IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 28th October 2007, 09:06
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Мислите ли наистина,че може да се уговаряш с хирурга за едни кубици,а да сложи други?Ужас!Аз искам 390СС а и повече,а ако ми сложи 350СС аааа ще се побъркам.Кажи кой е хирурга на твоята приятелка?Защо премълчаваш?
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th October 2007, 09:36
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Aз от много време подозирам разни хирурзи,че НЕ слагат това,за което сме се уговаряли,нито пък това,за което получаваме паспорти
като марка разбирам, ама като кубици - не виждам логика, нали 250 и 500сс са на една цена?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th October 2007, 10:24
Rivin Rivin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007
Мислите ли наистина,че може да се уговаряш с хирурга за едни кубици,а да сложи други?Ужас!Аз искам 390СС а и повече,а ако ми сложи 350СС аааа ще се побъркам.Кажи кой е хирурга на твоята приятелка?Защо премълчаваш?
Премълчавам точно заради такива притеснения за нищо, каквито ти сега правиш. Няма нужда да казвам име сега, след като вече си го нарочила за "измамник", а всъщност не е така.

Аз не казвам, че не е сложено това, което е уговорено, даже напротив - писах, че са и ги показали преди да я упоят. Просто питах кога ще изпъкнат в пълния си обем.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 28th October 2007, 13:35
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28th October 2007, 14:50
Rivin Rivin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 61
По подразбиране

Вече имах възможност да ги огледам по-обстойно Не отиват към мишниците, а са си като на снимките, които joliy даде. Просто са слескани и са високо и това дава илюзия, че са под мишниците, но не са. Като отидем да махат конците в сряда, всичко това, което се обсъжда тук, ще бъде обсъдено и с доктора.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 28th October 2007, 19:42
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rivin
Като отидем да махат конците в сряда, всичко това, ще бъде обсъдено и с доктора.
Rivin защо не качите някоя снимка , така по-компетентните момичета от форума биха ви посъветвали какви по-точни въпроси да зададете на доктора си.Тук всички са много отзивчиви и добронамерени и от техните коментари и информация само можете да спечелите.
Аз лично тук (във форума) получих подкрепа и много важна информация както преди , така и след операцията ми (за което благодаря на всички момичета).
Отговори с цитат
  #27  
Стар 28th October 2007, 22:24
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Айде, ще чакаме да пишеш после какво е станало
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #28  
Стар 1st November 2007, 17:59
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

здравейте, имам един въпрос към вас.Интересува ме от къде мога да си закупя от стягащите курсажи които се използват след операция на гърди.Тъй като скоро ми предстои операция, тъй като имам Гинекомастия, това са увеличените гърди при нас мъжете, та скоро ще се оперирам но лекарят ми ми каза че може и да не се наложи да ползвам такъв курсаж понеже нямам много мазнини за махане и чудесна работа би ми свършила стегната блуза от ликра, но аз все пак исакм да си набавя този курсаж, понеже стегната блузка от ликра не ми звучи много надеждно, въпроса ми е вие от къде си ги купувате вашите след като ви поставят протезите.За вас е по-лесно тъй като се намират навсякъде но за нас мъжете е доста по трудно.БЛАГОДАРЯ
Отговори с цитат
  #29  
Стар 1st November 2007, 19:23
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

http://www.lipoelastic.com/index.php...bandaze-panske

Виж тук
Отговори с цитат
  #30  
Стар 1st November 2007, 19:29
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

благодаря ти, точно това ми е нужно, само че невиждам как мога да си поръчам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Няколковъпросаотносноquotпрясноquotопериранигърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:18.