвате- мисля да направя това през лятото, защото ще съм по-свободна, за съжаление работата ми не позволява и един ден отсъствие, но какво да се прави, ще разчитам на бързо възстановяване. При вас колко време реално отнема възстановяването, имам предвид в кой момент ще ми бъде възможно да седна пред компютъра и да си свърша работата, както трябва? Не работя нещо тежко или физическо, но ми трябва спокойствие и концентрация, а общувам и с клиенти. Иначе работя от вкъщи. Колкото и да е странно, за мен това наистина е основно притеснение на този етап.
Относно размера и формата, предполагам, че ще постигнем най-доброто възможно. Аз съм с много малък бюст, но никога не ми е било комплекс това- просто съм на един етап в живота си, в който искам да направя нещо за себе си, а пък и съм малко пристрастена към това да се подлагам на разни медицински процедури с мигновен ефект... А предвид възрастта ми- аз съм на 25, завършила съм растежа си преди няколко години и мисля, че вече е напълно оправдано и сравнително безопасно да го предприема...
Отговори с цитат
  #73  
Стар 20th May 2015, 11:44
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Рано ти е ! Първо бебетата и след това си слагай импланти. Така е по добре, кака Лил ще потвърди !
Отговори с цитат
  #74  
Стар 20th May 2015, 11:56
Mirchoni Mirchoni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 39
По подразбиране

Здравей,
възстановяването е ииндивидуално.Зависи от много неща, като праг на търпимост на болка, изпълнения на докторските съвети и най-важно е при кой доктор ще се оперираш и начина му на работа. На мен днес ми е 9ти ден след операция и честно казано нямам никакво оплакване, но съм си така от 2ри ден.Успех!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 20th May 2015, 12:19
Bright Bright не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 2
Smile

Благодаря ви!
Относно бебетата- както на всеки човек, това и аз искам и разбира се, че е по-важно от едни импланти, но на този етап за жалост съм много далеч от подобни планове. Предвид това, че масово се поставя силикон на 18-19 годишни, мисля, че възрастта ми не е проблем. Разбира се, ще се допитам и за този фактор. При всички случаи ще взема осъзнато решение, няма да се оставям на импулсите, които имам понякога


Mirchoni, поздравления за резултата! Наистина е индивидуално, доколкото прочетох средният период на първоначалното възстановяване е между 3 и 5дни. Честно казано си давам сметка, че е много важна и подкрепата на близките в първите дни, затова ще трябва също да помисля- да си подсигуря, че ще има кой да ми помага с битовите неща в първите дни. С шофирането също ще ми се яви проблем вероятно... Наистина съм се фокусирала много върху организацията май...

Ще си помисля кога ще запиша час за консултация при д-р Динев

Хубав ден от мен!
Отговори с цитат
  #76  
Стар 24th August 2015, 20:14
Luscious Luscious не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте дами,
преди 4 дни ми беше операцията за уголемяване на бюст при Д-р Динев.
Ще бъда максимално конкретна в този пост, а ако някой има въпроси, да пише.
Най-добрите цени, които намерих в нета са неговите.
По време на консултацията можеш да си избереш каква марка да бъдат имплантите и да видиш мостри, но според мен доктора е този, който трябва да прецени размера и формата според индивидуалното телосложение и състояние. (Моите са Arion анатомични 350CC подмускулно, през ареолата цена: 3000 евро импланти + операция + престой 24 часа в болницата -храна, обезболяващи + ластична лента);
Изследванията си направих в деня на операцията, на място в Болница Вита (17 лв.);
Сутиена е Triumph Triaction (67 лв). Антибиотик и обезболяващи за след изписването - 17лв.
Екипа беше много добър. Персонала много любезен. Всичко мина по учебник. Много съм доволна. Ще пиша подробности в следващ пост.
Горещо го препоръчвам, не се замисляйте.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 16th October 2015, 09:22
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Luscious, благодарим ти за актуалната информация! Ти показа ли на доктора някакви снимки на желания резултат? Сега гърдите ти такива ли са, каквито си ги представяше? Можеш ли да пратиш снимки на резултата на anna_kuzmanova@abv.bg. Опитах се да ти пратя лично съобщение, но си изключила тази опция.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 27th December 2015, 19:16
Аватара на Lion_ess
Lion_ess Lion_ess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте,
полезно и актуално инфо сте написали.
Може ли да качите някъде снимки да видим все пак
Отговори с цитат
  #79  
Стар 3rd January 2016, 15:59
kkkamsata kkkamsata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 12
По подразбиране Dineev

Дайте снимки от Динев плс.. на мен ми предстои операция при него....плс... kkkams@abv.bg
Отговори с цитат
  #80  
Стар 13th January 2016, 15:27
mutafchi mutafchi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте,

може ли някой да даде малко повече информация и евентуало снимкк от Динев, отношение, болки, упойка, цена,?
Много благодаря предварително.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДИНЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:55.